• GoHome Professional
do 669 eura/m2 2.sprat zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 669 eura/m2 2.sprat zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 669 eura/m2 2.sprat zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 669 eura/m2 2.sprat zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 635 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 702 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.150.000 €, 237,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u centru Beograd, u neposrednoj blizini Trg Slavija, prodaje se reprezentativna kuća ukupne površine 273 m, idealna za poslovni prostor, ordinaciju, kancelarije ili kombinovanu poslovno-stambenu namenu. Nekretnina je godinama korišćena za poslovne....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 92.500 € na 99.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 92.500 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 40,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN DVOSOBAN STAN, DETELINARA---Agencijska šifra: 1007994.Prodaje se dvosoban stan na 2. spratu novije zgrade sa lifom na Detelinari. Stan sa idealnim rasporedom, iz hodnika se ide u sve prostorije. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i izdvojene kuhinje, prostrane spavaće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan dvosoban stan površine 40 m² na Detelinari, smešten na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene pre 8 godina. Nekretnina se nalazi na veoma traženoj lokaciji koja pruža odličan balans između urbanog života i mirnog porodičnog okruženja. Stan je izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 162.000 €, 48,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednoj od traženih i interesantnijih ulica u Zemunu, u veoma mirnom okruženju ulice, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je na drugom spratu uredne i lepo održavane zgrade okružene sa dosta zelenila i parkovima ispred i iza zgrade. U blizini se nalazi osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen jednoiposoban stan na drugom spratu devetospratne zgrade sa CG, liftom, interfonom, toplom vodom... 48m2 grejne površine + 4m2 terasa. Ima pripadajući podrum i zajedničku prostoriju na spratu. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2% Mike Alasa.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.agencijapragma.com

4. juli – trosoban stan površine 77m2 + terasa, lođa, ostava i podrumski prostor na drugom spratu u zgradi sa pet spratova bez lifta. Zamenjena spoljna stolarija pvc stolarijom, centralno grejanje, laminat, inverter klima. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 168.000 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054881. SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, TROSOBAN STAN, 73m2. Oglašavamo prodaju trosobnog stana pozicioniranog na drugom spratu zgrade novije gradnje, koja se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Sremskoj Kamenici. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat zadnjih 7 dana (99)
  • do 669 eura/m2 zadnjih 7 dana (363)
  • do 669 eura/m2 2.sprat (426)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>