• GoHome Professional
do 715 eura/m2 460 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 715 eura/m2 460 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 715 eura/m2 460 m2 što manji

  • Za upit "do 715 eura/m2 460 m2 što manji" pronađeno 458 nekretnina - prosečna cena 308 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 679 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 750 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 25000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ARANĐELOVAC, 280.000 €, 500,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 500m2 na 4 ara placa u Aranđelovcu. Objekat se nalazi na 10-ak minuta peške od parka. Ima 4 etaže. Prva etaža (suteren) je veliki trosoban stan od 80m2 koji se sastoji od dnevnog boravka, 2 velike sobe, trpezarije sa kuhinjom, manjeg kupatila,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 285.000 €, 415,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća spratnosti Po+Pr+Ptk na 5 ari placa, ukupne bruto površine 415 m2. Ima veliku podrumsku prostoriju, koja može da se adaptira u suterenski stan. Garaža u prizemlju. U nivou visokog prizemlja je četvorosoban stan sa dva mokra čvora i dve terase. U potkrovlju je četvorosoban stan,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 415,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Paraćinu, u mirnom naselju Vrapčane, koja predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje ili investiciju. Objekat se sastoji od tri etaže – prizemlja, sprata i potkrovlja, pri čemu svaka etaža funkcioniše kao zasebna stambena jedinica. Raspored prostorija na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 715 eura/m2 460 m2 što manji'
65.000 €
65.000 €
30.000 €
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 33.000 €, 416,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Ravan plac, četvrtastog oblika u neposrednoj blizini centra. Odlična lokacija u blizini škole, prevoza, snabdevanja... Do samog placa su voda i struja. Okružen kućama. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslpovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 297.050 €, 417,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

FANTASTIČNA nova uknjižena kuća u odličnoj ulici. Napravljena je od kvalitetnih materijala i opreme, jer je pravljena za lične potrebe. Ekstra raspored, gde se u sve prostorije ulazi iz hodnika. Sve je više nego komforno i dovoljno osvetljeno. Prvi nivo, koji je blago ukopan je garaža....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. .

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 240.000 €, 418,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Carina, kod Vodovoda, mirna ulica, sva infrastruktura i gas. Luksuzno sagrađena petosobna kuća, dvosobna zasebna kuća, velika letnja kuhinja, opremljena, sređena, Ukupno 418m2, bez ulaganja. Velika zimska bašta oko 50m2, uređeno dvorište od 11.38ari, pušnica, pomoćne prostorije. Sve....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 206.000 €, 418,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Plac 1.500 m2 , kuća 418 m2 u tri etaže po tri stana od po 117m2. Može da funkcioniše kao tri zasebne jefinice. PR+I+potkrovlje Prizemlje kompletno opremljeno Sprat i potkrovlje u sirovom stanju Uknjižena 1/1 kontakt na tel 0694416635 Terasa, Parking, garaža, Tavan, Klima,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 309.000 €, 418,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam poslovni prostor koji je idealan da funkcioniše kao ugostiteljski objekat sa prostorijama za privremeni boravak (motel). Osim toga može da funkcioniše i za razne druge delatnosti, tipa fabrike, proizvodno - prodajne sadržaje i sl. Ako tražite tako nešto, na pravom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 289.000 € na 278.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRNJAČA, 278.000 €, 419,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 289.000 €
01.04.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjžena kuća površine 419m2 u naselju Krnjača nedaleko od Pančevačkog mosta u jako mirnom delu naselja a nedaleko od glavne saobraćajnice. Kuća se nalazi na 6 ari placa i sastoji se na donjem nivou od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, prostranog dnevnog boravka i kupatila,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 105.000 €, 420,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Gradnulica – petosobna kuća površine 420m2 + zgrada poslovnih usluga površine 250m2 na placu od 4 ara. Kuća je građena od čvrstog materijala, na tri nivoa po 140m2, trofazna struja, CG na plin, 3 klime, parket, laminat, kanalizacija, 4 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 WC-a, garaža u suterenu.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 145.000 €, 420,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena, prizemlja , prvog sprata i potkrovlja! Dve odvojene vrste centralnog grejanja Dva parking mesta ispred kuće Uredni papiri Odrađena izolacija objekta Moguća korekcija cene....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 211.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji Po+Pr + 1+Pk Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 190.000 €, 420,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Spratna kuća od 380 m2, sa suterenom od 144 m2 (16x9m)i dvorišnim poslovno stambenim objektom od 120 m2 (lkali 14x6m), stambeni prostor na spratu 36 m2., sve na placu od 6,25 ari. Struktura prostora: visoko prizemlje: predsoblje, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve....

