• GoHome Professional
do 85000 eura parking 50 m2 što manji podno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura parking 50 m2 što manji podno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura parking 50 m2 što manji podno grejanje

  • Za upit "do 85000 eura parking 50 m2 što manji podno grejanje" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 1.465 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.500 €, 45,74 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novo stambeno naselje smešteno je na izuzetno praktičnoj lokaciji, sa izlazom na dve saobraćajnice — Ovčanski put i Kumaničku ulicu. U neposrednoj blizini nalaze se stanice gradskog prevoza, škola, vrtić, marketi, apoteke, kao i svi ostali sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.464 €, 46,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 46,56m² Sastoji se od: -predsoblja -dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - spavace sobe -kupatila -terase U ponudi su stanovi u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.000 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan 46 m², grejanje na gas, parking uključen Prodaje se nov, polunamešten stan (2025) od 44 m² + terasa, orijentisan ka istoku, s pogledom na dvorište. Podno grejanje na gas, PVC stolarija, optički internet, rustik kuhinja. U cenu su uključeni parking mesto i podrum. Zgrada ima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura parking 50 m2 što manji podno grejanje'
71.928 €
45.600 €
87.600 €
  Stan, STARA PAZOVA, 77.360 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiva novogradnja - Komforni, moderni i funkcionalni stanovi, - Predivna lokacija u srcu Banovaca, - Pogled na Dunav, - Mirno okruženje, na svega nekoliko minuta od centra, - Strukture stanova od 44 m² do 80 m², - Kuhinja, kupatila i toaleti od keramike visokog kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.720 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 66.420 € na 68.880 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 68.880 €, 49,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2025 - 66.420 €
07.04.2026 - 68.880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.heroldo.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 68.880 € na 71.340 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 71.340 €, 49,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 66.420 €
10.04.2026 - 68.880 €
24.04.2026 - 71.340 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31,6m² do 67,4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 68.880 € na 71.430 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 71.430 €, 49,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 66.420 €
10.04.2026 - 68.880 €
24.04.2026 - 71.430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VINIK, 91.000 €, 49,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan dvosoban stan u Nišu, naselje Pantelej, nedaleko od Pantelejske crkve. Stan se nalazi na petom spratu nove zgrade sa naprednim smart home sistemom, sa liftom i prostire se na 49 m². Sastoji se od spavaće sobe, hodnika, kupatila, lodje, kao i otvorenog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.700 €, 49,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 1000032. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Uknjižen....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 68.880 € na 71.340 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 71.340 €, 50,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 66.420 €
15.03.2026 - 68.880 €
24.04.2026 - 71.340 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 66.420 € na 68.800 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 68.800 €, 50,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 66.420 €
23.03.2026 - 68.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², kvalitetne i sigurne gradnje. Cena: 1. 400 €/m² sa PDV-om PARKING MESTO JE UKLJUČENO....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 68.880 € na 71.430 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 71.430 €, 50,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 66.420 €
08.04.2026 - 68.880 €
24.04.2026 - 71.430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Lux dizajnerski opremljen stan u Zemunu, centar Altine. Godina gradnje 2022, završen u julu. Dvorišno orijentisan sa terasom. Nov stan. Parking mesto za auto i motocikl u dvorištu zgrade. 50 m2. Preko puta prodavnice Gomex, vrtića Detlić, Pekare Altina, Pored restorana Stefan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pametno dizajnirani parapeti omogućavaju maksimalno iskorišćenje dnevnog svetla u svim stanovima, dok je objekat slobodno stojeći, tako da nijedan stan nije zaklonjen drugim zgradama. Tipovi stanova: Jednoiposobni Dvosobni Dvoiposobni Trosobni Svi stanovi su funkcionalno organizovani....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 74.000 €, 50,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ušuškan na tihoj lokaciji, s pogledom koji se pruža preko mirne površine Tamiša, nalazi se stan koji spaja udobnost modernog života sa spokojem prirode. Svaki njegov kutak osmišljen je da pruži osećaj doma — od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, pa sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 69.900 €, 50,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 45.900 €, 51,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lekino Brdo, nov stan sa garažnim mestom. Stan u novogradnji u mirnoj ulici blizu Druge ekonomske škole. Kvalitetna gradnja sa samo 4 stana u zgradi. Podno grejanje, granitna keramika, nov nameštaj. Uz stan ide i zaseban podrum i garažno mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 91.800 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stambena zgrada koja je u izgradnji, nalazi se u ul. Branka Ćopića br.218 u Novom Sadu. Zgrada sa dva ulaza, u svakom ulazu po sest stambenih jedinica. U stanovima je ugradjeno podno grejanje na toplotne pumpe, tarkett parket, geberit ugradni vodokotlići, španska keramika, staklena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvoriste. Odlican. Uknjizen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 87.450 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u vrlo kvalitetnoj novogradnji u blizini skretanja za aerodrom. Zgrada je rađena po Švajcarskom sistemu gradnje čelične konstrukcije, tako da je sezmički 2x bolja od klasične novogradnje i 2,3x energetski efikasnija od drugih novogradnji. Ima podno grejanje nove generacije....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Somboru, MZ Selenča koji ima 54 m2 i nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta. Poseduje predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, sobu, kupatilo i terasu. Podno grejanje i hlađenje putem toplotne pumpe. Po podu su pločice, PVC stolarija. U dvorištu....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 93.280 €, 54,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja Stara Pazova u projektu Luxury Complex –Svetosavska. Četiri lamele sačinjavaju ovaj komplex. Komplex stanova nalazi se u centru mesta Stara Pazova na pola puta izmedju Beograda i Novog Sada. Luxury Complex Stara Pazova- vaš novi dom iz snova. Ekskluzivni stanovi vrhunskog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 23)

<< <1> >>