• GoHome Professional
do 679 eura/m2 460 m2 klima do 53000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 679 eura/m2 460 m2 klima do 53000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 679 eura/m2 460 m2 klima do 53000 eura

  • Za upit "do 679 eura/m2 460 m2 klima do 53000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 50.000 €, 147,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Doroslovu. -Površina kuće je 147 m2, a placa je 529 m2. -Kuća poseduje 3 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. -Grejanje je na struju, inverter klima, kao i na čvrsto gorivo. -Kuća je kompletno renovirana, nova struja, PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 50.000 €, 108,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se komplet renovirana, BEZ ULAGANJA i nameštena kuća.Površine 108 m2.Sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, TRI KUPATILA, hodnika i još jedne kuhinje sa trpezarijom (47m2).Struja je nova, trofazna, grejanje preko tri kaljeve peći i grejanje i hlađenje preko....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 145,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Botoš - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 145m2 + manja jednosobna kuća od mešovitog materijala + pomoćne prostorije na placu od 21,87 ara. Veća kuća se greje CG na plin + peći na čvrsta goriva, trofazna struja (jedno brojilo), klima, PVC stolarija, parket, video nadzor,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 53.000 €, 106,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća tvrde gradnje koja se nalazi u Sivcu ima 106 m2. Poseduje 4 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, kupatilo i terasu. Po podu su patos laminat i pločice, PVC i drvena stolarija, urađena demit fasada. Trofazna struja, gradska voda, septička.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 53.000 €, 129,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je renovirana prizemna kuća koja se nalazi u Doroslovu, ukupne površine 129 m², smeštena na prostranom i funkcionalnom placu od 1.158 m². Nekretnina je renovirana 2022. godine i ne zahteva dodatna ulaganja. Raspored prostorija: • tri sobe • kuhinja sa trpezarijom • zatvorena....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 53.050 €, 152,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću na samo 500m od centra Čortanovaca. Na prizemlju je komforan dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prozorom i kupatilo, a na spratu su četiri spavaće sobe od kojih se iz jedne izlazi na terasu koja gleda ka ulici. Kuća je starija, zahteva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje dvoiposobnog dupleksa – 81m², 4. sprat, potpuno opremljen, Izdaje se prelep, kompletno namešten troiposoban dupleks na 4. spratu. Stan se prostire na 81m² i savršeno je opremljen za udoban život. 🏠✨ Sastoji se od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks na Bulevaru. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem, prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i kupatila, a na spratu se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo. Stan je odmah useljiv. Pozovite nas za više informacija. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Odličan, komforan po strukturi dvoiposoban dupleks stan u modernoj i kvalitetnoj zgradi na jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, strogog centra grada, Spensa,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija Speed izdvaja iz ponude!!!! Ulični lokal,višenamenski u dve etaže idealan za polovne delatnosti jer je na veoma prometnom mestu. 75m2 sa više odvojenih i veoma svetlih prostorija ,sređen okrečen i veoma funkcionalan Cena zakupa je 700e i depozit 700e,agencijska usluga je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 679 eura/m2 klima do 53000 eura (1232)
  • do 679 eura/m2 460 m2 do 53000 eura (298)
  • do 679 eura/m2 460 m2 klima (86)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>