• GoHome Professional
do 80000 eura 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 80000 eura 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 80000 eura 1.sprat

  • Za upit "do 80000 eura 1.sprat" pronađeno 1 032 nekretnina - prosečna cena 1.495 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 76000 eura (malo jeftiniji)
    • 84000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 45,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

Stan 45m2, Snežnik, prvi sprat, 80.000 evra. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo lep dvosoban stan na Zlatiboru u naselju Obudovica. Stan je na prvom spratu, u odličnom je stanju. Agencijska provizija 2% Agent: Nevena Janjić br. licence 5479 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339. 011/26-20-734 NJ . .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 80000 eura 1.sprat'
80.000 €
80.000 €
80.000 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 80.000 €, 27,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U centralnom delu Mirijeva, ulica Dragoslava Đorđevića Goše, prodaje se funkcionalna garsonjera, 28 m2, u zgradi novije gradnje. Garsonjera se nalazi na prvom spratu zgrade, od ukupno 4 sprata. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa pripadajućom kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 30,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049300 NOVI SAD, ANTUNA URBANA, 30 m2, JEDNOSOBAN. Oglašavamo prodaju jednosobnog stana u ulici Antuna Urbana. Stan je pozicioniran na prvom spratu i sastoji se od hodnika, odvojene sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i ostavom i kupatila. Stan je uknjižen 1/1. Za više informacija,....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, 80.000 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se nov, kompletno opremljen apartman u okviru kompleksa Novi Kopaonik. Apartman se nalazi na prvom spratu jedne od četiri završene zgrade i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 38m², sa dodatnom terasom od 2m². Stan je na izuzetnoj lokaciji kod Snežnika, u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i prodaje se potpuno opremljen. Prostor je praktično raspoređen i idealan za boravak....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift, zgrada je starije gradnje. Stan je dobro opremljen. Grejanje u zgradi je centralno, zgrada je održavana. Stan ima spavaću sobu, kupatilu, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 33m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruzena zelenilom,besplatan parking,Uz stan ide podrum i biciklana,U blizini vrtica,škole,marketa,pošte,sve autobuske linije- Vlasnik Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.990 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 79.950 €, 41,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je dvosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 79.900 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi funkcionalan jednosoban stan, površine 40 m² , koji nalazi u Prijepolju, u ulici Zore Tomašević, u zgradi "Pošta" na prvom spratu. Ulaz održavan, uredan i ima interfon. Stan je svetao, a sobe su prostrane i pravilnog oblika. Stan ima odličnu strukturu....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 79.900 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan, u solidnom stanju, nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi bez lifta, u neposrednoj blizini palilulske pijace. Sastoji se iz komforne dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu, uvučene kuhinje u sklopu sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.900 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem modernu garsonjeru na prestižnoj lokaciji , na Bulevaru Evrope u Novom Sadu. Ovaj stan od 26 kvadrata je idealan izbor za one koji traže kompaktnu ali funkcionalnu nekretninu. Smješten na prvom spratu zgrade s liftom, stan je potpuno prilagođen osobama s posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100268 Na prodaju uknjižena garsonjera KOMPLETNO NAMEŠTENA, kao na slikama. U dvorištu zgrade parking za sve stanare, sa kapijom. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita. Nalazi se na prvom spratu, u zgradi sa liftom. Kontakt 0638901299....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam fenomenalnu garosonjeru na Bulevaru Evrope, u svojih 26m2 ima sve što vam je potrebno, dosta prostora za odlaganje, ugradni plakari koji su već u stanu, prodaje se kompletno nameštena, ima prelep pogled sa terase. Nalazi se na prvom spratu, zgrada poseduje lift, održavana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- Bulevar Evrope- Garsonjera Prodajemo garsonjeru na Bulevaru Evrope . Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika. Stan se prodaje kompletno namesten kao sto vidite na fotografijama, odlicnog rasporeda. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa lifitom. U dvoristu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.800 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplet opremljena garsonjera sa terasom, površine 26m2, na 1 spratu u zgradi sa liftom, na Bulevaru Evrope, bliže Limanima. Grejanje je na gas, niski režijski troškovi. Dobra investicija, kako za život, tako i za izdavanje. Moguća kupovina na kredit. U dvorištu zgrade, zajednički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.700 €, 40,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 43 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,lepe orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.650 €, 44,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.195 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BARIČ, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju dvosoban stan povrsine 50m2 koji se nalazi na prvom spratu stambrnr zgrade u Obrenovcu(Baric). Zgrada se nalazi u blizini supermarketa, obdanista, autobuske stanice. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavace sobe, kupatila sa tus kabinom, fizicki izdvojene kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 40 m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, Sobina, 79.000 €, 130,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

