• GoHome Professional
do 90 m2 najnovije 1.sprat što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 90 m2 najnovije 1.sprat što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 90 m2 najnovije 1.sprat što veći

  • Za upit "do 90 m2 najnovije 1.sprat što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 188.000 €, 82,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Renoviran trosoban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom.Stan se sastoji iz dnevne sobe, prostranog kuhinjsko-trpezarijskog dela, odvojenog spavaćeg bloka sa dve sobe, kupatila, gostinjskog toaleta, terase i lođe. Izuzetna funkcionalna struktura, dvostrano orjentisan istok-zapad,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 100.900 € na 103.100 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 103.100 €, 99,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 100.900 €
20.03.2026 - 103.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 380.000 €, 99,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Četvorosoban stan, površine 99m2, dvostrano orijentisan (dnevna soba ka Beogradu na vodi, a spavaće sobe ka parku). Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od predsoblja, kuhinje, trpezarije, dnevnog boravka, ostave, wc-a, kupatila, odvojene tri spavaće sobe i lođe.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 125.000 €, 99,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvorišna četvorosobna kuća na tri nivoa igrađena 1996 godine.Kuća poseduje tri nivoa, suteren, visoko prizemlje i prvi sprat. U suterenu se nalazi velika ostava sa prirodnom ventilacijom, na visokom prizemlju su pozicionirane dnevna soba, kuhinja i toilet. Na prvom nivou su tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 278.100 €, 99,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Stan ima lep pogled na Frušku goru i okolinu. Pripadaju mu dva parking mesta i 100m2 dodatne terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 149.000 €, 99,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107826, I/II, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. Idealan raspored,obilje prostora ali bas bas . Urbana vila ,starosti oko 2 godine a stan zauzima ceo 1. sprat 3 spavace sobe,1 garderober soba,2 mokra cvora,veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom Dve....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 107.000 €, 99,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Maljak - prodaja kuće. Kvalitetno građena kuća podeljena na tri stambene jedinice. U prizemlju je stan sa dve sobe, prostranom kuhinjom i kupatilom. Na spratu je takođe stan sa dve sobe, kuhinjom, kupatilom i velikom terasom od 28m2. Stan u potkrovlju je površine 40m2, funkcioniše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 99,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan porodičan četvoroiposoban stan na Veterničkoj rampi.Stan se nalazi na prvom spratu u kompleksu od tri urbane vile i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom,dve terase,kupatila,toaleta,tri spavaće sobe i jedne male sobe koja je pretvorena u garderober.Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.900 €, 99,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 320.000 €, 99,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelepu kuću, bez ulaganja, na Veterničkom Bregu. Kuća jhe uknjižena na 99m2 a u prirodi ima oko 330m2. Ispod cele kuće nalazi se podrum bez vlage. Na prvom spratu je prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu su tri....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 90 m2 1.sprat što veći (5610)
  • do 90 m2 najnovije što veći (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>