• GoHome Professional
do 90 m2 najnovije što manji do 450000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 90 m2 najnovije što manji do 450000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 90 m2 najnovije što manji do 450000 eura

  • Za upit "do 90 m2 najnovije što manji do 450000 eura" pronađeno 52 nekretnina - prosečna cena 2.932 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • parking
    • centralno grejanje
    • pogodan
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRNJAČA, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižena garsonjera u Krnjači površine 23m2 i sastoji od ulazne zone, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. Nalazi se u blizini autobuskog stajališta, Poljoprivredne škole i nekoliko trgovinskih lanaca. Lokacija garsonjere omogućava lak i brz dolazak do centra grada. Postoje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 110.454 €, 29,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je moderna i izuzetno funkcionalna garsonjera u kvalitetnoj novogradnji na Voždovcu, jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 8 spratova i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,ulično je orijentisan ima ograđenu Terasu oko 10 m2 grejanje je Podno sa korektnim troškovima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 90 m2 najnovije što manji do 450000 eura'
335.000 €
335.000 €
81.796 €
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 160.000 €, 37,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Džorža Vašingtona Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča ukupne površine 37,44 m2. Odlična lokacija.U procesu legalizacije. .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u gotovo novoj zgradi, odlično održavan, useljiv bez ulaganja.Odlično pozicioniran, nedaleko od vrtića, škole, prodavnica, gradskog prevoza. Saobraćajno odlično povezan. Cena nije fiksna. Čekamo Vašu ponudu. Vredi kupiti, naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se opremljen, funkcionalan jednoiposoban stan površine 44m² na fantastičnoj lokaciji u samom centru Kragujevca, u blizini Velikog parka. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu, odvojena kuhinja i spavaća soba. Stan se prodaje sa nameštajem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnoj ulici Ostoje Živkovića (bivša Novogradska), na trećem spratu održavane zgrade iz 2007.godine, nalazi se ovaj lepi dvoiposoban stan, koji svojim šarmom neodoljivo potseča na Pariske mansarde. U 45 m2 (zbog kosina u katastru uknjižen na 30 m2), nalazi se sve što treba za udoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Panteleju, kod drugog kružnog toka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 44m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan troiposoban stan na visokom prizemlju uredne starije zgrade u blizini sportskog centra Olimp. Stan se sastoji od tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na lođu i prostranog kupatila. Zahvaljujući dobroj organizaciji prostora, pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 174.760 €, 52,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Liman IV, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad, udaljen svega 7 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Na prodaju je kompletno namešten dvosoban stan na Limanu 4, uknjižene površine 52 m², dok stvarna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kursulina Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.930 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma lep trosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.advantagebg.net

