• GoHome Professional
do 90 m2 parking prizemlje do 66000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 90 m2 parking prizemlje do 66000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 90 m2 parking prizemlje do 66000 eura

  • Za upit "do 90 m2 parking prizemlje do 66000 eura" pronađeno 350 nekretnina - prosečna cena 1.525 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, DONJE VLASE, 24.000 €, 67,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju započeta kuća u osnovi 67 m2, sa placem od 14 ari u Donjem Vlasu, Kuća se nalazi 500m iznad, od skretanja za gradsko groblje. Izgrađeno je prizemlje kuće sa prvom pločom, sa mogućnošću dalje dogradnje kuće. Na plac je dovedena voda, treba priključak da se plati, da bi se....

 
 
 
  Stan, KOVIN, 23.000 €, 58,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Pločici, u prizemlju zgrade u centru sela, u blizini ambulante, prodavnice, parka. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 stan na Vračaru, kod Južnog bulevara. Prizemlje sa izlazom na dvorište, kompletno namešten, etažno grejanje. Dnevna i spavaća soba. Mogućnost zakupa parking mesta uz doplatu 100 €.. Agencijska provizija se placa u skladu sa opstim uslovima poslovanja. , Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo lep, funkcionalan i kompletno renoviran stan korisne površine 45m² koji se nalazi u neposrednoj blizini Kapija Vračara. Predstavlja idealan spoj urbanog života i privatnosti jer se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne zgrade, u mirnoj i tihoj ulici. Iz stana se direktno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 20.900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, opermljen stan na visokom prizemlju u novogradnji u ulici Braće Lučić. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. NIski mesečni troškovi. Mogučnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmash useljivo, Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN NOV, JEDNOIPSOOBAN STAN BLIZU CENTRA , ULICA JOVANA CVIJĆA ( POZNATA PO ČUVENOM ĐORĐU BALAŠEVIĆU )ZGRADA STARA SVEGA 2 GODINE, U STANU SVE NOVO, NALAZI SE NA VISOKOM PRIZEMLJU UZ STAN IDE I PARKING MESTO U DVORIŠTU. EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kafić sa toaletom i 2 bašte- opremljen.Tradicija 30 godina. Nalazi se u nizu trgovina i usluga. Označena je približna lokacija. 069 BEOKROV Bulevar oslobođenja, Prizemlje, Namešten, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 16.000 €, 60,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selu Gornje Vlase, opština Gadžin Han. Idealna investicija za one koji žele da se sklone od gradske buke i da nađu mir u prirodi. Kuća se nalazi na placu od 445 m2. Kuća se sastoji od jedne sobe prizemlju, dve sobe na spratu i velike terase. Ozidan poljski wc, ima....

 
 
 
  Kuća, BOJNIK, 16.000 €, 82,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donje Konjuvce kod Bojnika.. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 55m2, spratnosti su+vpr. Nalazi se na placu ukupne površine 606m2. U suterenu se nalaze ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 16.000 €, 32,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep stan na prizemlju kvalitetne i očuvane zgrade na Senjaku. Stan je po strukturi jednosoban i sastavljen je od antrea, sobe, kupatila i kuhinje. Takođe poseduje i ostavu (magacin) veličine 7m2, koja ne ulazi u kvadraturu stana. Ispred stana je pripadajuće....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 16.000 €, 25,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Batočini, površine 25 m2, plac 1348 m2. Strukturu kuće čini prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik i tri sobe. Ispod kuće jednim delom je podrum. Potrebno sređivanje. Plac je deleimično ograđen. Bunar u dvorištu, priključena struja, asfaltni put. Kuća je uknjižena.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi, u samom srcu Vračara, površine 27m2. Stan se nalazi u delu Crvenog krsta, na odlično pozicioniranoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju i po strukturi je jednosoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 13.000 €, 12,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Parking mesto pod video nadzorom na odličnoj lokaciji, u prizemlju sa rampom na daljinsko otvaranje za ulazak/izlazak. Odlična investicija! Ako tražite tako nešto, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija, ili svratite do naše agencije. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-350 (od ukupno 350)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>