• GoHome Professional
do 80 m2 parking najnovije 3.sprat što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 80 m2 parking najnovije 3.sprat što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 80 m2 parking najnovije 3.sprat što manji

  • Za upit "do 80 m2 parking najnovije 3.sprat što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran stan u Vrnjačkoj Banji, 66m², sa parking mestom! Pronađite svoj idealni dom u srcu Vrnjačke Banje! Na prodaju je atraktivan stan od 66m², lociran na trećem spratu stambene zgrade. Stan je potpuno opremljen i spreman za useljenje, sa centralnim grejanjem na gas....

 
 
 
  Stan, BRUS, 44.000 €, 22,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u sklopu hotela na trećem spratu bez lifta. Hotel poseduje recepciju i restoran. Apartman se sastoji se od jedne prostorije, kuhinje i kupatila. Prodaje se nenamešten. Nalazi se na 15-ak km od hotela Grand na Kopaoniku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, Na upit, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renovirana i namešena garsonjera od 22m² u Mirijevskom Bulevaru u Karaburmi II. Stan se nalazi na trećem spratu petospratne zgrade sa podrumom, bez lifta. Garsonjera je opremljena - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 23,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljena garsonjera u Ćirpanovoj ulici. Nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta, dvorišno orijentisana, veoma svetao stan, potpuno izolovan od buke. Stan poseduje terasu koja je zatvorena. Parking mesto u dvorištu koje pripada stanu. Odlično kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu garsonjeru na odličnoj lokaciji. Stan je bez ulaganja, nalazi se na trećem spratu od četiri. Stan je odlično povezan autobuskim prevozom sa ostatkom grada. U blizini se nalazi sve potrebno i neophodno za život, od marketa, kafića, menjačnice, igraonica.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 55.000 €, 24,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Severni Telep. GARSONJERA - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do januara 2026.godine. Garsonjera površine 24m2, koja se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i postoji mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. ODLIČNA....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, Na upit, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nova, neuseljavana, nameštena, garsonjera, 24m2, na 3.spratu nove zgrade sa liftom, u centru Indjije. Stan se izdaje ozbiljnim zakupcima, na duži period, bez kućnih ljubimaca. Grejanje je podno na gas i plaća se po potrošnji. Uz stan može da se zakupi, parking mesto, uz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRELEPA, KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 1007064.Prodaje se kompletno nameštena garsonjera koja se nalazi  3.spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari u blizini Bulevara Evrope. Stan je dvorišno orijentisan, prodaje se potpuno opremljen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.000 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja nameštenu garsonjeru na 3. spratu od ukupno 5 spratova. Nalazi se u mirnom delu Nove Detelinare. Stan sa prirodnim osvetljenjem i dobro iskorišćenim prostorom. Odličan za život kao i investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nameštena garsonjera od 25 m² u Novom Sadu, u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade od ukupno 5 spratova i dvorišno je orijentisan, što doprinosi prijatnom boravku i prirodnom osvetljenju. Prostor je dobro iskorišćen, a stan poseduje i terasu.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 80 m2 parking 3.sprat što manji (1172)
  • do 80 m2 parking najnovije što manji (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com