• GoHome Professional
do 90 m2 najnovije što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 90 m2 najnovije što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 90 m2 najnovije što jeftiniji

  • Za upit "do 90 m2 najnovije što jeftiniji" pronađeno 101 nekretnina - prosečna cena 3.174 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BANJA, 29.000 €, 60,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju vikend kuca na samo 25 km od Niša u mirnom prirodnom okruzenju Toponicke reke.U neposrednoj blizini se nalazi banjsko kupatilo,centralno kupalište,lekoviti izvor..Kuca je 60 kv,spratnosti P+Pk, nalazi se na ravnom ogradjenom placu 495 kv. Kuca se sastoji od ulaznog dela,kupatila,kuhinje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 31.000 €, 12,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju lokal površine 12 m² na odličnoj lokaciji u Novom Naselju, u blizini Crkve, u Novom Sadu. Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižena kuća 34kvm na placu od 11ari pod voćem. U dvorištu pomoćni objekat. agencijska provizija 2% Banstol.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižena garsonjera, nameštena, od 26m2, sa odvojenom čajnom kuhinjom i terasom. Novija gradnja, desetak godina, sa centralnim grejanjem i liftom. Odmah useljiva. Agencijska provizija 2% Kralja Petra I Karađorđevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.350 €, 25,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U Novom Sadu, na Grbavici u ulici Đorđa Servickog prodaje se uknjižena garsonjera od 25 kvadratnih metara. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade (poslednji sprat, mansardni tip), bez lifta. Zgrada je izgrađena 2002. godine. Stan je delimično namešten i u originalnom stanju. Opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu, nalazi se u Prizemlju zgrade, dvorišno je orijentisan... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban komforan stan, dvostrano orijentisan. U dobro održavanoj zgradi, u mirnom naselju, okruženo zelenim ravnicama. Udaljeno 12km od Padinske skele, sa kojom je povezano linijom 102. U naselju ima škola, ambulanta, dve prodavnice. Uknjižen. Mogu kreditni kupci. Odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju je izuzetno pametno projektovan stan od 26m2, koji svojom organizacijom ostavlja utisak znatno veće kvadrature. Stan krase francuski balkoni koji prostoru daju dodatnu širinu, dosta prirodne svetlosti i poseban estetski pečat. Za razliku od tipičnih garsonjera, ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 25,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvorišni stan na odličnoj lokaciji, u centralnom delu Zemuna, u blizini gradskog parka, KBC Zemun i zemunskog keja. Sastoji se iz jedne velike prostorije u kojoj ima dovoljno prostora za kuhinju sa trpezarijom, kao i za dnevni boravak koji se može urediti i koristiti kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.900 €, 40,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Jednoiposoban stan u prizemlju nove dvospratne zgrade. Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,spavaća soba,kupatilo i lođa. Podno grejanje. Parking mesto je u ceni stana. Mirna i tiha ulica. Glavna ulica,marketi i stanica na 300m udaljenosti. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 81.000 €, 42,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Jednoiposoban stan u lepom delu Višnjice, kod okretnice autobusa 32, u blizini osnovne škole, marketa Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaća soba i kupatilo (34 grejne površine)+8m2 zastakljena terasa/veranda. Stan je u izvornom stanju, dobro održavan. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 83.840 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 85.490 €, 83,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sremskoj Kamenici Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 u mirnom kraju Stan je Trosoban sa dve spavaće sobe, grejanje je na struju U STANU JE NEOPHODNO APSOLUTNO RENOVIRANJE Posebno izdvajamo osim lokacije i dobrog komšiluka blizinu škole, vrtića, tržnog centra, Dunavskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 89.000 €, 29,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Satelitu Uknjižen Jednosoban stan 29 m2 na Odličnoj Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan duplex stan u novogradnji, površine 62 m2. Na prizemlju se nalaze dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja i toalet, dok su na spratu dve spavaće sobe i kupatilo. Nalazi se u glavnoj ulici, u neposrednoj blizini centra, što omogućava laku dostupnost svih važnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 96.870 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan u prizemlju, površine 32,29m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 104.290 €, 44,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 44 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2007 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 106.000 €, 28,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličana, uknjižena, kompletno nameštena garsonjera u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih lokacija u gradu, blizina centra grada, Futoške pijace, Spensa, TC Promenada Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 107.500 €, 66,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan površine 66 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija i dvostranom orijentacijom, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 44 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 8.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.500 €, 42,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Mirnom delu Južnog Telepa Fantastičan Dvosoban stan 42 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.700 €, 39,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 69,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 69,26 m2. Odlična lokacija. U procesu legalizacije. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 69 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni Ukupno Spratova: 4.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 118.000 €, 49,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. - Kompletna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. . - Renomiran i pouzdan investitor. - Izuzetna novogradnja! . - Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a. - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.570 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe,kupatila i terase,odličan raspored bez suvišnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U neposrednoj blizini Botaničke bašte i Ateljea 212, nalazi se ovaj jednosoban stan za prodaju. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi. U okolini su brojne prodavnice, kafei, restorani, pijaca, škole, obdaništa, gimnazija, Bitef-teatar i svi ostali kulturno-istorijski sadržaji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.530 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope i Medicinske škole. Ovaj svetao stambeni prostor predstavljaju dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, na atraktivnoj lokaciji u Mirijevu, u mirnoj ulici punoj zelenila, nalazi se ovaj jednoiposoban stan za prodaju. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 136.500 €, 39,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

✅Useljiv stan u Novogradnji Moderan stan u tek završenoj novogradnji sa mogućnošću povrata pdv-a. Zgrada je rađena kvalitetno i moderno, sa pažljivo biranim materijalima: ✅ alu stolarija ✅ toplotne pumpe ✅ luksuzan ulaz u zgradu ✅ granitna fasada ✅ moderan i elegantan izgled objekta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen 1.5 soban stan na Banjici, Paunov Breg, povrsine 31m2, novogradnja . Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno opremljen. Sva infrastruktura je dostupna, od prevoza ka svim delovima grada do marketa , pijace , sportskog centra, VMA, banaka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 142.000 €, 68,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštru Uknjiženu Kuću 68 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 144.000 €, 49,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U zgradi sa urednim i održavanim ulazom izvorno jednoiposoban stan, svetao, funkcionalnog rasporeda. Ulazno predsoblje sa mestom za cipelarnik, dnevna soba sa izlaskom na terasu povezana sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo. Stan je u izvornom stanju, uknjižen na ime....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom Bačkom mestu Futogu Uknjiženu Porodičnu kuću 64 m2 na TOP LOKACIJI kuća je Prizemna Dvoiposobna komplet je Renovirana ima Dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, hodnik, predsoblje i Lepu Terasu Poseduje letnju kujnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 47,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalasn stan u mirnoj ulici sa porodičnim kućama u prizemlju zgrade sa posebnim ulazom odvojenim od ulaza u zgradu. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od ulaznog hodnika,spavaće sobe,prostrane open space dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i toaleta. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 101)

<< <1 2 3> >>