• GoHome Professional
do 89000 eura parking 50 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 89000 eura parking 50 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 89000 eura parking 50 m2

  • Za upit "do 89000 eura parking 50 m2" pronađeno 1 137 nekretnina - prosečna cena 1.556 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 84000 eura (malo jeftiniji)
    • 93000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PARAĆIN, 56.000 €, 51,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN - POSLOVNI PROSTOR JE LUX SREĐEN, SASTOJI SE OD DNEVNOG BORANKA, KUHINJE, KUPATILA I SPAVAĆE SOBE, GREJANJE JE NA GAS. STANU PRIPADA PARKING MESTO I PODRUMSKA PROSTORIJA. Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 91.880 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan koji se nalazi u modernoj manjoj porodičnoj zgradi u naselju Apelovac (Palilula). Površine je 51m2, nalazi se na I spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada će imati vrhunsku....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Padinska Skela, opština Palilula. Stan je površine 51m2. Nalazi se na visokom prizemlju, visinski 2,5m od ivice prozora. Stan je u izvornom stanju. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boraka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.020 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja smeštena u mirnijem delu Pantelja koja ispunjava sve zahteve energetske efikasnosti i prilagođena je savremenom načinu života jedne porodice. Prodaje se jednoiposoban stan površine 48,90m2, na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 86.250 €, 49,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji – Veternička rampa, na samom ulazu u Veternik. Lokacija je mirna, idealna za porodični život, a ujedno odlično povezana sa svim delovima grada. Stanovi se grade po visokim standardima, sa pažljivo biranim materijalima i završnom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 60.000 €, 49,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s521 Prodaje se funkcionalan stan površine 49 m², smešten u prizemlju zgrade u mirnom porodičnom naselju 25. maj, Mladenovac. Stan ima ograđeni pripadajući deo dvorišta, idealan za uživanje u zelenilu, kao i sopstveno parking mesto. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 28.050 €, 51,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan koji se nalazi na Novoj Detelinari, u ulici dr Svetislava Kasapinovića, u zgradi koja je useljena 2005. godine. Stan ima 51 m², po strukturi je dvoiposoban – dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, jedna veća i jedna manja spavaća soba, kao i terasa koja je zastakljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 93.780 €, 51,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Novogradnji sa rokom useljenja leto 2025. PDV za kupce I stana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na toplotne pumpe - izuzetna ušteda. Mogućnost kupovine parking mesta. Može kredit. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 72.500 €, 51,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Petlovo brdo - Rasinska ulica kod stare škole, dvoiposoban 51m2 + parking mesto, nisko prizemlje, u postupku ozakonjenju, cena 72.500 Evra. Stan je u niskom prizemlju trospratne stambene zgrade iz 2004. godine. Zgrada je Uknjižena ali je nisko prizemlje u postupku ozakonjenju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 68.850 €, 51,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122565, VIII/, klima, lift, nov, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 69.010 €, 51,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adaptacija kuće u stanove . Odlično iskorišćen prostor . Useljivo u avgustu 2025. godine . Kontakt: 021/2215100 i 064/8033305 544011 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.000 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na Adicama predstavlja odličnu priliku za kupovinu, posebno s obzirom na povrat PDV-a. Ovaj projekat je realizovan od strane pouzdane investitorske kompanije koja je poznata po svom kvalitetu gradnje i poštovanju rokova. Stan se nalazi u mirnom području, ali u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 88.230 €, 51,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.770 €, 51,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice - Odličan, veoma kvalitetan dvoiposoban stan na lepoj lokaciji. Nalazi se na I spratu stambene zgrade u izgradnji. Raspored prostorija: dnevni boravak sa kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Cena sa parking mestom. Za kupce prve nekrentine mogućnost povrata....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 91.300 €, 49,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako zeli te mir i udobnost, ovo je stan za vas. Dvosoban stan od 49m2, 1700e po m2, parking mesto koje ide uz ovaj stan 8000e. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno i kvalitetno opremljen dvosoban stan u centru grada, u ulici Augusta Cesarca. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, velike spavaće sobe, zastakljene terase i kupatila. U dvorištu zgrade nalazi se parking za stanare. Kućni ljubimci su dobrodošli.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.500 €, 51,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100407. Novi Sad – Nova Detelinara, ulica janka Čmelika/deo ka Branka Bajića. Od 01.04.2025. godine useljiv dvosoban stan – penthaus na III spratu u novijoj zgradi sa liftom. Idealno za mlađe ljude. Posebna pogodnost – obezbeđeno parknig mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 64.500 €, 49,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi trosoban,ukupne neto površine 49,58m2 u nivou petog sprata.Novogradnja U fazi ozakonjenja objekta Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 93.000 €, 49,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Noviji stan u Petrovaradinu Privatna svojina 1/1 Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) Šifra nekretnine: 8770 Šifra posrednika: 1338 AGENCIJA ZA NEKRETNINE GRAĐEVINSKI PLAC/POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE/KUĆA/STAN Manji dvoiposoban stan novije gradnje u Petrovaradinu. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 90.000 €, 49,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan u novogradnji u lepom i mirnom delu Jajinaca. Odlični materijali gradnje. Rok završetka radova jesen 2025. godine. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena je izražena bez PDV-a. PROSTORIJE: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve sobe, kupatilo, terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 93.800 €, 51,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na Adicama, u ponudi su stanovi raznih struktura. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor koji ima niz završenih projekata iza sebe. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija.....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelepu kuću u centru Banoštora, na 300m od Dunava. Uknjižena na 49m2, u stvarnosti ima 90M2, kvalitetno zidana, sa 1504m2 placa, na kome se nalazi voćnjak, sa različitim sortama voća koje su u rodu, kao i četinari preko 30 godina stari. Kuća pruža sve što vam je....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 39.000 €, 51,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Padinska skela, Besni Fok, 51m2 .. 51m2, 2.0, 2/2, TA, norveški radijatori, garaža, parking, podrum, interfon, renoviran. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119621, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 88.200 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u samom centru Kaluđerice u paralelnoj ulici sa Smederevskim putem. Stan je po strukturi dvoiposoan i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 91.780 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BANJA, 88.200 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan sa kompletnom infrastrukturom u najlepšem delu Višnjičke Banje. Stan je svetao, funkcionalan, dvostrano orejntisan. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Izuzetna prilika za stan za udobno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 33.150 €, 51,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno komforan stan u vrlo lepom kraju. Stan se nalazi u Ravaničkoj ulici i površine je 51m2. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 78.000 €, 49,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena stara sremačka kuća od 49m2 na placu od 569m2. Ograđeno dvorište. Front 10m. Gas ispred placa. Struja i voda u placu i u kući. Na placu je u sirovom stanju i novijeg datuma, deo većeg objekta koji nije legalizovan, dok je manji deo u prizemlju od cca 45m2 u kojem se živi.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 92.700 €, 51,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na Salajci. Kuća poseduje veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i odvojenu spavaću sobu. Pozovite nas za više informacija. Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 45.900 €, 51,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lekino Brdo, nov stan sa garažnim mestom. Stan u novogradnji u mirnoj ulici blizu Druge ekonomske škole. Kvalitetna gradnja sa samo 4 stana u zgradi. Podno grejanje, granitna keramika, nov nameštaj. Uz stan ide i zaseban podrum i garažno mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 71.400 €, 51,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi Prodaja manjeg lokala u centru Zrenjanina, pogodan za više namena. Lokal je ulični, površine 51 m2, uknjižen, bez tereta, lociran u širem centru Zrenjanina. Za više informacija pozovite tim Mat Real Estate-a. Mlađa Šćekić Mat Real Estate DOO 066 884 11 00 Miloš Janković....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 94.000 €, 48,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prillici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan u izvornom stanju. Neposredna blizina škole,pijace,marketa,prevoza. Zgrada održavana,okružena zelenilom i parking mestom. Od prostorija ima : predsoblje,kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,spavaća soba,ostava ,kupatilo,terasa.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Banje, u neposrednoj blizini panoramskog točka, nalazi se jednosoban stan koji je kompletno opremljen novim nameštajem. Sa ukupnom površinom od 48m2, ovaj stan nudi udoban životni prostor, i spremnim za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 87.000 €, 52,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan na petom spratu u zgradi bez lifta. Stan je konforan i sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe,trpezarije, kuhinje, kupatila, prostrane terase. U dvorištu zgrade je parking mesto. Zgrada ima upotrebnu dozvolu i može kupovina kreditom. Za više informacije....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.804 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam neverovatnu priliku da postanete deo ekskluzivne zajednice koja će uživati u luksuzu i udobnosti modernog kompleksa u izgradnji, koji se prostire na 75 ari placa, i nalazi na samo 700m od pijace, pružajući savršen balans između urbanog i luksuznog života u mirnom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom dvosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima. Sa površinom od 40m2, ovaj stan na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.700 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstvaljamo vam nekretninu u jednoj od najtraženijih lokaciji u gradu sa dosta parking mesta, zelenila. U blizini škole, vrtića, gradskog prevoza, marketa idealna lokacija za porodični život, Mogućnost prepravke u dvoiposoban, nekretnina je odlično održavana i uknjižena na vlasnike....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.585 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji renomiranog investitora, različitih struktura i kvadratura, pozicionirani u samom centru Ćuprije, na izuzetno atraktivnoj i funkcionalnoj lokaciji. Projekat se realizuje u skladu sa savremenim standardima gradnje, uz pažljivo odabrane materijale i visok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 69.220 €, 48,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Stan u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Komplet renoviran pre nekoliko godina, postavljena kvalitetna aluminijumska stolarija. Od ulaganja, samo higijensko krečenje.Veoma svetao. Idealna lokacija za porodicu, blizina velikih marketa, obdaništa, autobuskih stajališta. Ispred veliki....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 79.550 € na 96.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 96.200 €, 52,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 79.550 €
27.02.2026 - 96.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Ugrinovački put 30.deo Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 477)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>