• GoHome Professional
do 85000 eura zadnjih 14 dana što veći parking 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura zadnjih 14 dana što veći parking 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura zadnjih 14 dana što veći parking 50 m2

  • Za upit "do 85000 eura zadnjih 14 dana što veći parking 50 m2" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 1.674 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • klima
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARA PAZOVA, 71.150 €, 48,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan od 48 m² u novogradnji, na prizemlju zgrade sa liftom (3 sprata), sa pripadajućim dvorištem od 20 m² koje pruža dodatni komfor i prostor za uživanje. Struktura stana: hodnik, trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi parking, a mirna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.650 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura zadnjih 14 dana što veći parking 50 m2'
78.177 €
89.900 €
79.000 €
  Stan, JAGODINA, 79.000 €, 52,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

U ponudi je jedinstven i izuzetno redak stan na savršenoj lokaciji – u samom centru grada, u zgradi sa dva ulaza, od kojih jedan vodi direktno na pešačku zonu. Nekretnina koja pruža privilegiju da vam je apsolutno sve na nekoliko minuta hoda – pijaca, autobuska i železnička stanica,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 90.000 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep jednoiposoban stan u Durlanu. Korisna površina stana je 34m2 i ima pravo korišćenja dvorišta površine 17m2. Stan se nalazi u prizemlju, sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Na podu je parket, stolarije je PVC profila....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 79.000 €, 51,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Avalski put, ku��a 51m2 na 7 ari placa. Monta��na prizemna ku��a koja se sastoji od: 2 spava��e sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava, trem ispred ku��e. Ku��a je kompletno renovirana, elektro i vodovodne instalacije, termo fasada, novo kupatilo, pvc stolarija. Grejanje na....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepo sređen i opremljen apartman u mirnom naselju Zova, poseduje odvojenu spavaću sobu, daljinsko grejanje, parking u naselju. Ag. prov 2% GREJANJE - Etažno, sprat PR/, TERASA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 18502. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan – 50m² Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 50m², idealan za život pojedinca, para ili kao investicija za izdavanje. Stan ima odličan raspored prostorija: • dnevni boravak sa trpezarijom • kuhinja • spavaća soba • kupatilo •....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 92.130 €, 50,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na IV spratu ukupne površine 49,8m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka severoistoku. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.720 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.620 €, 47,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 46,82m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.500 €, 47,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 77.360 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiva novogradnja - Komforni, moderni i funkcionalni stanovi, - Predivna lokacija u srcu Banovaca, - Pogled na Dunav, - Mirno okruženje, na svega nekoliko minuta od centra, - Strukture stanova od 44 m² do 80 m², - Kuhinja, kupatila i toaleti od keramike visokog kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.000 €, 47,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1097903, Petrovaradin. CENA 63000+ agencijska provizija 3%. Stan od 47m2 u prizemlju , grejanje na gas, podno i radijatori. Niski režijski troškovi. STan ima velik dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i spavaću sobu.Poseduje lepu ograđenu i natkrivenu terasu,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 87.730 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 47,42m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 47,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja namestenog stana na Zlatiboru od 47m2 u visokom prizemlju sa terasom i parking mestom. Apartmansko naselje Kapije Zlatibora gde se nalazi i stan je u naselju Sloboda, u mirnom delu centra Zlatibora, na svega 650m od jezera, 400m od crkve, a opet na dovoljnoj udaljenosti od....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep stan u mirnom delu Vrnjačke Banje, u centru grada, na samo 100 metara od opštine, Doma zdravlja i Vrnjačkih termi. Stan površine 47,13 m² nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom i odlikuje ga kvalitetna gradnja i pažljivo osmišljen raspored. Struktura 1.5 pruža funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 47,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA NAMESTENOG STANA, NA VISOKOM PRIZEMLJU SA TERASOM I PARKING MESTOM. APARTMANSKO NASELJE KAPIJE ZLATIBORA GDE SE NALAZI I STAN JE U NASELJU SLOBODA, U MIRNOM DELU CENTRA ZLATIBORA, NA SVEGA 650 M OD JEZERA, 400 M OD CRKVE, A OPET NA DOVOLJNOJ UDALJENOSTI OD VEĆ SAD MOZEMO RECI....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Kertvaroš, 92.000 €, 46,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Kertvaroš, prodaje se kompletno namešten, dvosoban komforan stan površine 46m² na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je izgrađen 2023. godine, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na gas,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 85.840 €, 46,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na I spratu ukupne površine 46,40m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka severoistoku. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.500 €, 45,74 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novo stambeno naselje smešteno je na izuzetno praktičnoj lokaciji, sa izlazom na dve saobraćajnice — Ovčanski put i Kumaničku ulicu. U neposrednoj blizini nalaze se stanice gradskog prevoza, škola, vrtić, marketi, apoteke, kao i svi ostali sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 24)

<< <1> >>