EXKLUZIVNA prodaja - na prodaju odlična kuća u naselju Sobina, u ulici Stevana Sremca. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u naselju, u mirnom delu grada. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 390 m2; Površina placa 3. 5 ara. Sastoji se od suterena + 2 sprata. U suterenu....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 79.000 €, 62,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u strogom centru grada i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na 1. spratu, kvalitetne, starije zgrade. Veoma je lepe strukture: ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 79.000 €, 47,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prelep dvosoban stan na prvom spratu u novoj zgradi, adaptibilan u dvoiposoban. Svetao, fukcionalnog rasporeda. Zgrada na odličnoj lokaciji, blizina svih potrebnih sadržaja. Odlična investicija. Struktura: ✔ Ulaz ✔ Kuhinja ✔ Dnevni boravak i trpezarija (21m2) ✔ Terasa ✔ Spavaća soba....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s553 Na prodaju je kompletno namešten, nov stan površine 50 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u porodičnom naselju Tozino voće – jednom od najtraženijih i najuređenijih delova Mladenovca. Stan je veoma svetao, funkcionalan i lepo organizovan, idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 79.000 €, 20,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru u naselju Braće Jerković, opština Voždovac Garsonjera je površine 20m2 Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata Zgrada je lepo održavana i kvalitetne gradnje PVC stolarija Potrebna su manja ulaganja Grejanje u stanu je na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 78.800 €, 45,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan, odličan raspored, dvostrano orijentisan, prvi sprat. Popularna lokacija, blizana autobuske i železničke stanice, u blizini vrtić, osnovna i srednja škola. Dosta zelenila oko zgrade, ispred je i veliki parking. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 78.800 €, 45,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, dvosoban na 1.spratu. Alibegovac. https://win-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-alibegovac/552154 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 78.800 €, 45,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov - dvosoban, ma 1.spratu Petrovaradin, Alibegovac. Win nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770, 064/8222-154, 064/8222-155 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 78.500 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, uknjižene površine 39m2, na visokom prizemlju stambene zgrade. Zgrada je novije gradnje, pozicionirana preko puta Vojne bolnice. Zbog same lokacije stan je odlična investicija i kao buduće izdavanje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 78.400 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan na prvom spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i zelene terase. U cenu stana je uračunato i parkirno mesto....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 78.295 €, 44,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 78.180 €, 30,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Satelit - jednosoban stan - renoviran - I sprat 511850 Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.100 €, 45,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu Vrnjačke Banje, u naselju Raj, u blizini akva parka, nalazi se stan u izgradnji površine 45,92 m². Stan je odlično iskorišćenog prostora, sa strukturom 2.5 i nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima ukupno tri sprata. U okviru kompleksa planiran je i bazen koji će biti....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.100 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 45,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.vintimnekretnine.com

U ponudi je 1.5 stan na prvom spratu, u mirnijem delu Kaludjerice. U blizini prevoza, skole, prodavnica. Povrsina stana je 45m2 i uknjizen je na punu kvadraturu.Stan je vrlo komforan, sve prostorije su prostrane i ima dosta prirodnog svetla. U cenu stanu ulazi i parking mesto ispred....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 78.000 €, 70,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, površine 45m2, plus 25m2 pomoćna prostorija koja je pretvorena u jednosoban stan. Zgrada je starije gradnje, smeštena u Apelovcu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Grejanje u stanu je....