• GoHome Professional
do 750 eura/m2 2.sprat uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 750 eura/m2 2.sprat uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 750 eura/m2 2.sprat uknjižen

  • Za upit "do 750 eura/m2 2.sprat uknjižen" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 707 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 270 m2
    • 330 m2
  •  Po ceni
    • 712 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 787 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 73000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 220.000 €, 300,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Nišu u Durmitorskoj ulici, 300m2+159m2, na placu od 3.77a. Kuća poseduje i stambeni i poslovni deo (dva lokala od 50m2 i 53m2 sa mokrim cvorom), podrumske prostorije, cetiri odvojene jedinice za stanovanje. Nalazi se na vrlo lepoj lokaciji, u mirnom kraju, blizu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 54,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da živite u epicentru dešavanja, u ponudi za Vas imamo odličan 2.0 stan u ulici Nikole Spasić, odmah kod Knez Mihailove. Stan je uknjižen, 54 m2, dvosoban. Nalazi se na 2.spratu/8, u lepo održavanoj starijoj zgradi, sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od hodnika....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 250.000 €, 337,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 47557, 1a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Velika porodicna kuca sa dva lokala u prizemlju i dva sprata stambenog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 750 eura/m2 2.sprat uknjižen'
189.000 €
189.000 €
149.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 250.000 €, 337,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 47557, 1a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Velika porodicna kuca sa dva lokala u prizemlju i dva sprata stambenog....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 86.000 €, 119,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u kući, Duvanište. U blizini osnovne škole Ćele Kula, obdaništa, trošarinske pijace. Bruto površine 119m2. Stan se nalazi na 2. spratu kuće i sastoji od ulaznog hodnika, predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 350.000 €, 460,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Za one koji si mogu priuštiti kvalitet, uređenost, komfor. Za odmor, život, posao, druženje i hedonizam. Za sreću cele porodice. Ako ste se pronašli u ovom kratkom opisu, onda obavezno pročitajte ovaj oglas do kraja. Lokacija Fruška gora – Čortanovci – potez Kraljev breg Na Fruškoj....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 295,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostojeća kuća prizemelje, sprat i potkrovlje na parceli 382m2 u Donjoj Vrežini. Kuća je bruto uknjižene površine 295m2. Prizemlje se sastoji od garaže i stambenog dela koji čine velilka dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Ispod stepeništa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 240m2 , plac 23. 7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 214,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOPOT, 500.000 €, 848,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stambeno poslovni objekat na samom ulasku u Sopot iz pravca Mladenovca. U prizemlju je hala od 250m2 koja trenutno funkcioniše kao servis automobila sa dodatnih 80m2 magacinskog prostora. Na prvom spratu su 3 (tri) četvorosobna stana površine od 83 do....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 197.000 € na 185.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 185.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 197.000 €
25.02.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Beogradskoj ulici u Rušnju, ukupne grejne površine 320m², uknjižena na 170m2, sa uređenim dvorištem na placu od 6 ari. Reč je o vertikali kuće sa četiri funkcionalno organizovane etaže, pogodna kako za porodični život, tako i za kombinaciju stanovanja....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 139.000 €, 245,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen poslovni prostor površine 245 m² u TC Danica, u blizini gradske bolnice i centra grada. Lokal se nalazi na drugom spratu poslovne zgrade, izuzetno je funkcionalan, trostrano orjentisan. Zbog svoje pozicije pogodan je za različite delatnosti (teretana, medicinska....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 350.000 €, 443,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, dvosoban stan na Podbari, uknjižene površine 55 m², dok u stvarnosti raspolaže sa čak 70 m² prostora. Nalazi se na drugom spratu u urednoj zgradi sa liftom, u mirnoj ulici nadomak centra grada, svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Stan je kompletno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 220.000 €, 274,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na ledenoj steni, eg, dvorište, NišProdaje se kuća na Ledenoj steni.Kuća se nalazi na placu od 2 ara, a ukupna površina kuće je 274m2.Sastoji se iz tri etaže koje su posebno uknjižene. Prva etaža odnosno prizemlje je površine 71m2, druga etaža (prvi sprat) je 83m2 i treća etaža....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 370.000 €, 458,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća površine 458m 2 na Paliluli u blizini Hotela Tami Residens, sa pripadajucim placem od 465m 2 a sastoji se od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Spratovi su povezani unutrašnjim stepeništem koje povezuju etaze, svaki sparat je zaseban i ima svoj strujomer....