Prodajemo luksuzan stan u novogradnji u okviru Airport Garden kompleksa.Stan je potpuno nov i neuseljavan, završen u modernom i luksuznom stilu, idealan za mladi par ili kao investicija. Nalazi se na sunčanoj strani, sa dosta prirodne svetlosti tokom celog dana.Karakteristike stana:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 271.600 €, 56,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na na granici Telep i Adica, Novi Sad. Stan je funkcionalnog i veoma dobro organizovanog rasporeda, pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i udobnost za svakodnevni život. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje privatno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 83.000 €, 57,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan sa dve spavaće sobe u luksuznom kompleksu Crnjanski, u Jagodini, u naselju Akva Park. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, a površina iznosi 57 m². Odlikuje ga pažljivo osmišljen raspored, ugradbeni garderober i gotova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 248.000 €, 59,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa ostavom, trpezarijsko - dnevnog boravka sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Moderna gradnja i najsevremeniji materijali. Izuzetan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Nova Detelinara , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad. Na prodaju je trosoban stan na Novoj Detelinari, kompletno opremljen nameštajem rađenim po meri radi maksimalne iskorišćenosti prostora. Enterijer....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.600 €, 62,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja komfornog dvosobnog stana – Stara Detelinara Prodaje se komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Staroj Detelinari. Stan je funkcionalnog rasporeda i pogodan za renoviranje prema sopstvenim željama. Ima veliku zastakljenu terasu koja nije uračunata u kvadraturu, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Opština, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U okviru kompleksa West 65 na Novom Beogradu nalazi se ovaj funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan površine 63m2, idealan za svakodnevni život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan ima dobar raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom. Dnevni boravak povezan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se fantastičan trosoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jedinstven i funkcionalan trosoban stan kod sajma. Stan se nalazi na 2. spratu i prodaje se kompletno opremljen sa svim ugradnim nameštajem, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Posebna vrednost ovog stana je pažljivo osmišljen enterijer u kojem svaka prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 177.500 €, 66,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno opremljen stan u novoj zgradi, malo korišćen, sa vrhunskim završnim detaljima i moderno dizajniranim enterijerom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 66m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovan i dizajniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.550 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dvostrano orijentisan, odlično održavan trosoban stan na prelepoj lokaciji , sa puno zelenih površina idealnoj za miran, ušuškan porodični život, istovremeno, odlično saobraćajno povezanoj ka svim pravcima grada. U neposrednoj su blizini dečiji vrtić , zdravstveni centar, centru za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 170.000 €, 67,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan površine 67m², smešten na visokom prizemlju manje stambene zgrade od ukupno 3 sprata, u mirnoj jednosmernoj ulici okruženoj zelenilom. Stan se sastoji od: 3 spavaće sobe dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom kupatila hodnika Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 280.000 €, 68,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten 3.0 stan na odličnoj poziciji unutar naselja Zemunske kapije. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta uz stan, ali ono nije obavezno. -Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine putem kredita -Stan je u odličnom stanju, bez ikakvih neophodnih ulaganja -Dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan svetao trosoban stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini Sajma. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade i idealan je za porodičan život ili kao investicija. Stan je polunamešten, funkcionalnog rasporeda i veoma osvetljen zahvaljujući velikim prozorima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 69,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Podrum Maksima Gorkog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2 Godina izgradnje: 1939 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 70,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Južni bulevar, 2/5, eg-Stvarna površina-70m2 , ugovorna površina-69.60m2, Prodaje se svetao stan na atraktivnoj lokaciji na Južnom bulevaru površine. Stan je salonskog tipa i ima dva ulaza, samim tim se može adaptirati u dve stambene jedinice. Sastoji se od velike spavaće sobe površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 210.000 €, 71,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izvoran dvoiposoban stan u ulici Jurija Gagarina, u Bloku 62 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na sedmom spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta i funkcionalno je organizovan za udoban porodični život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 208.050 €, 73,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 73m² u modernoj zgradi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Stan se izdvaja odličnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i prelepim otvorenim pogledom, dok jasno odvojen spavaći blok pruža dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132336, XI/XII, klima, lift(2), telefon, terasa(2), uknjižen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Slavije, Hrama Sv. Save, Kliničkog centra,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 296.000 €, 77,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kanalizacija Terasa Bulevar despota Stefana Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 1929 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

4. juli – trosoban stan površine 77m2 + terasa, lođa, ostava i podrumski prostor na drugom spratu u zgradi sa pet spratova bez lifta. Zamenjena spoljna stolarija pvc stolarijom, centralno grejanje, laminat, inverter klima. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 229.100 €, 79,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju stanova u izgradnji u blizini centra, pešačke zone, Bulevara Oslobođenja i mnogih drugih sadržaja koje nudi ova atraktivna lokacija. Objeka spratnosti - Po + Pr + 3 + Pk Visok kvalitet gradnje, renomirani investitor. Mogućnost kupovine garažnih parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 218.400 €, 80,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE TROSOBAN STAN POTPUNO SREĐEN I RENOVIRAN. DNEVNA SOBA JE OKO 40m2. GREJANJE NA GAS PA SU SAMIM TIM I MALI TROSKOVI. INFORMATIKA OKO 3000 RSD. DNEVNA SOBA SA TRPEZARIJOM, KUHINJA FIZICKI ODVOJENA, DVE SPAVACE SOBE, KUPATILO VELIKO, DVE TERASE SA POGLEDOM NA DVORISTE. PARKING....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Topolska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1930 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 50)

<< <1 2> >>