• GoHome Professional
do 85000 eura vrt Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura vrt Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura vrt Najnovije

  • Za upit "do 85000 eura vrt najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća za rušenje na parceli od 898m2, odlična lokacija u širem centru grada, Zrenjanin. Parcela pravilnog oblika, širina fronta parcele 14m što pruža dobre mogućnosti za izgradnju novog stambenog objekta. Postoje Priključci za vodu i struju (monofaznu). Uknjiženi stambeni objekti 196m2....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 84.700 €, 50,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 49,81m2 i po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivni stambeni objekat u izgradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u Pancevu. Ovaj objekat moze biti i vasa oaza ako zelite sebi da priustite zivot blizu reke, kao i centra grada, a opet da imate svoj mir i komfor. U ponudi imamo stanove razlicitih struktura,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, u ulici Andrije Jevremovića, naselje Sloboda. Apartman površine 43 m nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade sa ukupno tri sprata. Struktura apartmana je veoma funkcionalna, prostor je svetao i lepo organizovan, a velika terasa....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 288,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo porodičnu stambenu zgardu, površine u osnovi 96 m2, spratnosti Pr+Sp+Pk, smeštenu na placu površine 476 m2. Kuća je građena sa građevinskom dozvolom, zidana ciglanim blokovina, sa betonskim serklažima i fert gredicama između etaža. Kuća se prodaje u sivoj fazi, nisu razvedene....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 82.000 €, 51,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan i funkcionalan dvosoban stan u naselju Erdoglija, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Memorijalni park Šumarice. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao investicija....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 81.900 €, 600,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Plac okružen zelenilom, nalazi se u miru i tišini, a vrlo blizu grada, idealno za uživanje, vrlo popularno mesto za gradnju, ima komletnu infrastrukturu.10 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 80.000 €, 78,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada Sombora kod pešačke zone. -Površina stana je 78 m2, nalazi na 1. spratu i obuhvata dugačak hodnik, dve sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i kupatilo. -Grejanje je na struju. Stan poseduje svoj vodomer i strujomer. -U stanu je odrađena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 79.000 €, 76,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u mirnom delu Ripnja, svega 500 metara od Kragujevačkog puta i oko 5 kilometara od autoputa. Idealna je za sve koji žele da uživaju u tišini, prirodi i prostranom dvorištu, a da pritom budu blizu Beograda i svih važnih saobraćajnica. ? Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.880 €, 39,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dvosobnog stana 39,44 m novogradnja centar Sremčice, Čukarica Na prodaju dvosoban stan površine 39,44 m u novogradnji u centru Sremčice, opština Čukarica. Stan se nalazi u okviru manjeg stambenog projekta koji čine dve savremene zgrade sa uređenim pristupom, dvorištem i natkrivenim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 85000 eura najnovije (170)
  • do 85000 eura vrt (88)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.