• GoHome Professional
do 85000 eura parking 50 m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura parking 50 m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura parking 50 m2 dvorište

  • Za upit "do 85000 eura parking 50 m2 dvorište" pronađeno 43 nekretnina - prosečna cena 1.348 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 85.800 €, 49,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban apartman u mirnom delu Zlatibora, u Potocima, apartmansko naselje Tajna, površine 49m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase sa koje se direktno izlazi u dvorište. Prodaje se potpuno namešten. Stan ima i parking mesto. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.500 €, 49,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.indomio.rs

Centar grada Obilicev Venac vrhunska lokacija KOD APELACIONOG SUDA 10 min hoda do Pravnog Fakulteta DIF a i ZNR NOV malo koriscen izuzetan lep DVOSOBAN stan odv.komotna spavaca soba stan ufunkcionalan odlican raspored uredna dokumentacija uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u novijoj zgradi u blizini centra, površine 51m2, nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, velikog hodnika u kom su dva velika ugradna plakara, velike terase.Grejanje je centralno na gas (svaki....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura parking 50 m2 dvorište'
69.000 €
93.370 €
87.550 €
  Stan, ZLATIBOR, 93.500 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94122, VPR/I, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, ostava, stambena zgrada. Odlican apartman u mirnoj i tihoj ulici sa sopstvenim parking mestom.Odrzavan,funkcionalan poseduje sopstveni ulaz van zgrade.Terasa gleda na dvoriste koje je uredjeno i odrzavano,idealno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.500 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94122, VPR/I, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta, ostava, stambena zgrada. Odličan apartman u mirnoj i tihoj ulici sa sopstvenim parking mestom.Održavan,funkcionalan poseduje sopstveni ulaz van zgrade.Terasa gleda na dvorište koje je uređeno i održavano,idealno....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 37.000 €, 50,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 37.000 €, 50,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u suturenu uknjižene površine 43m2. Stanu je dodata još jedana prostorija koji predstavlja sobu za ostavu, garderobu ili slično od oko 7m2. Zbog konfiguracije terena stan izlazi na pripadajuće dvorište gde je letnikovac koji pripada vlasniku i u tom delu je....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 71.500 €, 50,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Krnjača, Boška Desnice 50 m2 50 m2, 2.0, 1/1, TA, parking, terasa Stan se nalazi u novijoj, dobro održavanoj zgradi iz 2006.godine u mirnom i lepom delu Krnjače, u blizini Zrenjaninskog puta i brojnih autobuskih linija gradskog prevoza. Stan je dvostrano orijentisan(sever....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 41.200 €, 50,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća 50m2, na Ledenoj steni, u manjoj, mirnoj ulici u neposrednoj blizini glavne ulice i Žitopeka.. Kuća se sastoji od suterena i sprata. Suteren se sastoji od kuhinje i trpezarije i veće prostorije u funkciji ostave ili podruma. Sprat se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 37.000 €, 50,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 49,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 60.000 €, 49,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s521 Prodaje se funkcionalan stan površine 49 m², smešten u prizemlju zgrade u mirnom porodičnom naselju 25. maj, Mladenovac. Stan ima ograđeni pripadajući deo dvorišta, idealan za uživanje u zelenilu, kao i sopstveno parking mesto. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 49,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo potpuno nov dvoiposoban stan sa terasom od 11m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Asfaltirana ulica, ograđeno dvorište. Mogućnost kupovine parking mesta ispred zgrade po ceni od 5.000 eura. Uknjižen je na 49m2, 1/1 i odmah useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 78.000 €, 49,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena stara sremačka kuća od 49m2 na placu od 569m2. Ograđeno dvorište. Front 10m. Gas ispred placa. Struja i voda u placu i u kući. Na placu je u sirovom stanju i novijeg datuma, deo većeg objekta koji nije legalizovan, dok je manji deo u prizemlju od cca 45m2 u kojem se živi.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 49.000 €, 51,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Zrenjaninu, naselje Mičkei, površine oko 79 m2 na placu od 2.72 ara. Kuća se sastoji od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe do ulice i kupatila. Grejanje na plin, struja trofazna, gradska kanalizacija. Dvorište ograđeno i popločano i ćine ga pomoćne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.700 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Moderna vila se gradi u Adicama, sa željom investitora da stvori idealno mesto za lagodan, porodičan život. Vila poseduje ograđeno sopstveno dvorište sa parking mestima, ukrašeno zelenilom. Smeštena u mirnom delu, relativno blizu reke Dunav, sa pogledom na Frušku goru, a opet udaljena....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 64.000 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno ušuškan. Odlikuje ga praktičnost i zdrav raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 71.150 €, 48,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan od 48 m² u novogradnji, na prizemlju zgrade sa liftom (3 sprata), sa pripadajućim dvorištem od 20 m² koje pruža dodatni komfor i prostor za uživanje. Struktura stana: hodnik, trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi parking, a mirna....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 71.150 €, 48,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, RUŠANJ, 69.000 €, 52,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan koji poseduje lepo uređeno dvorište, parking esto. Nalazi se u prizemlju i ima veliku terasu od 12kvm koja je okružena zelenilom. U stanu nisu potrebna ulaganja i može da se proda namešten. Nalazi se u blizii stanice, škole, obdaništa, Dom zdravlja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. broj posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan stan u novoj zgradi na Vračaru sa dve terase ✨ Izdaje se stan od 52 m² sa jednom spavaćom sobom, dvostrano orijentisan, na 5. spratu nove i luksuzne zgrade u prestižnom delu Vračara.....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 84.200 €, 52,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121052, 22.99a, spratna, struja, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PONUDA - Odlična, spratna, uknjižena vikend kuća na 52m2, u najlepšem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvoriste. Odlican. Uknjizen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 90.100 €, 53,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 112470, NPR/IV, lift, terasa, novogradnja, parking. U ponudi apartman na Zlatiboru sa prelepim pogledom u novogradnji. Poseduje i dvoriste od 63m2, sa prelepim pogledom na Tornik. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 89.000 €
17.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta Svetao i funkcionalan stan jugozapadne orjentacije, jednosban, adaptibilan u jednoiposobni. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje iz....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 63.000 €, 53,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjizen stan sa pripadajucim dvoristem,supom,pusnicom i ostalim pomocnim prostorijama.Za renoviranje.Blizina prevoza,useljivo. Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Kuća, APATIN, 66.950 €, 53,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelepa vikendica u Apatinu sa direktnim prilazom vodi, idealna za odmor, ribolov ili vikend-beg iz grada. Objekat je funkcionalno uređen i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i spavaćih soba, dok prostrano i zelenilom okruženo dvorište pruža potpuni mir....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade sa liftom, u ulici Hadži Ruvimova (kod cvećare Flamingo). Stan je funkcionalno organizovan i pruža sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od spavaće sobe, odvojene kuhinje, prostranog dnevnog boravka, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 46m2, DVOSOBAN Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na samo nekoliko minuta hoda od centra grada, poslovno sportskog centra SPENS, šoping centra Promenade. Stan je dvorišno orijentisan, bezbedan, udoban, tih. Nalazi se na prvom spratu zgrade novije gradnje. Sadrži sve....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.300 €, 46,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.800 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 63.900 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41562, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari. Na Visokom prizemlju, visine kao prvi sprat. Dvostrano orijentisan. Gleda na ulicu i na dvorište. Odličan lokacijski, Osnovna Škola na dve minute od stana, kao i vrtić. U blizini igralište....

