• GoHome Professional
do 651 eura/m2 zadnjih 7 dana barem 1000 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 651 eura/m2 zadnjih 7 dana barem 1000 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 651 eura/m2 zadnjih 7 dana barem 1000 m2

  • Za upit "do 651 eura/m2 zadnjih 7 dana barem 1000 m2" pronađeno 110 nekretnina - prosečna cena 46 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 950 m2 (malo manji)
    • 1050 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 618 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 683 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1800 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 30.000 €, 1049,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac pored glavnog puta za Donje Vlase, površine 1049m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, po Informaciji o lokaciji dominantna namena je stanovanje i poslovanje, tako da je idealan za gradnju porodične kuće, vikendice ili poslovnog objekta. Plac je trapezastog....

 
 
 
  Plac, BANJA, 190.000 €, 1115,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa-put ka Niskoj banji(Niška Banja)Prodaja placa u Nisu-put ka Niskoj banji. Odlicna lokacija ya iygradnju poslovnih objekata,do glavnog puta. .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 41.200 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru 10 ari pored vode, 16 m od obale (Knićanski deo). Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu: bulevarnekretnine.rs,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 651 eura/m2 zadnjih 7 dana barem 1000 m2'
19.000 €
19.000 €
24.000 €
  Plac, NOVI SAD, 77.000 €, 1000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja Sremska Kamenica, Novi Sad Parcela kvadrature 911m2. Prilaz sa obe ulice (na dve strane) Nalazi se u Ledincima. Sva infrastruktura je dovedena do placa. Dozvoljena izgradjenost je 40%, prodicni tip stanovanja. Moguća je izgradnja 4 stampene jedinice. Postoji i informacija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 25.000 € na 24.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 24.500 €, 1043,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 25.000 €
19.05.2026 - 24.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Danila Bate Stojkovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 200.000 €, 1066,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U Krnjači se prodaje uknjižen plac 10,66 a gradskog građevinskog zemljišta. Do placa može da se dođe iz dve ulice, od kojih je jedna trenutno u izgradnji, a druga asfaltirana, za čiji nastavak je odvojen potreban prostor. Treba da se produži 50-ak metara. Moguće je proširenje placa....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAC, 700.400 €, 1200,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Kaću Dve Hale od po 600 m2 na Placu od 20000 m2 sa svom Infrastrukturom... Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, KAC, 700.400 €, 1200,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Kaću Dve Hale od po 600 m2 na Placu od 20000 m2 sa svom Infrastrukturom Hala je Legalizovana nalazi se u Urbanom delu i poseduje svu neophodnu Infrastrukturu trenutno je pod Zakupom do kraja Godine više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 159.000 €, 1200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno pripremljena investicija u Soko Banji(Soko Banja)Odlična investicija u Soko Banji! Plac 12 ari sa projektom objekta od 700kvm koji se sastoji od poslovnog prostora, magacina i 10 apartmana za izdavanje. Dokumentacija je kompetna i sređena, komunalije plaćene,....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 149.000 €, 1200,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac 12ari (1200m2), uređen, spreman za izgradnju, ograđen zidanom ogradom. Na placu je urađen temelj za kuću u osnovi 109m2, kao i temelj za letnjikovac, pomoćni objekat i septičku jamu. Uz plac ide i izvesna količina materijala za izgradnju. .

 
 
 
  Plac, ŠID, 10.000 €, 965,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Moroviću, površine 9,65 ari, u ulici Šidska, 100 m od reke Bosut. Pored placa prolazi asfaltni put, struja, voda,na istom dozvoljeno građenje. Za dodatne informacije pozvati na broj telefona 065/2450- 634 Prikaži broj Živko Plac, Šid - Morović | Prodaja · 965m²....

 
 
 
  Plac, ŠID, 10.000 €, 965,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Morović Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 9.100 €, 1298,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište sa izlazom na sporedni put. Uknjižena, privatna svojina 1/1.Ovo je deo naše ponude, za sve ostale informacije možete kontaktirati našu agenciju nekretnina. .

