• GoHome Professional
do 681 eura/m2 barem 280 m2 pogodan - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 681 eura/m2 barem 280 m2 pogodan - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 681 eura/m2 barem 280 m2 pogodan

  • Za upit "do 681 eura/m2 barem 280 m2 pogodan" pronađeno 1 698 nekretnina - prosečna cena 118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 646 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 715 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 3000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • lift
    • ekskluzivan
    • vrt
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, DOBANOVCI, 170.000 €, 3009,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Na prodaju zemljište u građevinskoj zoni, na teritoriji opštine Surčin, u centru Dobanovaca koje je pogodno za izgradnju stambenih i poslovnih objekata. Struktura Zemljište Kvadratura 3009m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje Ostalo Stanje Standard.

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 30.000 €, 4625,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 4625 m2, udaljeno 13 km od Prijepolja, Jabuka, potes Jabuka. Nalazi se u neposrednoj blizini Osnovne Škole i Pošte. Ima prilaz direktno sa lokalnog asfaltnog puta. Sastoji se iz dve parcele i postoji mogućnost kupovine po parcelama:....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 106.000 €, 6654,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.menadzer.biz

POPOVIĆ - Dve KP. ukupne površine 66.5 ari; odgrađene i sa kapijom - Asfalt, struja, voda - Sagrađen letnjikovac (prizemlje) i zidana garaža - Zemljište pogodno za zasade svog voća i povroća - Dozoljena izgradnja porodične stambene zgrade ili poslovno-stambene zgrade sa svim pratećim....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 47.500 €, 1001,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

PREPORUKA! U prilici smo da Vam ponudimo građevinsko zemljište površine 1001 m² , koje se nalazi na svega 5 km od Prijepolja, u naselju Ivanje, na oko 600 m od Ivanjskog mosta. Parcela je pravougaonog oblika, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i jednostavno planiranje....

 
 
 
  Plac, ZLATIBOR, 80.000 €, 1000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.menadzer.biz

Prodaju se dve građevinske parcele, jedna pored druge, ukupne površine 10 ari na jedinstvenoj lokaciji, 8 km od centra Zlatibora, na padinama i strani visoko uzdignutoj iznad Ribničkog jezera. U ponudi su obe parcele ali je moguća i kupovina samo jedne parcele. Pogodno za brzu izgradnju....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 41.000 €, 9500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište, uknjiženo, površine 95 ari. Nalazi se u naselju Stepašinovac (Ripanj), opština Voždovac. Udaljenost od odmarališta Šuplja stena kod Avale i Kragujevačkog puta iznosi 2,5km, a samo 1 km od Avalskog puta koji vodi ka centru Ripnja. Smešteno je neposredno uz....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 45.000 €, 22800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 41.000 €, 18700,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.feniks.rs

Super obradivo zemljišta I klase pogodno za uzgajanjeraznih vrsta žitarica kao i za voćnjak. U blizini zemljišta nalazi se sistem za navodnjavanje koji je lako dovesti na već obradivo zemljište. Na jednom delu zemljišta dozvoljena je gradnja porodične kuće i to na osnovu stare porodične....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 94.000 €, 5900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U neposrednoj blizini Radara nalazi se plac od 57ari sa prelepim pogledom na Ralju, Kosmaj i celu Šumadiju. Na kraju placa se nalazi Hajdučka jaruga koja pripada placu tako da je plac pogodan za više namena. Delimično je u ravni a delimično u malom nagibu. Uz plac je infrastruktura,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 76.600 €, 1915,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U neposrednoj blizini planiranog ski centra Golija imamo u ponudi plac od 19,15ari pod šumom!!! Ima zainteresovanih za seču i otkup drva što je posebno pogodno za pripremu placa za eventualnu gradnju jer je planiran početak izgradnje skijališta 2026.godina. Ski centar Golija sa pristupnim....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 170.000 €, 3057,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište, 30,57 ari u naselju Branko Bjegović. Pogodan za gradnju stambenog i poslovnog prostora (komercijalne usluge, zanatske usluge, trgovina, servisne usluge, ugostiteljstvo). Uknjižen je, vlasništvo 1/ 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. .

 
 
 
  Plac, VRANJE, 97.225 €, 3889,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČNA LOKACIJA/ DIREKTAN PRILAZ SA SAOBRAĆAJNICE/ Prilaz sa dva puta/ P - 38,9 ar Cena: 25e/ m2 (početna cena) Pogodno za izgradnju poslovnog objekta/ hala/ magacina 017/420991 063/8440014 069/3440014 ili lično u agenciji ul.Ive Lole Ribara 13/1 u Vranju .

