• GoHome Professional
do 90 m2 zadnjih 7 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 90 m2 zadnjih 7 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 90 m2 zadnjih 7 dana što manji

  • Za upit "do 90 m2 zadnjih 7 dana što manji" pronađeno 1 193 nekretnina - prosečna cena 2.877 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • namešten
    • 4.sprat
    • podrum
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Altina, 230.000 €, 95,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjizena montažna kuća sa dvorištem. Kvalitetno uređena i potpuno legalizovana kuća sa urednom dokumentacijom, smeštena u mirnom delu naselja. Struktura: ulazni hodnik, kuhinja sa ostavom, prostrana dnevna soba sa izraženim estetskim detaljima, 3 spavace sobe, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Detelinara, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo garažno mesto u ulici Branka Bajića u suterenu nove zgrade u blizini teretnog ulaza. Garažno mesto je uknjiženo, površine 11m2. Moguće je kupiti i susedno parking mesto od 10m2. Ulaz je kroz kapiju u dvorište u garažni prostor koji ima rolo vrata. Cena za jedno mesto je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 31.000 €, 12,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju lokal površine 12 m² na odličnoj lokaciji u Novom Naselju, u blizini Crkve, u Novom Sadu. Uknjiženo.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 90 m2 zadnjih 7 dana što manji'
417.000 €
31.000 €
18.000 €
  Garaža, BEOGRAD, Palata Pravde, 27.000 €, 12,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd na vodi - garažno mesto u garaži koju dele BW Sole, BW Scala i BW Libera. Nivo -1. Obezbeđenje 24/7, video nadzor, ulaz na rampu samo sa karticom. Na odličnoj poziciji, pored stuba, nalazi se blizu ulaza u svaku od tri zgrade koje imaju pristup garaži. Provizija koju plaća....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 19.000 €, 12,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto u blizini crkve sv Luka. Parking se nalazi u . Hvala Vam što ste pogledali oglas. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija kontaktirajte agenta na broj telefona 0617067400. Agencija Distrikt nekretnine je upisana u Registar posrednika pod rednim brojem:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 61.800 €, 16,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljena garsonjera na izuzetno atraktivnoj lokaciji, odmah pored fakulteta, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan trenutno uspešno služi za izdavanje studentima i veoma lako nalazi zakupce, što ga čini odličnom investicijom. Garsonjera je funkcionalna,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 32.960 €, 16,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno parking mesto na atraktivnoj lokaciji - Grbavica. Površina: 16 m² Uknjiženo na ime vlasnika Nalazi se u garaži stambene zgrade Lak pristup i komforno parkiranje Pogodno za veća vozila Odlična lokacija u mirnom delu naselja Parking mesto je odmah dostupno za korišćenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 60.000 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132257, XI/XI, klima, lift, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. LIMAN 1 - GARSONJERA 16 m2, UKNJIŽENA namestena za življenje ili investicija za izdavanje. LIFT. KLIMA Zbog blizine fakulteta, izdavanje je zagarantovano. Cena nije fiksna. Moguć....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala - stari podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 18.000 €, 17,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132270. GARAZNO MESTO - SUTEREN NOVE zgrade 17,50 m2. Za vas auto sigurna zastita od kiše, vlage ili bilo kog oštećenja. Uknjiženo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u strogom centru Niša(Centar)Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV.Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Garaža, ĆUPRIJA, 8.200 €, 18,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno mesto u stambenoj zgradi u samom centru Ćuprije. Odlična lokacija, siguran i praktičan prostor za parkiranje, idealan za stanare zgrade ili kao investicija. Garažno mesto se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi sa lakim pristupom. U blizini se nalaze sve važne gradske....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 18,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u podzemnom prolazu(Centar)Prodaja lokala u novom podzemnom prolazu. Površina lokala je 17,5 m2 ima mokri čvor.Sve dodatne informacije možete dobiti na brojeve 018/299-229 i 064/120-25-82. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem 352. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirijevski bulevar, sut/4, ta,-Stvarna površina-20m2 , ugovorna površina-20.00m2, Prodaje se funkcionalna renovirana garsonjera u Mirijevskom bulevaru. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, vrtić, škola, tržni centar Karaburma kao i svi ostali sadržaji neophodni za....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 61.800 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se mala vikendica u Čortanovcima na velikom i lepom placu ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Apelovac, 14.500 €, 20,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garaža u Mokranjčevoj površine 20m2. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 34.300 €, 21,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garsonjera. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prvom spratu od dva sprata. