• GoHome Professional
do 85000 eura podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura podno grejanje

  • Za upit "do 85000 eura podno grejanje" pronađeno 414 nekretnina - prosečna cena 1.706 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • interfon
    • novogradnja
    • namešten
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Investicija na prestižnoj lokaciji! U blizini "Park Zlatibor" resorta i hotela "Hedonist" nalazi se ovaj fantastični stan! Stan se prodaje kompletno namešten - nameštaj je nov, nekorišćen. Enterijer je pažljivo dizajniran u savremenom duhu – dominiraju čiste linije,....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2. 0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura podno grejanje'
84.531 €
84.500 €
70.000 €
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 41,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA LUKSUZAN STAN 41m U KAPIJAMA ZLATIBORA U ponudi je nov, luksuzan stan od 41m, smešten na drugom spratu ekskluzivnog kompleksa Kapije Zlatibora, koji se nalazi u jednom od najatraktivnijih delova Zlatibora. Savršen spoj elegancije, komfora i kvaliteta Opis nekretnine: Struktura:....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 85.000 €, 42,12 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1368 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvosoban stan površine 42.12 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 85.000 €, 345,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća 345m2 na placu od 1036m2-Lugovo Prodaje se nedovršena kuća površine 345m2 na placu od 1036m2 u Lugovu. Sastoji se od prizemlja(218m2), potkrovlja(127m2) i suterena(garaža i podrum). U prizemlju su dve sobe, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, ostava, dva kupatila, predsoblje i....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku, koji se nalazi u okviru hotelskog kompleksa Srebrna Planina u Vikend naselju. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Apartman je odličanog rasporeda prostorija, ima visoku funkcionalnost, kao i visok kvalitet gradnje, vrhunska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 84.510 €, 31,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054342 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, JEDNOSOBAN STAN 31,30m2… <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.460 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA. Odličan uknjižen namešten stan. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta-svetao. U blizini gradskog prevoza, fakulteta, marketa, Osnovne škole, vrtića. Podno grejanje-izuzetno niski računi. Odličan kakao za život tako i za izdavanje. Cena za dogovor. Naša preporuka.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.460 €, 26,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera na Grbavici, ulično orjentisan,visoko prizemlje, podno grejanje na gas, PVC, sigurnosna vrata, okrečen, održavan, namešten. Zaviše informacija nazovite naše agente. š:.552955 .

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 85.100 €, 46,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052981. VRDNIK, CENTAR, DVOSOBAN STAN, 46 m2. Investirajte pametno! Na prodaju komforan, dvosoban stan u izgradnji, sa rokom izgradnje decembar 2025. Stan je pozicioniran na trećem spratu zgrade sa liftom, dvorišne orjentacije. Moderan dizajn i kvalitet gradnje ovog investitora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 84.320 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130016, II/II, terasa, u izgradnji, parking. SAJLOVO LUX 42 m2 u izgradnji, NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kucama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim sirokim ulicama sa lezecim policajcima.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 84.134 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 36.58m2 u izgradnji, na 4.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.134 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 84.000 €, 120,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prilici smo da Vam ponudimo kuću P=120m2 (pr+pk)na 6 ari placa u Beloj Palanci (40km od Niša). Kuća se sastoji od: prizemlje- dnevni boravak ,kuhinja, trpezarija, hodnik, kupatilo i velika terasa, u potkrovlju su 2 velike sobe, hodnik, i terasa 35m2. U kući je instalirano podno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 84.000 €, 42,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130016, II/II, terasa, u izgradnji, parking. SAJLOVO LUX 42 m2 u izgradnji, NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Nema lift. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kućama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim širokim ulicama sa ležecim policajcima.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.600 €, 44,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stanovi u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju, u Gornjomatejevačkoj ulici. Investitor sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Objekat je spratnosti Po+P+IV i projektovan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 83.583 €, 43,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stanovi u novoj stambenoj zgradi u izgradnji, smeštenoj na mirnoj lokaciji na Adicama. Zgrada ima dva ulaza, a u svakom se nalazi po šest stambenih jedinica. U stanovima je ugrađeno podno grejanje na toplotne pumpe, tarkett parket, ugradni Geberit vodokotlići, španska keramika,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 80.595 € na 83.580 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 83.580 €, 60,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.10.2025 - 80.595 €
07.04.2026 - 83.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
