• GoHome Professional
do 681 eura/m2 luksuzan podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 681 eura/m2 luksuzan podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 681 eura/m2 luksuzan podrum

  • Za upit "do 681 eura/m2 luksuzan podrum" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 507 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2
    • do 280 m2
    • 280 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 280 m2
    • 340 m2
  •  Po ceni
    • 646 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 715 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 59000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 360.000 €, 600,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić. U osnovi je 169m2, ukupne bruto površine oko 600m2, spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Nalazi se na placu ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 207.000 €, 350,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Ako tražite nekretninu koja spaja vrhunski dizajn, luksuzne materijale i funkcionalnost, ovo je idealna prilika. Prostire se na placu od 4,25 ara i nudi jedinstvenu kombinaciju modernog dizajna, vrhunskih materijala i savremene tehnologije. Kuća je legalizovana i uknjižena 1/1, spremna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 650.000 €, 1100,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 35366, video nadzor, novogradnja. Lux hotel u Nisu 70m restoran 200m podrum 16 soba Za prenociste. Potkrovlje u sivoj fazi . Hitna prodaja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 681 eura/m2 luksuzan podrum'
45.000 €
45.000 €
199.000 €
  Kuća, KAMENICA, 360.000 €, 600,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 650.000 €, 1100,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 35366, video nadzor, novogradnja. Lux hotel u Nisu 70m restoran 200m podrum 16 soba Za prenociste. Potkrovlje u sivoj fazi . Hitna prodaja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118370, PR/PR, klima, telefon, terasa, luks renoviran, dvorište/bašta, podrum, dvorišna zgrada. Kompletno renoviran stan u kuci. Luksuzno opremljen. Postoji mogućnost iznajmljivanja i 2 parking mesta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika nadkrivena terasa na koju se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz i spavaca soba.Sprat zaseban ulaz.Dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 170.000 €, 390,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux kuća se nalazi u centru Paraćina sa pogledom na grad, plac je pravougaonog oblika i ograđen je sa svih strana. Plac poseduje različite vrste voća, vinove loze i drugo. Na placu, pored kuće nalazi se i ozidan letnjikovac koji takođe ima pogled na voćnjak, baštu. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 95.000 €, 391,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju unikatna stara vojvođanska kuća na glavnoj ulici u Staparu, u samom centru sela, u blizini škole, zabavišta, parka, crkve, benzinske pumpe, itd. -Površina kuće je 391 m2, ispod jednog dela kuće je vinski podrum površine ~110m2 sa normalnom visinom plafona formiranog u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>