• GoHome Professional
do 681 eura/m2 440 m2 pogodan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 681 eura/m2 440 m2 pogodan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 681 eura/m2 440 m2 pogodan pala cena

  • Za upit "do 681 eura/m2 440 m2 pogodan pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 411 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 420 m2 (malo manji)
    • 460 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 646 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 715 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 38000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 175.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 175.000 €, 411,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 180.000 €
10.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Velika porodična kuća na prostranom placu površine 13,28 ari smeštena je na obodu Lipovačke šume. U mirnom delu Sremčice, oko 500m od glavne saobraćajnice. Kuća se sastoji od dve nezavisne vertikale od kojih je jedna potpuno završena i useljiva, a druga je u sivoj fazi izgradnje.....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 190.000 € na 160.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 160.000 €, 472,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 190.000 €
27.02.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Dve kuće na placu od 1339m2 čija je širina fronta oko 20m, MZ Žarko Zrenjanin. Prva kuća je prizemna, površine 181m2 i koristila se kao restoran. Sastoji se od sale, kuhinje, ostave i sanitarnog čvora. Druga kuća je troetažna: Po+P+Pk, površine 291m2. U prizemlju se nalazi predsoblje,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 150.000 €
25.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78.91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78,91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 681 eura/m2 440 m2 pogodan pala cena'
36.000 €
250.000 €
 
-2%

Promena cene sa 315.000 € na 310.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 310.000 €, 431,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 315.000 €
01.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Nova Pazova - Kneza Mihaila kuća, 431m2 (terasa 15m2), PR+I, GAS/struja/čvrsta goriva, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 15 ari Prodaje se velika kuća udaljena 300 metara od centra Nove Pazove. Sastoji se od tri zasebne stambene jedinice, kotlarnice,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PASI POLJANA, 20.000 €, 450,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 24.000 €
30.03.2026 - 21.000 €
15.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Površina: 4,5 ara Lokacija: Ulica Miodraga Petrovića Ckalje, Donje Vlase (Palilula) Dimenzije: dužina 115 m, širina 14,5 m Opis nekretnine: Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, idealan za stambenu ili poslovnu gradnju. Na placu je započeta gradnja kuće iz 2014. godine, sa osnovom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 320.000 € na 295.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 295.000 €, 412,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 320.000 €
26.04.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, uz glavnu saobraćajnicu, u ponudi je nekretnina koja pruža široke mogućnosti kako za život, tako i za poslovne aktivnosti. Na prostranom placu pravilnog oblika, sa frontom od čak 35 metara ka ulici i dubinom od 60 metara, nalaze se tri objekta koji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>