• GoHome Professional
do 85000 eura zadnjih 14 dana što skuplji renovira - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura zadnjih 14 dana što skuplji renovira - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura zadnjih 14 dana što skuplji renovirano

  • Za upit "do 85000 eura zadnjih 14 dana što skuplji renovirano" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 1.813 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • centralno grejanje
    • novogradnja
    • lift
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 92.600 €, 35,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vitezova Kara��or��eve zvezde, 2/4, ta, uknji��en,-Stvarna povr��ina-35m2 , ugovorna povr��ina-35.00m2, Prodaje se kompletno renoviran stan na Mirijevu, sme��ten na drugom spratu pristojne zgrade sa ukupno ��etiri eta��e. Stan se odlikuje odli��nim rasporedom i savremenim enterijerom,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Sodara, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura zadnjih 14 dana što skuplji renovirano'
85.000 €
63.000 €
84.900 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.500 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054813 NOVI SAD, NOVA DETELINARA , GARSONJERA, 25m2. ODLIČNA INVESTICIJA Prodaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, idealna kao investicija za stan na dan ili izdavanje. Nekretnina je dvorišno orijentisana, što obezbeđuje mir i privatan boravak, a u neposrednoj blizini nalazi....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se komplet renoviran stan u strogom centru grada kod Pozorišta. Grejanje je centralno, podovi obloženi parketom i keramikom, stolarija je PVC, uknjižen, useljiv odmah. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 50 m 2 Sobe: 2 Tip objekta: novogradnja Sprat: 2.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban kompletno renoviran stan naselje Ruže Šulman. Treći sprat. Površine 51 m2 + terasa. Lep raspored u stanu - iz hodnika se ide u sve prostorije. Trpezarija i kuhinja su zajedno (sa špajzom). Komforan dnevni boravak sa izlazom na veću terasu. Spavaća soba. Hodnik. Kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran i čist, uredan stan. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. Kuhinja je opremljena. U zgradi postoje lift, video nadzor, interfon, ktv Uknjižen na vlasnika- moguća kupovina uz pomoć kredita. Opremljen klima uređajem, frižiderom, šporetom i ugradnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan veoma lako adaptibilan u trosoban. Stan u prizemlju. Izuzetno veliki dnevni boravak, odvojena spavaća soba, prostrani kuhinjsko trpezarijski deo. Stan je u najvećoj meri upravo renoviran. Odvojen je poseban deo za garderobere duzine 12m i sirine 1.2m. Hitna prodaja.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličan renoviran, jednoiposoban stan sa lepom terasom. Mogućnost proširenja stambenog dela prostora, uz zadržavanje dela terase. Stan je upravo renoviran, kao i terasa. Nova kuhinja, kupatilo. Klimatizovan. Nekretnina je vrlo prijatna i ima odličan raspored prostorija. U pitanju....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 66.000 €, 60,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran stan u Aleksandrovu, sa 2 zasebne sobe. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 60 m 2 Sobe: 2 Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 2.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 64.900 € na 63.900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 64.900 €
09.05.2026 - 63.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.knez-nekretnine.com

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU. STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 62.000 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

USELJIV, RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA! Tražite stan bez dodatnih troškova, na lokaciji gde vam je sve na dohvat ruke? Upravo ste ga pronašli. Na prodaju jednoiposoban stan u visokom prizemlju ✨ ONO ŠTO GA IZDVAJA: ✔ Kompletno renoviran – nove vodovodne i elektro instalacije ✔ Odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83-73 . Oglas za: Prodaju.

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 55.000 €, 43,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo potpuno renoviran stan ,pravilnog rasporeda u samom centru grada . Nova stolarija Nekorišćen nameštaj Nova tehnika Idealan za život ili izdavanje .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 51.000 €, 51,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi stan koji se sastoji od ulaznog jodnika kombinovane sobe i dve spavaće sobe. Stan je renoviran poćev od kupatila pa do zamena podova stolarije koja je sada pvc. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Dvoiposoban stan,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru grada, na glavnoj ulici. Stan je kompletno opremljen, sa modernim nameštajem i bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama. Prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu sa pogledom na glavnu ulicu,....

 
 
 
  Stan, KUČEVO, 43.000 €, 41,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Trg Veljka Dugo��evi��a, 1/4, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-41m2 , ugovorna povr��ina-35m2, U ponudi je opremljen, luks stan u centru Ku��eva. Na prvom spratu sa terasom, stan je renoviran, ura��ena je toplotna izolacija. Stan poseduje podrum. Ispred zgrade je javni parking. Prodaje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 25)

<< <1> >>