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 17.000 €, 420,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac površine 4,20 ari. Plac se nalazi u naselju Vračar, odmah pored luksuznog kompleksa Mir, dečijeg igrališta, a na 10-tak minuta šetnje do centra. Priključci na gradski vodovod, kanalizaciju kao i priključak za struju se nalazi na samom placu. Šahta sa priključcima se....

 
 
 
  Plac, RUŠANJ, 42.000 €, 420,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Rušanj - Beogradska 2.deo plac/građevinsko zemljište 4.20a Retko u ponudi! Na samo 15km od mosta Gazela, na samom ulazu u naselje Rušanj sa Ibarske magistrale, prodaje se građevinska parcela površine 4.20a. Locirana je u zoni individualne stambene izgradnje, koja je potpuno....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 8.000 €, 420,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac sa temeljem pored reke Drine, idealan za izgradnju vaše buduće vikendice.Ovaj plac se nalazi na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Drine, koja pruža prelep pogled i mirnu atmosferu, savršenu za odmor i uživanje u prirodi. .

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 42.000 €, 420,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 285.000 €, 420,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 99817, 15a, spratna, p+2, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan. Kuća se nalazi na 200 m od Avalskog puta,posle Šuplje Stene,blizu skretanja za Ripanj,kafane Avalsks Brvnara,Srednji....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 162.000 €, 420,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! izgrađena od pune opeke sa omalterisanim spoljnim zidovima debljine d=38cm, naknadno obložena termoizolacijom i završno obrađena plemenitim malterom. Ispod cemetnog estriha u podovima prizemlja, sprata i tavana ugrađena je termo-zvučna tvrda podna izolacija debljine d=3cm i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 230.000 €, 420,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lepa, trospratna, kvalitetna kuća u Gabrovcu. Sastoji se od 3 etaže i velikog funkcionalnog tavanskog prostora. Kuća u osnovi ima 140 m2 .Na prvoj etaži se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od velikog ulaznog hodnika iz koga se ulazi u dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 139.000 €, 420,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća poseduje četiri etaže. Dve etaže imaju posebn ulaz. Jedna je celina suteren i prizemlje, druga sprat i potkrovlje. Stolarija pvc i drvena, izolacija stiropor 8cm. Podivi u prizemlju brodski pod, stepenište i hodnik pločice. U sobama laminat. Tri kupatila sređena. Gradska voda....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 211.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na odličnoj lokaciji Po+Pr + 1+Pk Kuća je građena za svoje potrebe kao tvrđava. Veoma kvalitetnna gradnja i veoma zdrava i očuvana. Centralno grejanje na gas, svugde razvučeni radijatori. Komplet infrastruktura od gasa, kanalizacije, trofazne jake struje do optičkog interneta......

 
 
