• GoHome Professional
do 85000 eura parking 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 85000 eura parking 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura parking 50 m2

  • Za upit "do 85000 eura parking 50 m2" pronađeno 917 nekretnina - prosečna cena 1.494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, Centar, 65.000 €, 48,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na fantastičnoj lokaciji,nedaleko od Centra grada. Prodaje se namešten,parking je ispred zgrade,grejanje na gas. Odličan i kao investicija za izdavanje. Može i zamena za kuću uz doplatu prodavca. Parking, garaža, Podrum, ostava, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 68.300 €, 48,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Banovci – nov, funkcionalan stan u mirnom okruženju, blizu Dunava. Na prodaju dvosoban stan površine 49m² u novogradnji, smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu Novih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava, okružen zelenilom i idealan za miran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je dvoiposoban, dve spavace sobe, dnevna sa trpezarijskim delom i kuhinjom, terasom, kupatilo, povrsine 52 m2, pogled na Frusku goru, Zoned zgrada na Bulevaru Evrope. Svaka soba poseduje klima uredjaj i ruter za tv, u stanu je opticki internet, dva televizora, grejanje na toplanu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan i svetao dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Prostire se na površini od 52m2 i sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, velike funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, kupatila i praktične ostave za dodatno skladištenje. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 79.000 €, 52,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi između dva Bulevara, na par minuta hoda od Svetosavskog parka, Medicinskog Fakulteta, Kliničkog centra, 10 minuta od Delta Planeta Stan je po strukturi dvosoban, sastoji se od hodnika, kuhinje....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 45.000 €, 48,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Mala zgrada na lepoj i mirnoj lokaciji. Na samo 20-tak km od Novog Sada lep i povoljan stan. Stan je po strukturi dvosoban, ali po potrebi postoji mogučnost da bude i dviposoban. Zamenjena stolarija PVC. Delimično renoviran. grejanje centralno na gas u toku je uvoženjeplača vlasnik......

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, namešten stan P=52m2 na drugom spratu nove zgrade sa liftom. Struktura:hodnik, kupatilo, spavaća soba,dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, terasa i parking mesto. Namešten novom na meštajem i tehnikom. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065883 3446. Libo agencija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 41.600 €, 52,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten dvosoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata, koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. Stambeni prostor modernog enterijera čine dnevni boravak koji deli prostor sa trpezarijskim delom i savremeno opremljenom kuhinjom (Bosch....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep dvosoban stan na desetom spratu (nije poslednji) u zgradi sa liftom, Struktura:dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik i 2 terase, podrum i parking. Merena povrsina stana je nesto veca od uknjizene, oko 53m2 Stan je potrebno delimicno srediti, Za više informacije....

 
 
 
  Farma, JAGNJILO, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K623 Veliko seosko domaćinstvo pristupačne cene - seoska polunameštena kuća površine 48 m² i pomoćni objekti, koji se nalaze u Jagnjilu (Mladenovac), a okružuje ih 450 ari placa. Kuća ima: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo, kao i sprat, koji možete....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.200 €, 52,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen stan sa garažnim mestom u samom centru grada.Izdaje se kompletno namešten ,dvosoban stan u ekskluzivnom stambenom kompleksu Pupinova palata, na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. Stambeni prostor modernog enterijera, čine dnevni boravak sa trpezarijskima delom i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.200 €, 52,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112470, NPR/IV, lift, terasa, novogradnja, parking. U ponudi apartman na Zlatiboru sa prelepim pogledom u novogradnji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. broj posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan stan u novoj zgradi na Vračaru sa dve terase ✨ Izdaje se stan od 52 m² sa jednom spavaćom sobom, dvostrano orijentisan, na 5. spratu nove i luksuzne zgrade u prestižnom delu Vračara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 46.800 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 76492, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux stan u A bloku. Kompletno opremljen belom tehnikom marke Bosch, kao i svim potrebnim pokućstvom.Odvojena spavaća soba.CG po potrošnji. Garaza je slobodna od nove godine i cena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.500 €, 52,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113668, IV/IV, dupleks, terasa, parking, stambena zgrada. Manji duplex, funkcionalam, prozračan. Dole ima dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu sa galerijom, predsoblje, kupatilo i terasu. Gore ima jednu sobu. Potrebno higijensko ulaganje. Lepa zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zvezdari, blizu opštine Zvezdara. Površine je 52m2 i nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje i trpezarije, dnevno spavaćeg bloka i kupatila. Dostan osunčan....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 72.270 €, 48,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 48,18m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 71.150 €, 48,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od 48 m² u novogradnji, na prizemlju zgrade sa liftom (3 sprata), sa pripadajućim dvorištem od 20 m² koje pruža dodatni komfor i prostor za uživanje. Struktura stana: hodnik, trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi parking, a mirna....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 61.800 €, 52,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vikendica se nalazi na placu koji je delimično zasađen voćem, što pruža prijatan ambijent i dodatnu privatnost. Objekat je izgrađen od kvalitetnog i čvrstog materijala, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju.Sastoji se od dve komforne spavaće sobe, kuhinje spojene sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 81.200 €, 48,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116261, PR/II, francuski balkon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Odlicna nova zgrada na samoj granici Kaluđerice i Leštana. Nedaleko od Apoteka,marketana 10ak metara od Smederevskog puta i autobuske stanice. Zavrsetak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan i svetao, kompletno namesten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Prostire se na povrsini od 52m2 i sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene spavace sobe, velike funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, komforne terase od 6m2, kupatila i praktine ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem luksuzan i izuzetno funkcionalan dvosoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu "Sajam korner". U sklopu kompleksa su market Maxi, apoteka Benu, restoran, kafeterija, banka Terasa ima pogled na unutrašnjost kompleksa gde su dva parka u dva nivoa. Završetak kompletnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se komforan dvosoban stan – Centar, ulica Vuka Karadžića 🏙️🌿 U ponudi je lepo uređen i potpuno namešten dvosoban stan površine 48m² , koji se nalazi u mirnoj ulici u centru Novog Sada , na samo 200 metara od strogog centra grada . Idealna kombinacija mirnog ambijenta i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lepo namešten, trosoban stan u Karađorđevoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade bez lifta, sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan je pet friendly (isključivo jedan mali ljubimac).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 49.400 €, 52,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93893, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je luksuzno opremljen stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom i izdvojenu spavaću sobu. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, RUMA, 78.000 €, 52,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nov i svetao dvosoban stan, smešten na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom u neposrednoj blizini centra Rume. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Podne obloge su laminati, dok je grejanje etažno....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 75.000 €, 48,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov, uknjiženi, namešten jednoiposoban stan 48m2 u mirnom delu Petrovaradina punom zelenila,Mažuranićeva 39 kod ul Bož. Adžije. Stan je svetao, funkcionalno uređen i spreman za useljenje. Grejanje je na gas što pruža udobnost i ekonomičnost. Stan poseduje zatvorenu terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105302. Izdaje se moderno opemljen dvoiposoban stan (52m2) na prvom spratu zgrade na Novoj Detelinari. Obezbeđeno je parking mesto u dvorištu zgrade. U stanu su dozvoljeni psi. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 34.000 €, 50,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 42.500 €, 50,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 61.200 €, 51,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 46.500 €, 53,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju dvoiposoban stan u CENTRU grada. - Površina stana je 53 m2, stan se nalazi na 1. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. - Stolarija PVC, nova trofazna struja. - Grejanje je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 47,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA NAMESTENOG STANA, NA VISOKOM PRIZEMLJU SA TERASOM I PARKING MESTOM. APARTMANSKO NASELJE KAPIJE ZLATIBORA GDE SE NALAZI I STAN JE U NASELJU SLOBODA, U MIRNOM DELU CENTRA ZLATIBORA, NA SVEGA 650 M OD JEZERA, 400 M OD CRKVE, A OPET NA DOVOLJNOJ UDALJENOSTI OD VEĆ SAD MOZEMO RECI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.900 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41226, 063 555 832 Zoran, Dvosoban, stan, okrenut ka dvorištu sa pripadajućim parking mestom u dvorištu zgrade. Stan im predsoblje, kupatilo, dnevnu sobu, kuhinju, terasu. .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 84.600 € na 86.950 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 86.950 €, 47,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 84.600 €
14.05.2026 - 86.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Kupoprodajne cene stanova su: - Stan br. 42 na IV spratu površine 38,71 m2.. 1900 EUR-a/m2 sa uračunatim PDV-om - Stan br. 44 na IV spratu površine 47,91 m2.. 1850 EUR-a/m2 sa uračunatim PDV-om - Parking mesto u dvorištu. 8000 EUR-a sa uračunatim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 83.070 €, 47,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeni objekat, spratnosti Po+P+6, gradi se na veoma traženoj lokaciji u naselju Pantelej, između Somborskog bulevara i hotela Zen, u neposrednoj blizini osnovne škole Čegar i Stefan Nemanja, okruženo velikim brojem prodavnica, apoteka, kafića i ostalo. U blizini se nalazi i Pantalejska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Futoška,u blizini elektro škole i futoške pijace,par minuta od centra grada,dvorišno orijentisan,sklonjen od buke i saobraćaja,sa rešenim pitanjem parking prostora.Pozvati 064/1126239 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051830 .

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 87.500 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja na Senjaku, manja zgrada kvalitetno konstruisana u neposrednoj blizini vrtića, škole, prodavnica. Dvosoban stan na drugom spratu koji se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dodatne prostorije predviđene za tehničke elemente stana. Mogućnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 469)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>