• GoHome Professional
do 80000 eura podno grejanje useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 80000 eura podno grejanje useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 80000 eura podno grejanje useljiv

  • Za upit "do 80000 eura podno grejanje useljiv" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 1.390 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 76000 eura (malo jeftiniji)
    • 84000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i ušuškanoj, a dobro povezanoj lokaciji. Idealan porodičan stan, sa dve spavaće sobe od čega se jedna prilagođava potrebama zakupca. Useljiv odmah! Podno grejanje, 3 klime, iz hodnika u sve prostorije, manja vila sa tri stana, parking ispred zgrade! Za dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.410 €, 42,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u izgradnji u Veterniku - Useljiv jun 2025.Agencijska šifra 1007276.Predstavljamo vam savremeni dvosoban stan u izgradnji, smešten u iza Lipovog gaja i sportskog centra "Vujadin Boškov". Objekat će biti useljiv u junu 2025. godine, a stan je idealan za sve koji žele....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 80000 eura podno grejanje useljiv'
65.000 €
65.000 €
75.000 €
  Stan, ČAJETINA, 76.500 €, 33,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila 1.5 stan, 33 m2, kompletno opremljen, dvoriste Na prodaju je uknjižen, kompletno opremljen jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan kako za odmor tako i kao investicija za izdavanje. Stan ima 33 m2 i nalazi se u suterenu, ali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.700 €, 49,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 1000032. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 34,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad -Adice, prodaje se nov jednoiposoban stan od 34m2, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, lepe spavaće sobe i kupatila. U ceni stana ostaje kuhinja, nalazi se u kvalitetnoj zgradi, podno grejanje Za više informacija pozovite 060-6211-685....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 72.100 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo! - Dvosoban stan bez ulaganja! Useljiv, podno grejanje na struju. Pripadajuće parking mesto u ceni,inverter klima,video nadzor,minimalni mesecni troskovi.Miran kraj za zivot u blizini skole i vrtica, 1 km udaljen od Centra grada. Ne može kredit. Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 81.900 €, 64,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odmah useljiv, funkcionalan 2.5-soban stan, u novogradnji sa građevinskom dozvolom. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i terase. Ugrađeno podno grejanje na struju. Zgrada se nalazi na par kilometara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.190 €, 42,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u izgradnji iza Lipovog gaja - Useljiv Jun 2025.Agencijska šifra 1007274.Predstavljamo vam savremeni jednoiposoban stan u izgradnji, smešten u mirnom naselju Adice. Objekat će biti useljiv u junu 2025. godine, a stan je idealan za sve koji žele da žive u modernom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 62.000 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman uknjižen kompletno završen (bez nameštaja)podno grejanje na glavnom putu kod Kraljevih Cardaka 40.78m odmah useljiv,sa lepim pogledom na prirodu!U vikend naselju, ispod Kraljevih Cardaka na samo 20 m od glavnog puta!Kontakt 0648751974 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera od 24 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je odmah useljiv, uredno održavan i apsolutno spreman za život, što ga čini idealnim kako za sopstveni boravak, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 61.000 €, 52,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Čelarevo!!!Potpuno nov sjajan dvosoban stan 52me2 odmah useljiv, BEZ ULAGANJA, u maloj stambenoj zgradi sa dva stana na prvom spratu i dva lokala u prizemlju. Podno grejanje. U cenu su uračunati i električni kotao i klima, koji će biti naknadno ugrađeni. Postoji mogućnost uvođenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.800 €, 32,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, ADICE, površine 32m2. Stan je nov i odmah useljiv. Prodaje se isključivo za gotovinsko plaćanje. Funkcionalan, podno grejanje. Papirološki se vodi kao garaža. Zavređuje pažnju. Pozovite Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 62.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.klikdooglasa.com

Apartman uknjižen kompletno završen (bez nameštaja)podno grejanje na glavnom putu kod Kraljevih Cardaka 40.78m odmah useljiv,sa lepim pogledom na prirodu!U vikend naselju, ispod Kraljevih Cardaka na samo 20 m od glavnog puta! Kontakt 0648751974 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je potpuno renoviran,nov nameštaj,podno grejanje,3 klime,odmah useljiv. Infostan je oko 5500 dinara;KTV i internet oko 4500 dinara,struja po potrošnji. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 56.080 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov jednoiposoban odmah useljiv stan na prizemlju manje nove zgrade, sa velikom pripadajućom velikom ograđenom dvorišnom terasom .Odličan kvalitet gradnje i opreme u stanu,uredna dokumentacija(knjiži se kao garaža)Podno grejanje na toplotne pumpe.Parking za stanare.U cenu je uračunata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 54.900 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, namešten stan, do sada nije useljavan. Odlična pozicija stana, blizina Šumadijskog trga i Ada mola. Dve spavaće sobe, dva mokra čvora, podno grejanje. U cenu uračunato korišćenje parking mesta od 12.5m2 koje se nalazi u garaži zgrade. Odmah useljiv. Obavezan depozit u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 45.600 €, 54,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u centru Stare Pazove -povrsine 54m2 -vlasnik 1/1 -novogradnja -2 spavace sobe -2 izlaza na terasu stolarija je 7dmo komorna,zvucna termo izolacija,podno grejanje.. Stan je useljiv u roku od 7 dana Agencijska provizija je uracunata u cenu. Novac od prodaje Stana ide....

 
 
 
  Stan, RUMA, 85.900 €, 78,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Nov, prazan, useljiv Uknjižen kao poslovni prostor od 78 m2 , a fukcioniše kao 3.0 stan. Od prostorija: veliko predsoblje, tri velike sobe, kuhinja, veliko kupatilo (i toalet), dve prostorije za formiranje ostave i garderobera. Podno grejanje Nalazi se u prizemlju nove zgrade....

 
 
 
  Apartman, FRUSKA GORA, 86.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2024.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem nov, useljiv i uknjižen APARTMAN BANJA VRDNIK 41 m2 preko puta otvorenog bazena rehabilitaciono-zdravstvenog centra Termal, Karađorđeva 41 .Lift, TV, Klima, Lođa/Terasa, podno grejanje, pogled na Vrdnik, spoljni parking, bazeni sa termalnom vodom.... .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 87.600 €, 47,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam useljiv stan u novoj zgradi na dobroj lokaciji u Vidovdanskom Naselju. Strukturu stana čine predsoblje iz kog se ulazi u sve prostorije, kupatilo, dve spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom. Odličan kvalitet gradnje, elektronski pordizači roletna, video nadzor,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik, Somborska rampa. Izdvajamo iz ponude odličan poslovni prostor - prizemlje kuće sa posebnim, sopstvenim ulazom. Ovaj prostor čine jedna velika open space prostorija, kuhinja, dva toaleta i ostava. Podno grejanje na gas. SPC podne obloge idealne za komercijalnu upotrebu. Obezbeđen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se moderan dvosoban stan – Banatić, Bačka ulica 🏡 U ponudi je potpuno nov, moderno opremljen dvosoban stan, smešten u mirnoj ulici. Lokacija pruža savršen spoj tišine i odlične povezanosti – sve što vam je potrebno nalazi se na samo nekoliko minuta hoda. ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 9100128. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Izvidnička. Neuseljavan kompletno namešten jednosoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škola, Bulevar patrijarha PavlaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, odvojen spavaći blok, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ovaj stambeni prostor koristi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov,još neuseljavan stan,kompletno opremljen,podno grejanje,mali troškovi,parking ispred zgrade,lep raspored,hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 17 juna,cena 500 e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 28)

<< <1> >>