• GoHome Professional
do 85000 eura zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "do 85000 eura zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 1 093 nekretnina - prosečna cena 1.305 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 74.000 €, 64,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća u opštini Inđija, u mestu Beška. Nalazi se na placu od 4,5 ari, poseduje garažu, prostrano dvorište i predstavlja odličnu priliku za miran porodični život. Kuća je kompletno nameštena, što omogućava brzo i jednostavno useljenje bez dodatnih ulaganja. Poseduje dobru....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 93.450 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac se nalazi u stambeno-poslovnoj zoni i predstavlja odličnu priliku kako za investitora, tako i za izgradnju porodičnog ili poslovnog objekta. Osnovne karakteristike: površina 623m2 građevinsko zemljište asfaltni prilaz odlična lokacija Mogućnosti gradnje: stambeno-poslovni ili....

 
 
 
  Stan, BANJA, 93.000 €, 56,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u strogom centru Niške Banje(Niška Banja)(Stan - Dvosobna Struktura)Prodaje se opremljen stan u samom centru Niške banje na I spratu starije zgrade sa TA grejanjem. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaca sobe, hodnika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura zadnjih 14 dana što skuplji'
57.800 €
92.700 €
92.650 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.930 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na Telepu, u Novom Sadu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade od ukupno tri sprata i ima površinu od 35,74 m². Struktura stana obuhvata dnevnu sobu, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupce koji traže stan u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.820 €, 45,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sur��inska, 1/4, nr,-Stvarna povr��ina-45m2 , ugovorna povr��ina-45.46m2, Novogradnja useljiva u maju mesecu 2026. godine. Vrhunski ura��ena izolacija, 10-ka stiropor, stolarija, pvc ��estokomorna, duplo staklo, nema��ki profili, italijanska keramika prva klasa, tarket, modularne....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 92.700 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu preko pruge Građevinski Plac 3600 na POGODNOJ LOKACIJI Parcela se vodi kao Građevinsko zemljište u Poslovnoj Radnoj Zoni dimenzije 28x128 m dozvoljena je gradnja P+2 nalazi se na 300 metara od asfaltnog puta za Plantu Pogodno je za razne namene Može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 92.600 €, 35,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vitezova Kara��or��eve zvezde, 2/4, ta, uknji��en,-Stvarna povr��ina-35m2 , ugovorna povr��ina-35.00m2, Prodaje se kompletno renoviran stan na Mirijevu, sme��ten na drugom spratu pristojne zgrade sa ukupno ��etiri eta��e. Stan se odlikuje odli��nim rasporedom i savremenim enterijerom,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. .

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 92.500 €, 7500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

La Pitrop, poljoprivredno zemlji��te-Udaljeno oko 1km od centra Ov��e. Ravno zemlji��te pravougaonog oblika. Agencijska provizija 2% -75ari .

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 92.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 50m² koji se nalazi na I spratu stambene zgrade u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na podovima su parket i pločice, stolaruja je drvena.....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 92.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno namešten dvoiposoban stan (74 m²) u ulici Dunavska, širi centar Požarevca. Stan se nalazi na idealnom 2. spratu novogradnje (zgrada sa 4 sprata). Struktura: 2.5 (dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezarija i nova kuhinja). U cenu uključena garaža 13 m². CG Klima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 92.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac se nalazi u stambeno-poslovnoj zoni i predstavlja odličnu priliku kako za investitora, tako i za izgradnju porodičnog ili poslovnog objekta. Osnovne karakteristike: površina 616m2 građevinsko zemljište asfaltni prilaz odlična lokacija Mogućnosti gradnje: stambeno-poslovni ili....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 92.130 €, 50,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na IV spratu ukupne površine 49,8m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka severoistoku. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.050 €, 32,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam moderan stambeni komplex u izgradnji, smešten u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada – južni Telep, u neposrednoj blizini Sunčanog keja i reke Dunav. Objekat se sastoji od 21 stambene jedinice raspoređene na prizemlju i tri sprata (P+3). U ponudi su stanovi....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Kertvaroš, 92.000 €, 46,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Kertvaroš, prodaje se kompletno namešten, dvosoban komforan stan površine 46m² na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je izgrađen 2023. godine, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na gas,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 92.000 €, 22,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena, kompletno renovirana garsonjera na Banovom brdu Na odličnoj lokaciji u ulici Petra Lekovića, prodaje se potpuno renovirana garsonjera, kompletno opremljena i spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Kvalitetna zgrada pozicionirana u okruženju sa kompletnom infrastrukturom....

