• GoHome Professional
do 85000 eura zadnjih 14 dana centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura zadnjih 14 dana centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura zadnjih 14 dana centralno grejanje

  • Za upit "do 85000 eura zadnjih 14 dana centralno grejanje" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.353 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • dvorište
    • parking
    • klima
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 66.500 €, 144,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Duvanika, površine 144m2, na parceli površine 3,43ara.Sastoji se od prednjeg dela , koji je stariji za renoviranje.Noviji deo kuće je noviji , izgrađen od čvrstog materijala , sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravska sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, hodnika....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 66.056 €, 29,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €, 1100,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U centru Obrenovca, u blizini autobuske stanice, nudimo vam na prodaju građevinski plac površine 10,39 ari, čija je širina 35m. Plac je ravan, ima izlaz na dve ulice, a pored ulice koja je asfaltirana su cevi za centralno grejanje. Po nalazu veštaka na placu je dozvoljena gradnja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura zadnjih 14 dana centralno grejanje'
59.000 €
59.000 €
88.000 €
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Terasa Žike Pavlovića Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 107,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Nova Kolonija – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 107m2 + pomoćna zgrada površine 29m2 na placu površine 7,65 ara. Plin, trofazna i monofazna struja, kanalizacija, tavanica betonska ploča, uknjižena 1/1. Moguća prodaja sa nameštajem. Moguća kupovina putem stambenog kredita!....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 82.000 €, 51,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan i funkcionalan dvosoban stan u naselju Erdoglija, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Memorijalni park Šumarice. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao investicija....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 69.000 €, 153,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna porodična kuća u Bačkoj Topoli. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije, dve zasebne sobe, zastakljene terase, kupatila, ostave i kuhinje. Pored kuće je pomoćna prostorija. Dvorište je veliko i lepo uređeno. Postoji kolski ulaz i garaža u dvorištu.....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €, 1039,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Sodara, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 91.740 €, 31,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno. Bulevar Residence je moderan stambeni kompleks na odličnoj lokaciji – ugao Bulevara kralja Aleksandra i Bosanske ulice. Odlična povezanost • Centar grada....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 61,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u mirnom, a veoma snabdevenom naselju Strelište. U blizini zgrade se nalaze osnovna škola, vrtići, marketi, dom zdravlja, kao i Narodna bašta, autobuska stajališta, teretana, kafići i drugi sadržaji bitni za udoban život. Stan se nalazi na 7. od....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 92.000 €, 70,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal dupleks površine 70m2, u prizemlju stambene zgrade na Lesnini, Zrenjanin. Sastoji se od jedne prostorije i sanitarnog čvora u prizemlju i galerije gde se nalaze još dve prostorije. Dva izloga, dva ulaza, centralno grejanje. Agencijska provizija za kupca: 2% Broj upisa u reg.posrednika:....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 103,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 103 m2, sa 15 ari placa. Kuća od čvrstih materijala, sa fasadom od fasadnih cigala, krov dobar sređivan. Kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju, kuhinju sa trpezarijom,kupatilo predsoblje i zatvorenu verandu. Kuća u dobrom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 30.000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja garaze u neposrednoj blizini Pozeske ulice. U pitanju je klasicna garaza sa sopstvenim vratima u sklopu jos nekoliko garaza sa zajenicnim ulaznim vratima, sto pruza dodatnu zastitu. U garazi Ima struje. Nalazi se na prizemlju. Sirine 3.01m duzie 4.9m U sastavu zajednickog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>