 
 
 
  Plac, IVANČA, 17.000 €, 1300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U opštini Sopot, u produžetku naselja Trešnja, nalazi se Mala Ivanča. Plac koji se prodaje je uknjižen i nalazi se u građevinskom području gde je dozvoljena gradnja, a voda i struja su došli do placa. Odmah do ovog placa se prodaje još jedan od 16 ari, istog vlasniika, tako da je....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 99.000 €, 1300,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

WGP Park se nalazi na 25min zapadno od Beograda i 4km od aerodroma. Na raskrsnici puteva E70 i E75 i obilaznici oko Beograda. Plac u industrijskoj zoni, izlazi na 2 ulice. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 8.000 €, 1427,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa - Mezgraja(Mezgraja)Prodaja placa u Mezgraji površine 1427 m2, sve upisano u katastar kao njiva 1 klase, zemljište u građevinskom području. Struja, voda pored placa. Plac izlazi na dve ulice. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99.....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 11.000 €, 1438,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište površine 1438m2 koje se nalazi u naselju Kalakača u Beški. Parcela je ravna, fronta širine 11 metara, i prostire se uz sam prilazni put u dužini od 112 metara, do placa se dolazi putem koji je uz sam auto-put E-75. Prilazni put je tucanik i delimično zemljani....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 1494,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U Borči, u zoni individualne stambene izgradnje, prodaje se plac od 14,94 ari. Plac se jednom svojom dužom stranom nalazi pored asvalta, a sa tri ostale strane ograđen je žičanom ogradom i okružen privatnim kućama. Trenutno ima poljoprivrednu namenu koja se može promeniti. U blizini....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 37.500 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju fantastičan plac površine 14,58 ari , smešten na idealnoj poziciji – desna strana puta ka Kosmaju (iz pravca Beograda). Savršeno mesto za vašu oazu mira, bilo da planirate zidanu kuću ili modernu montažnu vikendicu. Glavne prednosti: Pravilan oblik: Plac je pravilnog pravougaonog....

 
 
 
  Plac, VINIK, 21.000 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Kamenici(Kamenica)Prodaja placa u Kamenici koji se nalazi na 300m od centra prema Kameničkom Visu. Povučen od puta ali ima ucrtan prilaz. Struja i voda odmah pored placa.Vredi Pogledati!!! Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 ili 018-299-229....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac 15 ari – Čortanovci (Nova Tidija) Prodaje se atraktivan i ravan plac površine 15 ari na lokaciji Nova Tidija u Čortanovcima, koji ima prilaz sa dve ulice. Pozicija pruža savršen balans između prirodnog mira i odlične povezanosti sa gradovima. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 157.200 €, 1572,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izvrstan plac na glavnom avalskom putu prema Ripnju, pravougaonog obilika, oko 30m dužina uz put. Struja, voda i gas do placa, deljiv na više parcela. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U opštini Sopot, u produžetku naselja Trešnja, nalazi se Mala Ivanča. Plac koji se prodaje je uknjižen i nalazi se u građevinskom području gde je dozvoljena gradnja, a voda i struja su došli do placa. Odmah do ovog placa se prodaje još jedan od 13 ari, istog vlasniika, tako da je....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 16.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na međi između Palilule i D. Vlasa. Ukupna povšina placa je 16a, ulazni front placa je 35m2, pravougaonog oblika. Nije na glavnoj sobraćajnici, ali je odlično lociran u neposrednom okruženju brojnih objekata različitih namena. Prelep prirodni ambijent, izolovan od....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVSKA PALANKA, 19.800 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u selu Ratari kraj Smederevske Palanke – Ravan, dobar prilaz Ovaj atraktivan plac se nalazi u mirnom i pitomom selu Ratari, u blizini Smederevske Palanke, pružajući savršen ambijent za život u prirodi, a istovremeno dovoljno blizu urbanih sadržaja. Plac je ravan i u potpunosti....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 32.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo 16 ari u građevinskom područiju, u Guncatima, Barajevo. Plac je pravilnog oblika, sve komunalije u blizini .

