• GoHome Professional
do 715 eura/m2 520 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 715 eura/m2 520 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 715 eura/m2 520 m2

  • Za upit "do 715 eura/m2 520 m2" pronađeno 385 nekretnina - prosečna cena 277 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 490 m2 (malo manji)
    • 550 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 679 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 750 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 20000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, ZLATIBOR, 100.260 €, 557,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Tornik Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKI PETROVAC, 257.500 €, 477,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Gložani. Opšina Bački Petrovac. Četiri silosa od po 25 vagona, mlinska zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (bez opreme), kolska vaga, druga zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (prizemlje i prvi sprat kancelarije, na drugom spratu apartman). Veličina placa 503m2. Industrijska....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 300.000 €, 477,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju su dva građevinska placa površine po 8,45 ari, smeštena u Trsteniku. Zemljište je ravno, što omogućava lako uređenje i prilagođavanje različitim namenama. Cena placa je 2000e/aru. Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine, ali ne i tačnu adresu. Kupac ne plaća....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Lipov Gaj, 123.600 €, 477,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u Veteniku: - površina 477m2 - dimenzije placa 28m x 17m - prilaz do placa zemljani put - vodi se kao poljoprivredno zemljište - mogućnost gradnje P+1+Pk (P+2) - plac pravilog oblika Izražena cena je sa uračunatom agencijskom provizijom. Za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 61.800 €, 563,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo dva građevinska placa površine 565m2 i 563 m2. Pravilnog oblika, uknjiženi, pogodani za individualnu gradnju. Pripadaju novom Futogu. Udaljeni je od centra Futoga i škole oko 1,5km a iza Poljoprivredne škole. Cena za oba placa bi bila 123600 eura. Prilazni put makadam. Infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 300.000 €, 477,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju delimično završena kuća u Trsteniku, idealna za one koji žele da je prilagode svojim željama i potrebama. Kuća je prostrana i funkcionalna, u dobrom stanju, smeštena na placu od 10ari. ✅Površina u osnovi je- 143m2. ✅Bruto površina- 477m2. ✅Neto površina 405m2. ✅Kuća se....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 66.700 € na 59.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BOLJEVCI, 59.000 €, 477,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 66.700 €
20.05.2026 - 59.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju više građevinskih parcela u Jakovu – nova perspektivna lokacija U ponudi je više građevinskih parcela u mirnom i planski razvijenom delu Jakova, idealnih za izgradnju porodičnih kuća ili investicionu gradnju. Površine parcela kreću se od 4.77 ari do 5,37 ari uz mogućnostk....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 295.000 €, 564,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća kod ’’Monopola’’, 200 metara od šetališta, Dunava. Na 6.5 ari porodična, luksuzno građena , u izvornom stanju. Prizemlje i sprat, 7 soba, kuhinja, trpezarija 2 kupatila. U suterenu je garaža, veliki prostor za slavlja, pomoćne prostorije. EG na čvrsto gorivo, klima, velike terase....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 27.000 € na 32.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VODICE, 32.000 €, 475,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 27.000 €
19.05.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