  Stan, RUMA, 83.500 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi fantastičan dvosoban stan, kompletno opremljen ugradnim nameštajem i tehnikom po meri. Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade na odličnoj lokaciji, 3 minuta od Doma zdravlja, 8 minuta od centra grada, sa svim neophodnim sadržajima u okolini. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 83.300 €, 49,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji na Altini stan je povrsine 49m2 ,na par minuta od Bg voza i okretnice autobusa 81 i 81 l.Na par stanica od skole,vrtica,prodavnica.U blizini parkic za decu.Stan ima podno grejanje i hladjenje.Mesecni troskovi komunalija oko 10000. U ponudi je....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju dve kuce jedna 220 kvadrata 5 soba , dva velika dnevna boravka,dva kupatila ,kotlarnica KOMLET podno grejanje u prizemlju i podkrovlju uradjena kosuljica ,prozori i vrata sve PVC i Aluminijum prikljucena struja ,voda i kamalizacija ostavljeni prikljuci za sanitarije u kupatilama....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 31,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju potpuno opremljen luks apartman na Zlatiboru, u atraktivnom kompleksu Titova Vila. Apartman je odličnog rasporeda i iskorišćenosti za tu kvadraturu, sa odvojenom spavaćom sobom, dnevnom sobom sa kuhinjom, terasom koja gleda na bazen i kupatilom. Grejanje je na struju sa....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 85.400 €, 61,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U zgradi koja če biti završena krajem 2026 godine, u ponudi stan u visokom prizemlju površine 61m2.Stan je izuzetno svetao i funkcionalnog rasporeda.Grejanje je na gas, što obezbeđuje ekonomične troškove i komfor tokom cele godine. Ulazni hodnik, kuhinja i kupatilo ispod pločica imaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.400 €, 50,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan u izgradnji na Adicama. Prepoznatljiv kvalitet gradnje, italijanska keramika, pvc stolarija, sigurnosna ulazna vrata, podno grejanje Rok završetka se očekuje do kraja 2025 godine. Ne propustite ovu nekretninu i kontaktirajte nas za više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 82.250 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u luksuznom stambenom kompleksu sa video nadzorom uz samu obalu Dunava.U skladu sa najsavremenijim trendovima, uređenje je u potpunosti podređeno potrebama savremene porodice. Otvoren prostor, izdvojena zona za odmor, veliki prozori svaki detalj je dobro osmišljen. Aluminijumski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.230 €, 42,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu izgradnju na Adicama. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje. Rok izgradnje je 01.09.2024. Za više informacija pozovite Vašeg agenta prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.190 €, 42,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u izgradnji iza Lipovog gaja - Useljiv Jun 2025.Agencijska šifra 1007274.Predstavljamo vam savremeni jednoiposoban stan u izgradnji, smešten u mirnom naselju Adice. Objekat će biti useljiv u junu 2025. godine, a stan je idealan za sve koji žele da žive u modernom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.482 €, 39,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju jednoiposobnih stanova u izgradnji kvadrature 36m,38m,39m,41m, u Novom Sadu na samom početku Adica. Zgrada PR+1+PK sa tri ulaza i 18 stambenih jedinica. Najmoderniji način gradnje sa kvalitetnim materijalima. podno grejanje na gas, svaki stan će imati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.500 €, 39,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . PDV za kupce I stana. Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 82.000 €, 64,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Žitni trg – Miletićeva ulica – lokal površine 64m2 + podrum od 20m2. Novogradnja, magacin, sanitarni čvor, dva ulaza, keramika, izlog, trofazna struja, podno grejanje na plin, jedan vlasnik. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 82.000 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131614, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* 41,32 m2, u izgradnji. Dnevna soba je velika 18,75 a spavaća 11,69 m2. Stan &quot;Elegancija&quot; sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima čini život srećnim! Useljenje maj-jun ove godine. Grejanje....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 82.000 €, 32,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:"Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.000 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131614, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* 41,32 m2, u izgradnji. Dnevna soba je velika 18,75 a spavaca 11,69 m2. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima cini zivot srecnim! Useljenje maj-jun ove godine. Grejanje izuzetno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 82.000 €, 36,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo odlican apartman na Kopaoniku-lokacija Srebrna planina ( Vikend naselje). Apartman se nalazi u zgradi novije gradnje, i prodaje se sa kompletnim namestajem. Apartman u odlicnom stanju, bez ulaganja. PVC stolarija, traventino tehnika zidova, podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 82.000 €, 27,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična novogradnja, svaki stan ima terasu - Rok završetka septembar 2026. - Cena je bez PDV-a - Obavezna kupovina garažnog mesta - Odličan raspored - Podno grejanje na struju - Granitna keramika I plase - Uvozne sanitarije I klase - Lift koji ide u garažu PROSTORIJE: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 81.972 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5 , 37,26m2(dvorište 30m2), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja u Pančevu – Margita Mihajla Pupina U ponudi luksuzan 1.5 stan površine 37,26m² u modernom stambenom kompleksu vrhunskog kvaliteta. ✨ Posebnu vrednost ovom stanu daje privatno....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 81.900 €, 64,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odmah useljiv, funkcionalan 2.5-soban stan, u novogradnji sa građevinskom dozvolom. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i terase. Ugrađeno podno grejanje na struju. Zgrada se nalazi na par kilometara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 81.400 €, 37,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 81.400 €, 44,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pametno dizajnirani parapeti omogućavaju maksimalno iskorišćenje dnevnog svetla u svim stanovima, dok je objekat slobodno stojeći, tako da nijedan stan nije zaklonjen drugim zgradama. Tipovi stanova: Jednoiposobni Dvosobni Dvoiposobni Trosobni Svi stanovi su funkcionalno organizovani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.620 €, 45,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.750 €, 56,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izgradnja u završnoj fazi. Cena sa PDV-OM! Podno grejanje na gas. Za više informacija pozovite. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 408)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com