• GoHome Professional
do 681 eura/m2 porasla cena 660 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 681 eura/m2 porasla cena 660 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 681 eura/m2 porasla cena 660 m2

  • Za upit "do 681 eura/m2 porasla cena 660 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 215 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 630 m2 (malo manji)
    • 690 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 646 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 715 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 15000 eura
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • podrum
    • novogradnja
    • dvorište
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+25%

Promena cene sa 55.200 € na 69.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 69.000 €, 670,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 55.200 €
10.05.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 670m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 16 m i dubinom od 42 m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 175.000 € na 195.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, PANČEVO, 195.000 €, 683,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.11.2024 - 150.000 €
07.05.2025 - 170.000 €
24.12.2025 - 175.000 €
01.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u naselju koje se sve više zida i širi, u prilici smo da Vam ponudimo plac za izgradnju, ali i za porodično stanovanje. Već sad postoji uknjižen objekat od 208m2. Front do ulice 20m. Plac ravan, lepog pravaugaonog oblika. U okolini dosta novoizgrađenih....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 385.000 € na 401.700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 401.700 €, 688,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 385.000 €
17.05.2026 - 401.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija u Somboru. Tik uz pešačku zonu i sami centar grada ali dovoljno izmešten od gradske gužve i buke. U neposrednoj blizini parka, više....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 681 eura/m2 porasla cena 660 m2'
90.000 €
90.000 €
15.000 €
 
+25%

Promena cene sa 54.960 € na 68.700 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 68.700 €, 667,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 54.960 €
10.05.2026 - 68.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 667 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 16 m i dubinom od 42 m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 249.000 € na 295.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, IRIG, 295.000 €, 650,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 249.000 €
27.02.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prostranu kuću smeštenu u najlepšem delu Iriga, na mirnoj lokaciji idealnoj za porodični život ili bavljenje turizmom. Kuća je udaljena svega 900 m od centra Iriga, oko 3 km od manastira Novo Hopovo, a u neposrednoj blizini nalazi se i poznata vinarija Kovačević.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 48.000 € na 50.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BOLJEVCI, 50.000 €, 700,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 48.000 €
18.03.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nudimo vam građevinsko zemljište-plac od 7 ari u mirnom, naseljenom delu Boljevaca. Vlasništvo: 1/1, uredna dokumentacija. Plac je u okruženju zelenila, nadomak reke Save i samim tim idealan je za izgradnju porodične kuće. Blizina gradskog prevoza omogućava mu dobru povezanost sa....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 85.000 € na 90.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BELE VODE, 90.000 €, 600,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 85.000 €
25.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac za kući ili vikendicu. Nadomak Vidikovca, Banovog brda i 15min od centra Beograda. Plac je pozicioniran tako da nudi privatnost i dobru povezanost sa glavnim saobracajnicama. Građevinsko zemljište, idealno za individualnu stambenu gradnju. Voda, struja, pristupni put dovedeni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>