 
 
 
  Stan, BANJA, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan u modernom naselju Sunnyville, površine 46 m². Stan je polunamešten – poseduje potpuno opremljenu kuhinju i kupatilski nameštaj, uz mogućnost potpunog opremanja prema dogovoru. 📍 Pogodnosti naselja Sunnyville: Mirno i bezbedno okruženje Uređeno dvorište....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 57.680 €, 46,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na potezu Starog Slankamena. Stambeni objekat se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe iz koje se izlazi u dvorište, u sklopu kuće je i podrum. Dvorište predstavlja malu idilu u kojem se nalazi roštilj i letnjikovac,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 60.000 €, 46,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan u mirnom naselju 25. maj, koji kao poseban komfor nudi dvorište površine 60 m². U dvorištu se nalazi i pomoćni objekat od 12 m², idealan za odlaganje stvari ili uređenje po potrebi. Prostor je potpuno ograđen, što ga čini savršenim za porodice sa decom ili vlasnike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan u novijoj zgradi sa parking mestom obezbedjenim kamerom i rampom. Stan je mirne orijentacije, pogled na dvorište, lux i kompletno namešten, dizajniran od strane arhitekte. Dostupan je odmah. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom....

 
 
 
  Kuća, Stari Slankamen, 54.590 €, 46,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.000 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan 46 m², grejanje na gas, parking uključen Prodaje se nov, polunamešten stan (2025) od 44 m² + terasa, orijentisan ka istoku, s pogledom na dvorište. Podno grejanje na gas, PVC stolarija, optički internet, rustik kuhinja. U cenu su uključeni parking mesto i podrum. Zgrada ima....