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 69.900 €, 5697,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na zemljište pravougaonog oblika, površine 5697 m2 u Prijepolju, naselje Ratajska. Nalazi se u neposrednoj blizini Osnovne škole. Ima prilaz sa lokalnog puta i prostire se do magistralnog puta za Pljevlja Sastoji se iz četiri parcele: zemljište u građevinskom....

 
 
 
 
-43%

Promena cene sa 3.700.000 € na 2.100.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Hotel, LAZAREVAC, 2.100.000 €, 9200,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 3.700.000 €
30.03.2026 - 2.100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.menadzer.biz

Velelepni hotelsko-rekreativni i poslovni kompleks sa zatvorenim i otvorenim bazenima; pogodno za medicinske i wellness usluge, lovački i sportski turizam, kockarnice, skupove i kongrese. Na manje od sat vremena vožnje od Beograda, pozicioniran na brežuljkastom terenu, sa prelepim....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 5284,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se pracela u Kragujevcu - naselje Vinogradi, Plac izlazi na dve ulice i pogodan je za izgradnju različitog sadržaja. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 430.000 €, 1000,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2024.,

www.teofilnekretnine.com

Prodaje se uknjižen objekat motel-restoran sv. Nikola, pogodan za ugostiteljstvo, provodnu iIi magacionersku delatnost približne površine oko 1000m2. u Vranju na ulazu -izlazu iz grada. Objekat se nalazi u blizini auto-puta E-75 na placu od oko 2400m2 na kom su parking ,uzdignuta....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 31.276 €, 2234,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na interesantnoj lokaciji građevinsko zemljište , pravougaonog oblika, površine 2234 m2 u Prijepolju, potes Polje, Kaldrma, ul.Ljubiše Miodragovića. Nalazi se uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja odnosno u neposrednoj blizini Pljevaljske petlje. Ima prilaz....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 10.866 €, 1811,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo poljoprivredno zemljište površine 1.811 m² , pogodno za izgradnju vikendice, koje se nalazi na potesu Pandurica, u mirnom i prirodom okruženom delu Kamena Gora , u neposrednoj blizini Rasadnika. Kamena Gora se nalazi na oko 20 km od Prijepolja, na nadmorskoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 633.000 €, 1400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.agencijapragma.com

Centar – ukupna površina stambenih objekata oko 1400m2 od kojih su dva glavna objekta u tri etaže površina 621m2 i 435m2 na parceli površine 17,34 ara. Poslovni objekat se prodaje sa razrađenim biznisom, poseduje dugoročnog zakupca u kom su smešteni radnici kompanije Ling Long koji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 133.700 € na 129.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BELI POTOK, 129.000 €, 2800,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 137.800 €
25.03.2026 - 133.700 €
10.05.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac na prodaju u Pinosavi. U podnožju Avale, u blizini Instituta ''Jaroslav Černi'' nalazi se ovaj plac koji je gradsko-građevinsko zemljište. Pogodan je za izgradnju stambenog objekta. Teren je blago nagnut, raščišćen od rastinja. Plac je širine oko....

 
 
 
  Plac, DUVANIŠTE, 120.000 €, 7000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u naselju Broj 6. Površine je 70ari, pogodan za stambenu i poslovnu namenu, dozvoljena spratnost P+2+PK, koeficijent izgrađenosti 1,6 za parcele do 400m a 1,2 za parcele preko 400m, dozvoljena maksimalna visina objekta 14m, nisu dozvoljeni proizvodni objekti i skladišta.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 20.000 € na 22.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RIPANJ, 22.000 €, 7400,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2022 - 18.000 €
21.08.2022 - 17.000 €
14.09.2022 - 18.000 €
10.02.2023 - 20.000 €
10.03.2023 - 19.888 €
26.03.2023 - 25.000 €
26.04.2023 - 18.000 €
06.08.2023 - 25.000 €
29.10.2023 - 20.000 €
31.12.2023 - 18.000 €
02.02.2024 - 20.000 €
09.02.2024 - 18.000 €
19.04.2024 - 20.000 €
08.01.2025 - 19.900 €
05.04.2026 - 20.000 €
17.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kat.parcele, do puta, blizu železničke stanice Ripanj tunel. Pogodno za razne namene. Blizu priključka na struju i asfaltnog puta.Kupac plaća proviziju. 069/BEOKROV .