 
  Kuća, GABROVAC, 230.000 €, 420,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 139.000 €, 420,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena,prizemlja ,prvog sprata i potkrovlja! Dve odvojene vrste centralnog grejanja Dva parking mesta ispred kuće Uredni papiri Odradjena izolacija objekta Moguća korekcija cene za....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 420,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Rumenci u centru! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 386172 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 285.000 €, 420,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 420,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća. Odvojene tri stambene jedinice. Kuća čvrste gradnje, odličan prostor. Za više informacija i gledanje pozovite agente prodaje Tel. 064/803-3306 021/221-5101 386172 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, U blizini gradskog....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 420,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna kuca u Rumenci, neobicnog ali funkciinalnog rasporeda. U sklopu kuce poslovni prostor sto znaci dobra investicija! Za vise informacija pozovite nase agente prodaje! https://halo-nekretnine.rs/prodaja-kuca/rumenka-centar/386172 .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Čukarica, 42.000 €, 420,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Beogradska 2.deo Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 420,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozovite .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 13.600 €, 421,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište u mirnoj ulici u Željezničkom naselju. .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 220.000 €, 425,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi plac od 4.25ari na kome je dozvoljena gradnja različitih namena. Poseduje informaciju o lokaciji. Na placu postoji manji objekat. Plac je uknjižen 1/1. Sloboda, Zlatibor, Srbija ; Čajetina, Zlatbor, naselje Sloboda-plac pogodan za investitore.

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 250.000 €, 425,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo građevinsko zemljište, na Zlatiboru, u blizini Lidla, površine 425 m2, na kom postoji izgrađena kuća , površine 47 m2. Na placu je dozvoljena gradnja većeg objekta a postoji mogućnost dokupljivanja do 600 m2. Infrastruktura na placu. Pogodno za individualnu gradnju i za....

 
 
 
  Hotel, SIĆEVO, 295.000 €, 426,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini Niša, nudi se hotel sa restoranom i kuhinjom, na prodaju, ukupne površine426 kvm, na placu od 18 ari. Na prizemlju se nalazi kuhinja sa svim pratećim prostorijama, kao i manji restoran, dok je na spratu sala za bankete i slavlja, veoma lepo sredjena i organizovana.....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 42.700 €, 427,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 7089997 - Dva gradjevinska placa po 427 m2 na odlicnoj lokaciji u mirnom delu Paragova. Cena jednog placa 42700 e+ 3 % agencijska provizija. Idealni za izgradnju porodicne kuce ili vikend objekta. Dokumentacija uredna. Voda, struja, moze se prikljuciti gas, asfalt....

 
 
 
  Stan, RUMENKA, 257.500 €, 427,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Besprekorno održavana - Petosobna - Uknjižena - Bez ulaganja! Na prodaju porodična kuća u centru Rumenke, blizina gradskog prevoza, osnovne škole, marketa, apoteka Kuća je građena od čvrstog materijala, besprekorno održavana bez dodatnih ulaganja, fenomenalnog rasporeda, sastoji....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 257.500 €, 427,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, KAC, 136.000 €, 428,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

- Kralja Petra I, Kać - uknjižen plac od 428m2 - zemljište u gradjevinskom području - po urbanističkom planu predviđeno je za vanstambenu delatnost, poslovanje, ugostiteljstvo, trgovina Za sve dodatne informacije, kontakt telefon 066-82-92-200 Igor Ćućuz i 065-27-27-090 Nikola Ljuboja,....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 110.000 €, 428,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Продајемо парцелу површине 428 м2, градско грађевинско земљиште , подручје ван градског центра, блок 44 Намена земљишта: мешовито становање са комерцијалним делатностима. Максималан индекс изграђености: 2,2 Максимална спратност објекта: 3 надземне етаже Земљише је погодно и за приватну....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 8.700 € na 9.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MEĐULUŽJE, 9.000 €, 428,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.03.2023 - 5.000 €
21.05.2023 - 5.500 €
03.04.2024 - 6.500 €
06.08.2025 - 8.500 €
18.02.2026 - 8.700 €
20.02.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u neposrednoj blizini magistralng putu Beograd - Kragujevac, tj. Mladenovac - Topola, u mestu Međulužje, na 3 km od Selters banje. Blizina struje i vode. Teren potpuno ravan. U ponudi još placeva različitih površina na istoj lokaciji. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 335.000 €, 429,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća od čvrstog materijalča, na odličnoj lokaciji. U prizemlju veliki lokal prema ulici, i gasonjera. Sprat: trosoban stan kao i na potrovlju. Do stanova se dolazi unutrašnjim stepenicama. U dvorištu ima još dva pomočna objekta od 31 i 32 m2. Odlična je za veću porodicu ili za ulaganje.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 423)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>