Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "do 85000 eura što veći pala cena klima barem 30 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.097 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 61.000 € na 60.000 €
dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 61.000 €
13.05.2026 - 60.000 €
11.07.2025.,
www.srbija-nekretnine.org
Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....
Promena cene sa 77.000 € na 72.000 €
dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 69.000 €
05.04.2026 - 77.000 €
10.05.2026 - 72.000 €
16.01.2026.,
www.srbija-nekretnine.org
Prodaje se prostrana kuća u Loznici, u Klupcima – 242 m² sa placem od 9 ari. Na samo 3 km od centra Loznice, u mirnom i zelenom delu grada, nudi se na prodaju prostrana i kvalitetno građena kuća površine 242 m² sa placem od 9 ari. Lokacija omogućava mirno porodično stanovanje, a sa....
Promena cene sa 49.000 € na 47.000 €
dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 49.000 €
08.05.2026 - 47.000 €
25.03.2026.,
www.indomio.rs
U Samošu selu u opštini Kovačica, na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju nameštena i sređena kuća. Kuća se nalazi u samom centru sela, ispred kuće veliki park Kuća se prodaje nameštena, sa svim uređajima i nameštajem koji se u njoj nalazi. Kuća, u stili "Vile" ima....
Promena cene sa 54.000 € na 45.000 €
dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
07.02.2023 - 54.000 €
07.05.2026 - 45.000 €
07.02.2023.,
www.gsigma.rs
Na prodaju porodična kuća sa lokalom u Perlezu. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe. Kuća poseduje i potkrovlje koje nije završeno. Ispod kuće se nalazi podrum celom dužinom. U dvorištu se nalazi sagrađen poslovni....