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 450.000 €, 19100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Starim Banovcima, Trifunov bunar, sa velikim investicionim potencijalom i mogućnošću promene namene u građevinsko zemljište. Parcela se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini auto - puta Beograd – Novi Sad. U pitanju su dve parcele....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €, 1055,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju gradsko građevinsko zemljisše u Panjevačkom ritu Pogodno za izgradnju kuće . U blizini placa struja i voda , na samom placu ima samo pumpa za vodu . 1.055 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, BISTRICA, 421.064 €, 5840,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Građevinska parcela 5840 m2 u Industrijskoj zoni pogodna za Poslovne zgrade ili Transportnu delatnost *EKSKLUZIVNO*Prodajemo u Južnoj Industrijskoj Zoni Građevinsku parcelu 5840 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIParcela se nalazi u Radnoj Zoni pored *Evropskog Bulevara* dozvoljeno je....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 35.000 €, 6600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 66 ari na lepoj poziciji u blizini magistrale I u neposrednoj blizini auto puta (između Zlatibora I Mokre Gore). U blizini su ugostiteljski objekti. Na placu ima struja, voda i kroz plac protiče izvorska voda. Put do placa je makadam. Pogodan je za vikendicu (po informaciji....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 35.000 €, 1450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 14,5a u urbanom delu grada, do asfalta na Gabrovačkom putu, udaljen svega 500m od Restorana Bolji Život, sa izlazom na 2 glavne saobraćajnice (put za Gabrovac i drugu novu, duple trake, u izgradnji, veza sa Mokranjčevom ulicom). U blizini urbanih sadržaja neophodnih....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 82.000 €, 2300,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Eksluzivno u ZidArtu 23 Ara placa pogodnog za izgradnju na Ibarskoj magistrali Zemljište je privatna svojina Dogovor oko cene je moguć Pogodno za stambeni ili poslovni prostor ili kombinaciju. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno....

 
 
 
  Plac, JUNKOVAC, 10.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 2000 m2. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena., jer se nalazi u građevinskom području. Dozvoljena je izgradnja. pogodan za izgradnju hala, magacina, proizvodnih pogona ali i stambenih objekata,....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 269.900 €, 2000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen, deljiv plac, dobra povezanost sa svim delovima grada. Pogodan za gradnju objekata poslovne namene - za magacine, manje hale. Imamo informaciju o lokaciji. Za sve dodatne informacije molimo da nas kontaktirate. Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 467.000 €, 1264,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovno-stambena zgradau Nišu, izuzetnih arhitektonskih rešenja ( sistem jelke - prelivanje krovova, jedan na drugi ), 3 lokala, 5 proizvodnih lokala + stambeni deo oko 1.000 m2 Objekat ima bruto 1264 m2 i više od 30 parking mesta na placu od 15ari. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 10.000 €, 1991,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

-Nadomak asfaltnog puta,pogodno za gradnju kuce ili vikendice -mogucnost prikljucenja vode i struje .

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 32.000 €, 12100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su dva spojena placa 12087 м2, uknjižena: - 4844m2-Građevinsko zemljište, porodično stambena gradnja. Pogodno za izgradnju vikendica, montažnih kuća za izdavanje. Cena 17.000,00 evra - 7243m2- Šumsko zemljište, cena 15.000,00 evra Placevi se mogu prodavati i odvojeno. Lokacija:....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 162.500 €, 6500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P602 Na prodaju je perspektivan građevinski plac površine 65 ari koji se nalazi u prelepom okruženju blizu Kosmaja - u Rogači. Ovaj plac se sastoji iz tri parcele površina 20, 20 i 25 ari, koje se mogu prodati i zasebno. Njegov pravilan oblik i pozicija pružaju izvanrednu priliku....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 103.000 €, 8500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac u blizini Kosmaja na samo 45 minuta od centra Beograda. Na prodaju poljoprivredno zemljiste smesteno uz auto-put. Ima deo parcele pod sumom. Pogodno za sve namene. Uknjizeno na vlasnika 1/1. Bez tereta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 27.000 € na 20.265 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 20.265 €, 1351,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2024 - 27.000 €
24.02.2026 - 20.265 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2024.,

www.heroldo.com

Namena: Pogodno za izgradnju individualnih objekata, sportskih terena, poslovnog prostora ili hale Lokacija: Pored asfaltnog puta, pristupačnost je izvrsna Cena: 1500 €/m² Mogućnosti razvoja: Ova parcela nudi širok spektar mogućnosti razvoja, uključujući, ali ne ograničavajući....

 
 
 
  Plac, IRIG, 40.000 €, 3780,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Krušedolu Lep Veliki Plac 3780 m2 na POGODNOJ LOKACIJIPlac se nalazi u blizini naselja i Manastira..Plac je pogodan za vikendicu i za Uživanjeput je TvrdOBAVEZNO POGLEDATI.. više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 280.000 €, 8700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu i izgradnju objekata kao što su: magacini, hipodrom, ergele, staklenici, ribnjaci, parking, aerodrom poljoprivredne acijacije. Nalazi se a 150m....

 
 
 
  Plac, BANJA, 62.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na odličnoj lokaciji u Niškoj banji. Površine je 10ari, gradsko građevinsko zemljište je i zbog svoje strukture i lokacije pogodan je za gradnju kuće. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona....