• GoHome Professional
do 89000 eura zadnjih 7 dana što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 89000 eura zadnjih 7 dana što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 89000 eura zadnjih 7 dana što manji

  • Za upit "do 89000 eura zadnjih 7 dana što manji" pronađeno 427 nekretnina - prosečna cena 1.208 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 84000 eura (malo jeftiniji)
    • 93000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvojna kuća građena od mešanog materijala koja u svom sastavu ima zatvorenu terasu sa ostavom, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i 2 sobe. Podovi su parket u 1 sobi, beton i pločice. Struja je monofazna, vodovod je gradski, u ulici postoji priključak za kanalizaciju. Grejanje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 97.850 €, 86,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 75.000 €, 89,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Porodična kuća u Bačkoj Topoli od 89 m² na placu od 2.098 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, tri sobe, kupatila i toaleta. Na podovima je laminat, drveni prozori a grejanje na čvrsto gorivo. Imanje obuhvata pomoćne zgrade, podrum i njivu. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 90,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Trosobna dvojna kuća na Malom Radanovcu u tihoj ulici , blizu Palićkog puta . Trofazna struja , gradska kanalizacija , PVC stolarija , termoizolacija , etažno grejanje na pelet ili gas , dvorište , garaža , pomoćni objekti .Kuća je renovirana 2005 - godine . .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.400 €, 92,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Vikendica Stari Slankamen, 92m2 Cena 82400 eur, plac 1837m2 Prodajemo useljivu i funkcionalnu , renoviranu vikendicu u Starom Slankamenu, ulica Počenta 1. Do kuće se dolazi asfaltnim putem do raskrsnice Starog i Novog Slankamena gde se nalazi i prodavnica mešovite robe, a odatle je....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 75.000 €, 92,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Podrum Karadjordjeva 90 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 75.000 €, 92,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća u Srbobranu – odlična lokacija (prva zona) Na prodaju kuća u Srbobranu, u Karađorđevoj ulici br. 90, smeštena u prvoj zoni, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji koja pruža idealan spoj komfora, praktičnosti i potencijala za buduća ulaganja. Broj parcela:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 58m2 + 37m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 58m2 + 37m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća u starom srpskom stilu u selu Senokos na Staroj planini za sve ljubitelje čiste i netaknute prirode. Kuća je površine 97m2, a na placu postoji i bunar koji je očišćen. U toku je renoviranje kuće, renoviran je kompletan krov, stepenište zidano u punom kamenu....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Senokos Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 98,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kuće na prostranom placu od 20.89 ari u Lukićevu. Na placu se nalaze dve stambene kuće starije gradnje, manja kuća je 65 m2 a veća 98 m2. Grejanje na GAS. Stolarija drvena, po podovima keramika i lamiant. Struja trofazna. Obe kuće poseduju kolski ulaz i imaju par pomoćnih....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 99,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renovirana , nameštena , odmah useljiva četvorosobna kuća na Bajnatu. Renovirana je 2000 -te godine , ima redovnu dokumentaciju , može stambeni kredit. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Novogradnja Terasa .

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodajem splav u Ostružnici na odličnoj lokaciji. Pristup splavu je direktno sa glavnog puta. Mirna lokacija, sopstveni parking, gradska struja i voda, novi pontoni sa sertifikatom. Splav je kvalitetno napravljen i opremljen. Na spratu se nalazi velika spavaća soba koja se po potrebi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 66.000 €, 100,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U Srpskom šoru nedaleko od centra prodaju se dve manje kuće sa većim pomoćnim objektom. Građene su od mešanog materijala, obe se sastoje od kuhinje i dve sobe dok samo jedna ima kupatilo. Na podovima je keramika i laminat, prozori su PVC a grejanje je na čvrsto gorivo. .