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 100.000 €, 21,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na potezu izmedju Beogradjanke i Zelenog venca, u ulici Admirala Geprata. Prostor iako skromne kvadrature, funkcionalno koncipiran. Renoviran, klimatizovan, izolovan, dvorišno orijentisan sa pripadajućom terasom. Grejanje na TA pec što garantuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 22,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Starca Vujadina, vp/5, ta-Stvarna površina-22m2 , ugovorna površina-22.00m2, Prodaje se ušuškana garsonjera površine 22m2 na atraktivnoj lokaciji, na samo nekoliko koraka od Đeram pijace i samog Bulevara kralja Aleksandra. Stan je namešten i prodaje se sa svim elementima i tehnikom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredna investicija-prodaje se lokal na lokaciji Profesorska kolonija. Lokal od 23m2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije. Lokal se prostire na 23m2 i sastoji se od velike glavne prostorije i WC-a. Objekat je kompletno renoviran sa urađenom novom fasadom i rehau stolarijom 2018.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižena garsonjera u Krnjači površine 23m2 i sastoji od ulazne zone, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. Nalazi se u blizini autobuskog stajališta, Poljoprivredne škole i nekoliko trgovinskih lanaca. Lokacija garsonjere omogućava lak i brz dolazak do centra grada. Postoje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula-Profesorska kolonija lokal, uknjižen 23m2, pr/2, EG, inverter klima, KATV, internet, interfon Na prodaju izuzetno funkcionalan lokal površine 23 m² u širem centru grada, na Paliluli (Bulevar despota Stefana / Ilirska). Lokal se nalazi u prizemlju mirne, uvučene zgrade, što....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.412 €, 23,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je moderan i funkcionalan stan u Vrnjačkoj Banji, u centru grada, u prizemlju zgrade od ukupno 3 sprata. Stan ima površinu od 22,46 m² i predstavlja praktično rešenje za različite namene. Zahvaljujući lokaciji u centru, budući vlasnik ima sve važne sadržaje na dohvat ruke,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u centru grada, sa prilazom iz Bulevara despota Stefana, u mirnoj i uvučenoj zgradi, bez gradske buke. Ispred lokala nalazi se prelepa mala bašta sa prostorom za sedenje, koja pruža prijatan ambijent i dodatni komfor. Lokal je funkcionalnog rasporeda i pogodan za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO Garsonjera, Beograd - Kanarevo Brdo | Prodaja · 23m² · 53.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 65.000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna garsonjera. - Kompletno nameštena. - U odličnom stanju. - Idealna kao investicija! . - Uknjižen na 24 m2. - Ima svu potrebnu dokumentaciju. . - Odlična iskorišćenost prostora. - Poseduje ulazni hodnik. - Izdvojena kuhinja. - Komforan toalet. . - Zgrada iz 2009. godine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.790 €, 24,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.790 €, 24,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 145.000 €, 25,00 m2 cca 5800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Takovska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 25,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvorišni stan na odličnoj lokaciji, u centralnom delu Zemuna, u blizini gradskog parka, KBC Zemun i zemunskog keja. Sastoji se iz jedne velike prostorije u kojoj ima dovoljno prostora za kuhinju sa trpezarijom, kao i za dnevni boravak koji se može urediti i koristiti kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 60.500 €, 25,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054770, NOVI SAD, GRBAVICA, JEDNOSOBAN STAN , 22m2. Predstavljamo vam manji jednosoban stan na četvrtom spratu zgrade stare, kvalitetne gradnje na Grbavi ci, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova nekretnina je funkcionalno struktuirana i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.350 €, 25,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U Novom Sadu, na Grbavici u ulici Đorđa Servickog prodaje se uknjižena garsonjera od 25 kvadratnih metara. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade (poslednji sprat, mansardni tip), bez lifta. Zgrada je izgrađena 2002. godine. Stan je delimično namešten i u originalnom stanju. Opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ljermontovljeva Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjizen, novogradnja. Na prodaju kompletno namesten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odlican kako za zivot tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Vise informacija na:....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižena garsonjera, nameštena, od 26m2, sa odvojenom čajnom kuhinjom i terasom. Novija gradnja, desetak godina, sa centralnim grejanjem i liftom. Odmah useljiva. Agencijska provizija 2% Kralja Petra I Karađorđevića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je izuzetno pametno projektovan stan od 26m2, koji svojom organizacijom ostavlja utisak znatno veće kvadrature. Stan krase francuski balkoni koji prostoru daju dodatnu širinu, dosta prirodne svetlosti i poseban estetski pečat. Za razliku od tipičnih garsonjera, ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 58.800 €, 26,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, tek izgrađen jednoiposoban stan na Adicama, ulica Sime Milutinovića Sarajlije, površine 26m2. Stan je knjižen kao garaža. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene sobe, kupatila i hodnika. Vredno svakog razgledanja. Odmah useljivo. U cenu stana je uračunata....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 26,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana i suva garaža u blizini Bulevara dr. Zorana Djindjića i Vojne bolnice, na odličnoj i lako pristupačnoj lokaciji. Garaža poseduje zasebna rolo vrata i sopstveno brojilo za struju, a svojim dimenzijama omogućava parkiranje dva gabaritna vozila, što je prava retkost.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 36.000 €, 27,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u Nisu(Centar)Prodaja lokala u centu Nisa u sklopu trznog centra Gorca. Lokal je 27 kv sa sanitarnim cvorom, brzo useljiv. Za sve dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem....