• GoHome Professional
do 849 eura/m2 useljiv kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 849 eura/m2 useljiv kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 849 eura/m2 useljiv kablovska

  • Za upit "do 849 eura/m2 useljiv kablovska" pronađeno 195 nekretnina - prosečna cena 639 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 806 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 891 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 60000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje, jer se nalazi u mirnoj ulici, koja nije izložena saobraćajnoj gužvi, a svakako je pristupačna i dobro pozicionirana. U blizini su mnogobrojni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je potpuno renoviran,nov nameštaj,podno grejanje,3 klime,odmah useljiv. Infostan je oko 5500 dinara;KTV i internet oko 4500 dinara,struja po potrošnji. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 75.650 €, 89,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, blok 37, Bulevar Arsenija Čarnojevića, 89m2, 4.0, 4/6, lift, tri spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, hodnik, dve terase.Centralno grejanje, internet, katv, dozvoljeni ljubimci, klima.Useljiv od 15.februara. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 849 eura/m2 useljiv kablovska'
76.500 €
66.300 €
64.000 €
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 148.000 €, 182,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju luksuzna porodična kuća u Vrčinu, opština Grocka, idealna za one koji traže mir, komfor i beg od gradske gužve, a da su i dalje nadomak Beograda. Kuća se prostire na dva sprata, potpuno je opremljena i nameštena, pažljivo uređena sa akcentom na funkcionalnost i estetiku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Skadarlije i Bajloni pijace, ulica Đorđa Jovanovića , potpuno renoviran stan površine 40 m2, i terasa 23 m2, dvorišno orjentisan. Grejanje -inverter klima i norveški radijator. Dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, spavaća soba, galerija za odlaganje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Kneginje Zorke ulica-kod Hrama, 1.5,51kvm,NOV nameštaj, dnevna+spavaća soba, 2 klime, mašina za sudove, ugradni plakari, 2 LCD-a,kvalitetni SVI uredjaji, halogena rasveta, cg-po potrošnji (info stan od 6000din), održavanje 2500din,katv i internet 4500din, PARKING MESTO uz doplatu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,komforan,renoviran stan,opremljen novim nameštajem.Ima 2 spavaće sobe,zgrada bez lifta,etažno grejanje.Odmah useljiv.Tačnije,nalazi se u Brsjačkoj ulici,paralelna sa Milana Rakića. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opremljen stan, odlična lokacija,lep raspored na donjem delu su hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,toalet, terasa,a na gornjem delu su hodnik,3 sobe, kupatilo, dvorišno orijentisan mirno, mogućnost parkinga u dvorištu, dozvoljeni su manji kućni ljubimci,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno namešten, izuzetno funkcionalan i kvalitetno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji sa trpezarijom čine jedinu celinu, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdajemo lep, svetao, dvostrano orjentisan, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, zatim kupatila i kuhinje sa trpezarijom, dve terase. Stan je kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - IZDAJEMO 90 m2 BULEVAR OSALOBOĐENJA, LUX - NOV - TROSOBAN stan, ul.Bulevar Oslobođenja, 8 sprat od 10, namešten, 2 lifta, terase, cg, ktv, klima, tv, mašina za pranje suđa, vm. CENA 800 Evra + 800 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 BULEVAR....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru grada, kompletno opremljen,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, terasa,moguć boravak kućnog ljubimca u stanu, useljiv odmah,cena 800 e+ depozit+ ag.provizija Kontakt 0645543444....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Novog Dorćola, Silosa, šetališta 25. maj. Novogradnja, prvo useljenje. Kompletno opremljen nameštajem, uređajima, posuđem, posteljinom, sve što je potrebno za ugodan život. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121257, I/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, ulaz dobar, garaza, stambena zgrada. Izdaje se 2.5-soban, moderno opremljen stan – Preševska, Zvezdara (kod Gradske bolnice) Na odličnoj lokaciji, u mirnoj Preševskoj ulici na Zvezdari, svega par minuta hoda od Bulevara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 55m2, renoviran, dvostrano orjentisan, spavaća i dnevna soba su juzno orjentisane. Veoma osvetljen i dobro izolovan. Nalazi se na Dorćolu u blizini Bitef-a. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 103.000 €, 130,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa kuća u strogom centru Prokuplja. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Svi trgovinski i ugostiteljski objekti, ustanove i lokali su u neposrednoj blizini nekretnine. Ukupna površina kuće je 130m2. Sastoji se od dve etaže, koje imaju poseban ulaz, ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 165.000 €, 216,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Ukupna površina placa je 355m2, objekat ima 216m2 (108 u osnovi, Po+P+I). U prizemnom delu nalaze se garsonjera i dvosoban stan. Prvi sprat se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Kuća, KAC, 169.950 €, 224,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupovinu spratne kuće površine 224 m², smeštene u mirnom i porodičnom kraju Kaća. Ova prostrana i funkcionalna nekretnina idealna je kako za veću porodicu, tako i za dve odvojene stambene jedinice, zahvaljujući pažljivo osmišljenoj unutrašnjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u komplexu PARK NOVI. Kompletno opremljen, izuzetan, niski računi. U sklopu cene je i garažno mesto. Stan ima ostavu. USELJIV ODMAH. Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Registarski br posrednika 1187 Kontakt: Ivana 063 7445 379....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan,moderan dizajn, kompletno opremljen u novoj zgradi,grejanje na kalorimetre,mali troškovi.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo, terasa,dvorišno orijentisan mirno,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 750 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran dvosoban stan u blizini Tašmajdana i fakulteta, dvostaano orjentisan, kompletno namešten ,nova mašina za veš, tv aparat može da se kupi u dogovoru sa zakupcima, Stan je useljiv od 01.10.2025.god. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Oslobođenja, Novi Sad - stan od 52m2, 2.0, kompletno namešten i opremljen sa nameštajem i tehnikom - struktura: dnevna soba koncipirana sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa - stan je odmah useljiv - nije pet friendly Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 67.500 €, 90,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Vračaru u blizini Hrama. U salonskoj zgradi izdaje se potkrovlje na visini četvrtog sprata. Zgrada ima lift. Od prostorija ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom - jedinstven prostor, veliko kupatilo. Moderno koncipiran prostor. Kuhinja je opremljena.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban na premijum lokaciji, bogat prirodnim svetlom. Nalazi se u mirnom delu ulice, a na svega nekoliko minuta od dinamičnih dešavanja i bogatog izbora sadržaja. Kupljeni su novi ormani, novi sto za trpezariju koji se uklapa u prostor, biće i sudomasina.Stan je useljiv....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan, u samom centru Bačke Palanke, površine 60 m2. Nalazi se na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan jug - sever. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 185.000 €, 213,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Beljina, prodaje se kuća od 213m2 (prizemlje i sprat) + pomoćna zgrada 120m2 (garaža 2 parking mesta, letnja kuhinja, kotlarnica, prostorija za pečenje ). Sve je uknjiženo 1/1. 6 spavaćih soba, 2 kupatila. Plac 70 ari. Gradska voda + bunar sa hidroforom. Trofazna struja. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 134.100 €, 186,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuću na Ledenoj Steni, u blizini Gasprom pumpe. Ukupna površina parcele je 354 m2, Na parceli se nalazi i pomoćni objekat koji je opremljen kao kuhinja sa trpezarijom i toaletom, a u sklopu njega je i veranda sa ozidanom skarom. U prizemnom delu objekta nalazi....

 
 
 
  Stan, KNJAŽEVAC, 27.000 €, 31,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan 2024. godine u dobro održavanoj zgradi u centru mesta Kalne, 28km od Babinog Zuba i 30km do skijališta na Staroj Planini. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem Forma Ideale i IKEA, kuhinja opremljena novim aparatima a električne i vodovodne instalacije....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 45.000 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Novog Bečeja, prodaje se komforan dvosoban stan površine 64 m 2 na tećem spratu stambene zgrade. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu je centralno grejanje na gas. Ovaj dobro osvetljen stan poseduje i terasu. Imate priliku da postanete vlasnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u jednoj od najlepših ulica u gradu,svetao,komforan,kompletno opremljen,lep raspored,hodnik,dnevni boravak,trpezarija,kuhinja,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01.septembra,cena 700e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux, renoviran, nekorišten, odmah useljiv. Mesečne režije 50 €. Na izuzetno atraktivnoj lokaciji i jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Vrhunska lokacija, najlepsa ulica na Zvezdari, blizu Cvetkove pijace, Vojislava Ilica, auto-puta Lux sigurnosna vrata. Mermerni podovi sa podnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.900 €, 137,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno namešten četvorosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina šetališta keja, nekoliko obrazovnih ustanova, strogog centra grada Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 195)

<< <1 2 3 4 5> >>