• GoHome Professional
do 85000 eura zadnjih 7 dana 1.sprat što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura zadnjih 7 dana 1.sprat što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura zadnjih 7 dana 1.sprat što jeftiniji

  • Za upit "do 85000 eura zadnjih 7 dana 1.sprat što jeftiniji" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 1.561 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 71.817 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

️ ZLATIBOR – STANOVI U IZGRADNJI NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Na prodaju stanovi u izgradnji na Zlatiboru, u samom centru, kod Malog Maksija, na uglu ulica Pante Mijailovića i Breza. U ponudi su funkcionalni stanovi sa odvojenom spavaćom sobom, idealni kako za život, tako i za izdavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 34.300 €, 21,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garsonjera. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prvom spratu od dva sprata. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 40.000 €, 27,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera površine 27 m2 na prvom spratu u Kertvarošu. Sastoji se od hodnika, kupatila i sobe sa kuhinjom. Prozori su PVC, grejanje je na toplanu. Stanu pripada podrumska prostorija. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura zadnjih 7 dana 1.sprat što jeftiniji'
79.787 €
49.500 €
58.000 €
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.000 €, 33,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja opremljen apartman, u neposrednoj blizini centra. Stan od 33.5m2 sa terasom, na 1. spratu, jednosobne strukture, studio apartman. Cena apartmana opremljenog i sa parkingom u zajednickom dvorištu 49.000 evra. Za sve informacije stojimo vam na raspolaganju. tel: +38160/636-78-20....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i prodaje se kompletno opremljen. Ostava 2m2 u suterenu zgrade pogodno za odlaganje skija i sanki. Pogodan za odmor i izdavanje....

 
 
 
  Stan, KOSJERIĆ, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 60.000 €, 41,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan na prvom spratu, blizu centra i gradske plaže. Nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada, u blizini svih važnih sadržaja. Uvek ima slobodnih parking mesta ispred zgrade. Stan je dvostrano orijentisan. Funkcionalan raspored, odlična lokacija i praktičan sprat čine ga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična garsonjera površine 26 m² na Altini, smeštena na visokom prvom spratu uredne stambene zgrade. Stan je funkcionalan, lepo osvetljen i idealan kako za samostalan život, tako i kao investicija za izdavanje. Prostor je praktično organizovan i omogućava maksimalnu iskorišćenost....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 61.800 €, 266,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća se sastoji iz prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su renovinani i sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m, smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 66.500 €, 35,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 35m2, 1/2 Prodaje se stan površine 35m2 na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Po strukturi je jednoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi od ukupno dva sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 73.325 €, 29,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana na odličnoj lokaciji – Cvetanova ćuprija U ponudi je moderan i funkcionalan jednosoban stan, smešten u mirnom i sve popularnijem delu grada – na Cvetanovoj ćupriji. Stan površine 29 m² nalazi se u visokom prizemlju, koje po visini odgovara prvom spratu, što pruža dodatni....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 150m2 blizu Rakićevih semofora u Leskovcu. Sastoji je od podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje je površine 77m2 i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, manje spavaće sobe i kupatila. Iz prizemlja stepenice vode na prvi sprat koji se sastoji od velike dnevne....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 76.481 €, 45,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam 1.5 soban stan na petom spratu u stambenom objektu sa liftom sa 5 spratova u Radijalcu, savremenog dizajna, koji nudi visok standard gradnje i funkcionalan raspored prostorija. Stan je izrađen od kvalitetnih materijala koji garantuju dugotrajnost i sigurnost, a njegova....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 90.000 €, 42,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 42m2 na petom spratu novije stambene zgrade sa liftom. Zgrada je smeštena na Somborskom Bulevaru, u blizini drugog kružnog toka. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U samom centru Vrnjačke Banje nalazi se predivan stambeni kompleks koji objedinjuje komfor, sadržaj i izuzetnu lokaciju. Ovaj moderan ambijent pruža kvalitetan način života, uz sadržaje koji doprinose svakodnevnom uživanju i praktičnosti. U ponudi je lep i osvetljen stan površine....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....