 
 
 
  Stan, VINIK, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 40,60m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 92.000 €, 70,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lokal dupleks površine 70m2, u prizemlju stambene zgrade na Lesnini, Zrenjanin. Sastoji se od jedne prostorije i sanitarnog čvora u prizemlju i galerije gde se nalaze još dve prostorije. Dva izloga, dva ulaza, centralno grejanje. Agencijska provizija za kupca: 2% Broj upisa u reg.posrednika:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderno uređen jednoiposoban stan površine 37 m, smešten u mirnom delu Pančeva naselje Sodara, u neposrednoj blizini Tamiškog keja. Idealan izbor za život, ali i kao investicija, s obzirom da je stan trenutno izdat. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 92.000 €, 44,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Batajnici u neposrednoj blizini glavne ulice. Na placu od 5 ari se nalazi kuća od 44m2, opremljena za izdavanje i garaža od 54m2, u koju se mogu parkirati 2 automobila. Ispred kuće se nalazi autobusko stajalište (autobus 706). Ova lokacija i plac mogu biti odlična....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 91.670 €, 40,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade i predstavlja odličan izbor za odmor, tako i kao investicija za izdavanje stanova na Zlatiboru.....

 
 
 
  Stan, VINIK, 91.500 €, 48,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-novogradnja(Pantelej)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja stanova u novogradnji, useljenje decembar 2026cena sa pdv-omKvalitetna gradnja,stanovi su pazljivo dizajnirani sa naglaskom na funkcionalnost.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 91.400 €, 38,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov i kompletno namešten apartman na Paliću, površine 38,08 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade izgrađene 2024. godine. Apartman se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od Palićkog jezera, što ga čini idealnim kako za odmor i uživanje, tako i kao....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 91.050 €, 1821,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, po kulturi pašnjak 3.klase površine 1821 m², koje se nalazi u Prijepolju, potes Polje-Velika Župa, udaljeno oko 200 m od magistralnog puta E 763 . Građevinsko zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji, u ravni. Ono što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 91.000 €, 45,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.0, 45,16m2m2, SUT/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednosoban, funkcionalan stan u novoizgrađenoj zgradi, na odličnoj lokaciji, na obroncima Zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Slana��ki put, vp/1, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-44m2 , ugovorna povr��ina-44.00m2, Prodaje se uknji��en 2.5 stan u Vi��nji��koj banji, ulica Slana��ki put. Stan je prozra��an i sme��ten u delu zgrade okru��en zelenilom. Stan ima svoj posebni ulaz iz dvori��ta, dvostrano je orijentisan....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička Banja, trosoban uknjižen stan , 44m², visoko prizemlje, ima poseban ulaz. U ponudi je trosoban funkcionalan dvostrano orijentisan stan sa posebnim ulazom. Nalazi se u mirnoj i zelenilom zaklonjenoj ulici, Slanački put u Višnjičkoj Banji. Karakteristike: Ima ulaz kao kuća-....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.867 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.780 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.760 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.500 €, 45,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novo stambeno naselje smešteno je na izuzetno praktičnoj lokaciji, sa izlazom na dve saobraćajnice — Ovčanski put i Kumaničku ulicu. U neposrednoj blizini nalaze se stanice gradskog prevoza, škola, vrtić, marketi, apoteke, kao i svi ostali sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.500 €, 45,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep jednoiposoban stan, sa terasom. Na odličnoj lokaciji. Na legalizaciji. Podneta prijava za upis po posebnom Zakonu. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 21,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054746, NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA, 21m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! U ponudi je funkcionalna garsonjera povr šine 21m2, smeštena na trećem spratu stambene zgrade, na svega 5 minuta od centra grada. Stan je izuzetno svetao i odlično organizovan, sa dodatnom galerijom koja pruža....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 4200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na prodaju u Dragobraći, Kragujevac, površine 42 ara. Nalazi se u neposrednoj blizini Severne obilaznice i priključnih saobraćajnica, odnosno kružnog toka. Pored parcela prolazi i makadamski put koji vodi direktno na kružni tok, što dodatno olakšava pristup. Od Drenovačkog puta....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 90.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vila nadomak grada, idealna za višečlanu porodicu. Nalazi se na uređenom placu od 15 ari i okružena je visokim borovima, koji pružaju prirodnu hladovinu, mir i osećaj potpune privatnosti. Objekat je u sivoj fazi, urađen po izuzetno visokim građevinskim standardima, sa već uvedenim....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 90.000 €, 1300,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131704, uknjizen. Na odlicnoj lokaciji sa divnim pogledom se prodaje plac od 13a sa 350 stabala voca. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 90.000 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Poštovani, Na prodaju dupleks apartman od 55m2. Donji nivo oko 36m2, gornji oko 19m2. Apartman je nov, nikad korišćen, upotrebna dozvola i uknjižen 1/1. Zgrada se nalazi u jednom od najlepših delova Divčibara. Za više informacija pozovite na telefon 064585 8569 Prikaži broj Apartman,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 468)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>