PRODAJA PLACA – ZLATIBOR, VODICE Na prodaju izuzetan plac na Zlatiboru, u naselju Vodice, površine 4,75 ari. Parcela se nalazi u prelepom prirodnom okruženju, okružena zelenilom, mirom i netaknutom prirodom, što ovu lokaciju čini idealnom za odmor, život ili investiciju. Plac se nalazi....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 48.400 €, 565,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo građevinski plac površine 565m2 . Pravilnog je oblika, uknjižen, pogodan za individualnu gradnju. Udaljen od centra Futoga oko 1,5km . Pored se nalazi još jedan plac od 563m2 i mogu se kupiti i oba placa pri čemu bi front bio 24 metara. Prikazana cena za jedan plac. Prilazni....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 32.000 €, 475,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA PLACA ZLATIBOR, VODICE Na prodaju izuzetan plac na Zlatiboru, u naselju Vodice, površine 4,75 ari. Parcela se nalazi u prelepom prirodnom okruženju, okružena zelenilom, mirom i netaknutom prirodom, što ovu lokaciju čini idealnom za odmor, život ili investiciju. Plac se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATOČINA, 235.000 €, 475,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se višenamenski poslovni prostor u Batočini naselje Prnjavor. Na parceli od 23 ara nalazi se objekat od 475 m2 koji se sastoji od kancelarijskog prostora ( četiri prostorije, prostor za čajnu kuhinju,  dva mokra čvora i hala ), kao i objekat od oko 90 m2 na dva nivoa....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 100.000 € na 103.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, 103.000 €, 475,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 100.000 €
13.05.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja građevinskog placa površine 4,75 ara u mirnom delu Petrovaradina. Odlična prilika za izgradnju porodične kuće u kraju koji se ubrzano razvija. Plac je ravan, dobro održavan i potpuno ograđen sa dve kapije i asfaltiranim prilazom. Sva infrastruktura (struja, voda, kanalizacija)....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 230.000 €, 475,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca u mestu Begaljica kod Grocke, novija gradnja, Ozakonjena i uknjizena, na 5,87 ari placa, ogradjena. Prizemlje i 2 sprata, sve zavrseno, fasadna cigla, izvrsena izolacija. Trofazna struja, bunar u dvoristu, voda ispravna i redovno kontrolisana. Etazno grejanje, preko kotlarnice....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 22.500 €, 479,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Osluša Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 395.000 €, 566,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Retka prilika za velike porodice, kao i investitore koji prepoznaju vrednost prostora. Na ravnom placu od 10 ari nalaze se 2 uknjižene kuće, manja kuća na dva nivoa, bez ulaganja, ima 116m2. Veća kuća u 4 nivoa sastoji se od prizemlja, 2 sprata i potkrovlja, ima 370m2 i zahteva određena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja kuće u Kaluđerici – idealna prilika za život ili investiciju. Na prodaju je uknjižena kuća u jednom od najlepših delova Kaluđerice, u blizini crkve, na placu od 10 ari. Osnovne karakteristike: • Površina objekta: 474 m² građevinske površine, 402 m² korisne površine • Garaža....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 395.000 €, 566,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo porodičnu kuću na odličnoj lokaciji , u naselju Guncati, opština Barajevo, na samo 20minuta od Banovog Brda. Kuća ima divan pogled i nalazi se na 300m od glavne ulice, kao i u blizini prodavnica i autobuskog stajališta. Smeštena je na 10ari placa sa mogućnošću....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 230.000 €, 474,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću koja se sastoji od 4 odvojene stambene jedinice na 8 ari . Svaka stambena jedinica ima zaseban ulaz. Stan u prizemlju i potkrovlju imaju po 76 m2 i nemaju ni lodju ni terasu. Stanovi na prvom i drugom spratu imaju po 94 m2 i terase. Svi....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 288.000 €, 473,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odlicnu kucu na obroncima Avale, jednoj od najatraktivnijih lokacija na samo 20km od Beograda. Kuca je veoma temeljno i kompletno adaptirana pre dve godine. Uknjizena povrsina iznosi 473m2, poseduje tri nivoa, smestena je na 12 ari placa. U delu dvorista se nalazi vocnjak....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 288.000 €, 473,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 379.000 €, 568,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je stambeno-poslovni kompleks ukupne površine 568 m2 na parceli od 939 m2, smešten u glavnoj ulici u Starim Banovcima. Na odličnoj i lako pristupačnoj lokaciji, kompleks obuhvata tri objekta: prva kuća (PR+1) površine 174 m2 sa novom stolarijom i centralnim grejanjem; druga....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 250.000 €, 472,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća raspoređena u tri nivoa.U suterenu kuće nalazi se radionica,kancelarija,ostava,garaža,mali sanitarni čvor sa tuš kabinom,vešernica,kotlarnica,letnja kuhinja,ostava.U prizemlju se nalazi kuhinja,trpezarija,dve sobe i kupatilo.U potkrovlju se nalaze 4 sobe i kupatilo.Postoji....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 190.000 € na 160.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 160.000 €, 472,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 190.000 €
27.02.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Dve kuće na placu od 1339m2 čija je širina fronta oko 20m, MZ Žarko Zrenjanin. Prva kuća je prizemna, površine 181m2 i koristila se kao restoran. Sastoji se od sale, kuhinje, ostave i sanitarnog čvora. Druga kuća je troetažna: Po+P+Pk, površine 291m2. U prizemlju se nalazi predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 190.000 €, 472,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Hotel, SUBOTICA, 200.000 €, 471,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Caffe Bar Uz Sobe SA PARKINGOM NA IZUZETNOJ LOKACIJI Materijal: Čvrst Dvorište: ~250m² Parking: DA Spratnost: P+Pk Lift: NE Grejanje: CG Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska PTT: DA | CATV: DA Terasa: DA Pod: Parket, Pločice Tereti: NE Legalizovano: DA Plaćanje: Gotovina....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 50.000 €, 470,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Branko Bjegović u neposrednoj blizini škole i vrtića. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 470m2. U blizini placa su priključci za vodu i struju. Uknjizen. Svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, javite se za za....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 210.000 €, 470,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2025.,