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 103,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu selu u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 103 m2, sa 15 ari placa. Kuća od čvrstih materijala, sa fasadom od fasadnih cigala, krov dobar sređivan. Kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju, kuhinju sa trpezarijom,kupatilo predsoblje i zatvorenu verandu. Kuća u dobrom....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 89.900 €, 104,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 103552, 4a, prizemna, klima, terasa, u izgradnji. Zidana kuca u izgradnji, izuzetno dobra i mirna lokacija,na kraju asvaltnog puta,u blizini kompleksa avalske doline,udaljenost od beograda 15 minuta autom, gradski prevoz 120m od kuce.Do zavrsetka gradnje, sistem "kljuc....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 68.000 €, 104,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća na adresi Otona Župančića br.9 u Vranju, idealna za one koji traže dom u mirnom kraju grada,a opet blizu svih važnih sadržaja. Sa ukupnom površinom stambenog prostora od 104 kvadratna metra, ova kuća u dobrom stanju nudi funkcionalnost i udobnost. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 65.000 €, 105,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Vrčina u blizini Kragujevačkog puta, prodaje se kuća u osnovi 105m2. Kuća se nalazi na placu površine 1023m2. Nekretnina se nalazi na oko 20km od Beograda. Kuća ima tri nivoa. Prvi nivo je uredjeno za stanovanje a ostala dva su samo ozidana. Plac izlaz na dve ulice,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 63.800 €, 105,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepa vikendica u netaknutoj prirodi u okolni Erdevika, na visoravni okruženo šumom Nacionalnog parka, Fruške gore. Vikendica je uknjižena, pored asfaltnog puta se nalazi parcela i sam objekat je uvučen od puta.Vikendica je novije gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 58.700 €, 105,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se u centru Krčedina lepa autentična vojvođanska kuća sa velikim dvorištem. Kuća je starije gradnje, ima tri sobe, kuhinju i ostavu. Kući je potrebno renoviranje po želji kupca. U kući je grejanje na čvrsto gorivo. Iza kuće se nalaze pomoćni objekti i čardak. Kuća ima lepo....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 34.000 €, 109,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća za rušenje od 109m2 na placu od 578m2. Lokacija je odlična, nalazi se blizu Partizanske ulice . CENA 34.000e. Kuća, Sombor | Prodaja · 109m² · 34.000€.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Mlake, 70.000 €, 116,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Na prodaju kuća površine 116m² na placu od 5 ari, nalazi se u mirnom delu, blizu centra. Kuća je građena od mešanog materijala i sastoji se iz prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalaze dve prostrane sobe, trpezarija, kuhinja, dve ostave i dva sanitarna čvora, dok su u potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 83.000 €, 120,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako želite više prostora, mira i prirode, a da ste i dalje brzo povezani sa gradom - ova nekretnina je ozbiljna prilika.Na prodaju kompletno adaptirana i uređena kuća u Stepanovićevu, spremna za odmah useljenje, bez dodatnih ulaganja.Struktura nekretnine:60 m2 stambenog prostora60....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 72.000 €, 120,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a ujedno je u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja u gradu. Objekat ima površinu od 120 m² i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 87.000 €, 124,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U lepom delu Sombora, u naselju Goge, prodaje se spratna kuća od 124m2 na parceli od 450m2. Kuća je čvrste gradnje i ima tri etaže. U donjem delu, suterenu, se nalazi garaža. Prizemlje je stambeni deo gde je velika zastakljena terasa, hodnik, kuhinja sa trpezarijom i tri odvojene....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 32.000 €, 124,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Pezlez - trosobna kuća površine 124m2 + pomoćne zgrade na placu površine 15 ara sa kolskim ulazom. Mešovit materijal, pvc stolarija, trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 83.450 €, 126,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja jako lepe sredjene, reovirane kuce, sa dosta pomocnih prostorija,magacina, ostava, pušnice, rostilj, garaza na 11ari placa, bastom, vocnjakom. Prilaz do kuce je asfaltiran i lako dostupan. U blizini je glavna saobracajnica sa vise linija gradskog prevoza. Prateca infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 128,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prodaje se samostalna prizemna kuća površine 127kvm na placu veličine 344kvm. Kuća je građena od mešanog materijala, u dobrom stanju nema vlage i vredno ulaganja. Komplet krov je adaptiran sa novim letvama i zaštitnom folijom. U svom sastavu poseduje: veliko predsoblje-....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 60.000 €, 132,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Retka prilika – Plac sa nedovršenom kućom u mirnom delu naselja Babe, nadomak Kosmaja (Sopot) Na prodaju plac površine 10 ari u prelepom i mirnom naselju Babe, opština Sopot. Nekretnina je ušuškana u prirodnom okruženju, u blizini glavnog puta, autobuske linije, ali i nadomak Kosmaja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 132,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo atraktivan plac sa prelepim otvorenim pogledom, površine 10 ari na Kosmaju u naselju Dučina. Plac je uređen i spreman za izgradnju porodične kuće sa bazenom. .

