• GoHome Professional
do 85000 eura zadnjih 14 dana što veći 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura zadnjih 14 dana što veći 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura zadnjih 14 dana što veći 2.sprat

  • Za upit "do 85000 eura zadnjih 14 dana što veći 2.sprat" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 1.829 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 33,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo 1.5 soban kompletno namešten apartman, novije gradnje, na Zlatiboru, u novom apart-hotelu, u naselju Sloboda, u blizini meteorološke stanice. Apartman se nalazi na 2.spratu, u zgradi koja ima lift, interfon, spa centar. Vrhunski kvalitet gradnje i opremljenosti je ono što....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura zadnjih 14 dana što veći 2.sprat'
72.100 €
72.100 €
92.500 €
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan koji nije samo adresa, ve�� mesto gde se stvaraju uspomene. Sme��ten u srcu Le��tana(5 minuta do autoputa), ovaj stan od 49 m2 na drugom spratu nudi toplinu koju samo pravi porodi��ni kutak mo��e da pru��i. Zamislite jutarnju kafu na terasi, dok kroz prozor posmatrate....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 47.000 €, 49,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u ulici Šulejićeva u Smederevskoj Palanci, na oko sat vremena vožnje od Beograda. Stan površine 49 m² nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i po strukturi je jednoiposoban, idealan kako za samce, parove, tako i za manju porodicu.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.900 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična lokacija u centru Vrnjačke Banje čini ovaj stan izuzetno privlačnim za život ili investiciju. Nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno dva sprata, u neposrednoj blizini centra i svih važnih sadržaja. Stan je dvosoban, površine 36 m², uz dodatnih 10 m² terase, što ukupno....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 80.000 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu i ambijentalno osvetljenje. Kvadratura stana je 44m2. Nalazi se na 2 spratu u kompleksu Milmari-Vikend naselje, lamela L. Stan je upisan i legalan 1/1. Prodaje se kompletno opremljen. U kompleksu se nalazi Recepcija koja je sprat ispod, takodje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 86.700 €, 44,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 44 m² u Novom Sadu, u naselju Adice. Nekretnina se nalazi na drugom spratu zgrade sa ukupno dva sprata, što pruža mirniji ambijent i dobru preglednost. Stan je strukture 1.5 i sastoji se od funkcionalno organizovanog prostora. U okviru stana nalazi se jedno kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Renoviran stan u centru Jagodine, uknjižen na 42 m² + terasa koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka istoku, pa ima prijatno jutarnje sunce. Stan je svetao i gleda na zelenilo i park. Sastoji se od većeg dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu od 4 m². Prostor je prijatan i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.650 €, 38,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednoiposoban stan u Novom Sadu, u naselju Adice. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi od ukupno dva sprata. Površina stana iznosi 38,15m², a struktura je jednoiposobna. U sklopu stana je jedno kupatilo. Lokacija u Adicama pruža mirnije okruženje, uz dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 91.400 €, 38,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov i kompletno namešten apartman na Paliću, površine 38,08 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade izgrađene 2024. godine. Apartman se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od Palićkog jezera, što ga čini idealnim kako za odmor i uživanje, tako i kao....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, jednosoban stan površine 40m2, na drugom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Fakulteta zaštiite na radu i DIF-a i samog centra grada. Grejna površina stana je 37m2, a u sklopu stana je zastakljena terasa od 3m2. Zbog svoje lokacije ovo je odlična....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 37,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Maloj vagi u ul: Starine Novaka, površine 37 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ,nema lifta u zgradi. Sastoji se od: predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uknjižen ( zemljišne knjige ) cena: 78.000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.000 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja jednoiposobnog stana – Adice, Novi Sad Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 37 m² plus 9m2 tavanskog prostora , koji se nalazi na drugom spratu u ulici Sime Milutinovića Sarajlije, u naselju Adice. Cena: 63.000 € * stan ima 37 m² + 9 m² tavanskog prostora *....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderno uređen jednoiposoban stan površine 37 m, smešten u mirnom delu Pančeva naselje Sodara, u neposrednoj blizini Tamiškog keja. Idealan izbor za život, ali i kao investicija, s obzirom da je stan trenutno izdat. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 40.000 €, 36,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Gat, prodaje se jednosoban stan površine 36kvm na drugom spratu (2/2). U svom sastavu stan poseduje: ulazni hodnik, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, sobu sa terasom i kupatilo. Pripadajuća podrumska ostava. Stolarija je drvena, na podovima je laminat i keramika, TFS, grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 92.600 €, 35,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vitezova Kara��or��eve zvezde, 2/4, ta, uknji��en,-Stvarna povr��ina-35m2 , ugovorna povr��ina-35.00m2, Prodaje se kompletno renoviran stan na Mirijevu, sme��ten na drugom spratu pristojne zgrade sa ukupno ��etiri eta��e. Stan se odlikuje odli��nim rasporedom i savremenim enterijerom,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 31 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep studio na Kopaoniku u poznatom kompleksu Vidik. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na putu ka Čajetinskoj Česmi, ispod Nacionalnog parka Kopaonik. Odlična investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 28m2. Nalazi se na drugom spratu u stambenom kompleksu sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera kod fakulteta Zaštite na radu.Stan 24 m2 nalazi se u stambenoj zgradi na drugom spratu sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika,kupatila i male terase . Sama lokacija zgrade u kojoj se stan nalazi pogodna je za život jer su....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 24 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 80.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 92.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno namešten dvoiposoban stan (74 m²) u ulici Dunavska, širi centar Požarevca. Stan se nalazi na idealnom 2. spratu novogradnje (zgrada sa 4 sprata). Struktura: 2.5 (dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezarija i nova kuhinja). U cenu uključena garaža 13 m². CG Klima,....