www.heroldo.com

Zamislite kuću u kojoj svaki korak odiše toplinom doma, a svaki kutak je osmišljen da vam pruži udobnost i mir. Već pri prvom pogledu, oduševiće Vas dvorište – 5 ari zelenila, savršen prostor za porodična okupljanja, igru dece ili jutarnju kafu na suncu. A kad kročite unutra, čeka....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 159.000 €, 570,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Objekat se sastoji od prizemnog poslovnog dela površine 208m2, pogodan za razne vrste delatnosti i spratnog stambenog dela. Na placu postoji i poslovni orostor od 100m2 pogodan za magacinski prostor. Hvala što ste posetili ovaj oglas. Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja ·....

 
 
 
  Plac, BANJA, 40.000 €, 470,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

plac Višnjička banja, Nedeljka Košanina, 4,7 ara Plac pod blagim nagibom u građevinskoj zoni ali još uvek nije usvojen DUP. Put do placa je makadam, a 200m dalje je asfalt. Kanalizacija na 200 metara, struja na 70 metara od placa. Uknjižen. Provizija 750. 065/683-00-00 R-ID: #2495....

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 12.000 €, 570,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju građevinski plac u Gogama. - Površina placa je 570 m2. - Plac se nalazi do puta, ispred placa se nalazi struja, voda. * ŠIFRA OGLASA: 670. * CENA ZA DOGOVOR: 12 000e * KONTAKT: 061/2050-525, 065/36-86-764 .

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 109.000 €, 470,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u Ohridskom naselju, pored magistralnog puta Leskovac-Vučje. Kuća je po spratnosti Pr+I+Pot, ukupne površine oko 470m2 i nalazi se na 11.85 ari placa. Unutrašnji prostor je organizovan u tri posebne jedinice....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 57.000 €, 570,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Futogu Lep Građevinski Plac 570 m2 na TOP LOKACIJIPlac se nalazi na obodu naselja pored Dunava i Biciklističke staze ,dimenzija 11x50 metara.može da se kupi još jedan Plac pored od 590 m2 i da se spoje u jedan Veliki Plac od 1160 m2 više informacija na tel. 065/385....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 85.000 €, 570,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU DVE KUĆE UKUPNE POVRŠINE OKO 220m2 NA PLACU OD 3.5 ARA U NASELJU PODVRCE. .

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 15.500 €, 570,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela je pravilnog oblika, ogradjena i sa temeljem, spremna za gradnju kuće po vašoj meri. Nalazi se u mirnoj ulici novog naselja, sa svim dostupnim priključcima pored parcele (struja, voda, kanalizacija), što omogućava brzu i jednostavnu izgradnju. Ovo je idealna prilika za kupce....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 58.710 €, 570,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen plac 570m2 u Futogu. Zemljište u građevinskom području(njiva 2 klase). Prilaz zemljani put. P+1+PK. Indeks zauzetosti parcele 30%. Nema struju, vodu. Front placa 11,90m. Kontakt 063536286. Šifra oglasa 16225. Agencijska provizija uračunata u cenu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 120.000 €, 470,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju skladište žitarica površine 470 m2 na placu od 39.56 ari u naseljenom mestu Tomaševac. U sklopu skladišta nalazi se vagarska kućica 11 m2, pomoćna zgrada - kolska vaga 90 m2. Objekat se prodaje sa kompletnom opremom tako da se odmah istog momenta raditi prijem žitarica.....