• GoHome Professional
do 85000 eura zadnjih 7 dana parking što veći pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura zadnjih 7 dana parking što veći pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura zadnjih 7 dana parking što veći pala cena 30 m2

  • Za upit "do 85000 eura zadnjih 7 dana parking što veći pala cena 30 m2" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.285 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • prizemlje
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 90.000 €
15.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

BULEVAR, USELJIV, UKNJIŽEN, LAKO U JEDOIPOSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101499. Cena stana 90000e +3% agencijske provizije .Odličan jednosoban stan u blizini centra i Futoške pijace. Stan ima 29m2 i može se lako pregraditi u 15-an . Kosine su minimalne. Ispod kosine iskorišćen prostor....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 75.600 € na 72.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 72.000 €, 28,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.600 €
15.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Telep, JEDNOIPOSOBAN , PARKING , useljiv odmah! CENA 72000+Agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1102229, Novi Sad , Telep. Stan na prizemlju zgrade, 27m2, lepo iskorištenih .U sklopu stana je dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i odvojena manja soba. Numerisano parking....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 58.000 € na 52.727 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 52.727 €, 29,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 58.000 €
10.05.2026 - 52.727 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalna garsonjera, odlična spratnost. Stanovi ovih kvadratura se prvi prodaju, zato ne gubite vreme zakažite gledanje. Margita mirno naselje, zgrada nedaleko od sadržaja poput marketa, nedaleko od centra i blizu nove glavne autobuske stanice. Kvalitetna gradnja, izdvajamo etažno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura zadnjih 7 dana parking što veći pala cena 30 m2'
52.727 €
52.727 €
 
-9%

Promena cene sa 58.000 € na 52.727 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 52.727 €, 29,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 58.000 €
10.05.2026 - 52.727 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>