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.500 €, 1624,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa na Jelašničkom putu(Niška Banja)Prodaja placa na Jelašničkom putu površine 16,24 ara pored asfalta. Izlaz ka putu oko 8 metara a ostali deo placa ide u dubinu. .

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 9.800 €, 1651,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 16,51 ari u Rajcu- udaljenosti 5km od Slatine i 18km od Čačka. Plac se nalazi do glavnog asfaltnog puta i veoma je pogodan za izgradnju vikendice. Nadmorska visina je 540m, u neposrednoj blizini prolazi i struja koja može da se priključi. Više od polovine placa je....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 9.800 €, 1651,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Rajac Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, BANJA, 45.000 €, 1812,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ribarskoj banji. Ukupna površina placa je 3623m2, prodaje se polovina (1812m2). Nalazi se do samog puta, ima asfaltni prilaz, sve komunalije dostupne (struja, voda, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite. Plac, Kruševac -....

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 11.000 €, 1847,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 1847m2, nalazi se na kraju sela Gabrovac prema selu Vukmanovo. Plac je poljoprivredno zemljište, izlazi na asfaltni put. Uknjižen, vlasništvo 1/1, za dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 1847m² · 11.000€.

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.000 €, 1857,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 1857m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini hotela Svetlost. Vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija stojimo Vam na raspolaganju. Plac, Niš - Donje Vlase | Prodaja · 1857m² · 8.000€.

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 20.000 €, 1925,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac između D. Toponice i Mezgraje(Mezgraja)Prodaje se plac između D.Toponice i Mezgraje površine 19,25ari. Plac je drugi od asfalta ali postoji i ucrtan je prilazni put. Upisan sa svojinom u katastar nepokretnosti. Vredi pogledati!!!Sve informacije na tel. 0645381199 ili....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 432.600 €, 1936,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-7089813 Na prodaju plac od 1936m2 sa starom ruševnom kućom od 73m2, na najatraktivnijoj lokaciji sa pogledom na grad, tvrdjavu i Dunav. Plac je jednim delom pod zelenilom i voćnjacima, sa svim priključcima na infrastrukturu. Idealno mesto za izgradnju luksuzne kuće....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 15.000 €, 1978,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište, vinograd sa izlazom na sporedni put.Uknjižena, privatna svojina 1/1. Ovo je deo naše ponude, za sve ostale informacije možete kontaktirati našu agenciju nekretnina. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 120.000 €, 2000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U naselju Resnik na prodaju plac od 20ari, prema planu generalne regulacije za porodičnu gradnju. Plac je uknjižen. .

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 84.000 €, 2000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep plac površine 20 ari, koji se nalazi u jednom od najlepših delova planine Tare, u mestu Sokolina – poznatom po netaknutoj prirodi, čistom vazduhu i blizini najlepših vidikovaca. Lokacija: Plac je smešten svega 10 km od Mitrovca i 9 km od Kaluđerskih bara, uz direktan....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 20.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Despotovica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 59.000 €, 2041,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U blizini naselja Gaj u Barajevu predstavlajmo vam lep plac pored regionalnog puta, gde pored placa ima i vode, struje i gasa. Plac je pravougaonog oblika i idealan za porodičnu kuću, a na donjem delu placa je bašta, voćnjak, pomoćni objekat. izvršena je prenamena placa sa poljoprivrednog....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 147.000 €, 2100,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u naselju Borča ukupne površine 20,97 ari.Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 160.000 €, 2156,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja parcele u Nišu-Bubanj(Bubanj)Prodaja parcele u Nišu-Bubanj, Ledena stena.Parcela pravilnog oblika, gradsko gradjevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Namena-dominantna-stanovanje,poslovanje,socijalno stanovanje.Dopunska namena-komercijalne usluge,zanatske,trgovina,administrativne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 106)

<< <1 2 3> >>