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća sa baštom u Lukinom Selu. Površine 138 m2, na prostranom placu od 15.21 ari. Kuća je po strukturi četvorosobna. Grejanje na čvrsta goriva. Na podovima keramika, parket Delimično renoviranaPVC spoljna stolarija nova u većini prostorija i drvena stolarija starija do ulice....

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Lukino Selo – četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 79.900 €, 140,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepo seosko imanje u Zagrađu u blizini planine Rudnik, koje se prostire na 100 ari placa , na imanju se nalaze dve kuće po 70 m2, u nameštenoj kući ima centralno crejanje na čvrsto gorivo, dve spavaće sobe, kupatilo i dvevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kuća ima natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 143,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – trosobna prizemna kuća površine 143m2 na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, kanalizacija, terasa. Uknjižena 1/1. Moguća zamena za dvosoban stan niže spratnosti ili u zgradi s liftom. Moguća kupovina putem stambenog kredita! Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 53.000 €, 144,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u zajedničkom dvorištu podeljena na dva odvojena stabena dela sa posebnim ulazima.U prizemlju se nalazi kuhinja povezana sa dnevnim boravkom,spavaća soba i kupatilo.Potkrovlje je raspoređeno po istom principu poseduje kuhinju,dnevnu sobu,spavaću sobu,kupatilo,s tim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 148,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kuće na parceli od 612m2 u Peščari na dobroj lokaciji. Prva kuća sa ulične strane je građena od mešanog materijala i podeljena je u dve jedeinice koje sadrže dve sobe, kuhinju sa ostavom i kupatilo. Na podovima je brodski pod i keramika, prozori su drveni a grejanje je na čvrszo....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća površine 150m2 blizu Rakićevih semofora u Leskovcu. Sastoji je od podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje je površine 77m2 i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, manje spavaće sobe i kupatila. Iz prizemlja stepenice vode na prvi sprat koji se sastoji od velike dnevne....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 60.000 €, 150,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vertikala kuće u Lipovici iz 3 nivoa na 17 ari placa. Sut+Vpr+Ptk, u suterenu je garsonjera od 30m2 i podrum. Na VPR se nalazi dvosoban stan koji je kompeltno završen i sređen, PTK je u sivoj fazi. Kuća se nalazi u blizini šume sa lepim placemUdaljena je 500m od minibusa, u blizini....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 90.000 €, 151,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u Titelu. Kuća je površine 151m2. Prostire se na placu od 15 ari. Poseduje i pomoćne objekte, kao i garažu. Po strukturi kuća je prizemna. Trosobna sa dva kupatila. Poseduje i podrumsku prostoriju. Odlično izolovana na vrlo lepo uređenom placu sa....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće sa dva pomoćna objekta na 21 aru placa. Svi objekti su uknjiženi i legalni, imaju struju i vodu i bunar. Veća kuća ima 83m² korisne površine, nije mnogo stara i građena je ciglom. Na spratu su dve omalterisane sobe, a prizemlje je useljivo i sastoji se od dnevne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 428)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>