• GoHome Professional
do 649 eura/m2 pogodan uknjižen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 pogodan uknjižen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 pogodan uknjižen Najnovije

  • Za upit "do 649 eura/m2 pogodan uknjižen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Centar, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska, 200m2 . 200m2, 4.0, PR/1, EG, terasa, parking, renovirano, uknjižen. Prodaje se kuća u Vrnjačkoj banji površine 200m2 + pomoćni objekat....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno - poslovna zgrada (P+Pk) u blizini centra,na prometnom mestu, površine 200m2,na parceli površine 2,5ari.Izgrađen od čvrstog materijala, opeke, demit fasada, pvc stolarija.U prizemlji objekta nalazi se poslovni prostor sa pratećim pomoćnim prostorijama i toaletom.Na spratu,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 494.500 €, 770,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 54351, 60a, spratna, 1, struja, kanalizacija, telefon, terasa(4), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Kuca se nalazi na 15km od Beograda na mirnom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 494.500 €, 770,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 54351, 60a, spratna, 1, struja, kanalizacija, telefon, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Kuca se nalazi na 15km od Beograda na mirnom....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 250.000 €, 412,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Porodična kuća sa dodatnim objektom idealnim za poslovnu namenu. Plac površine 15 ari, sa frontom širine 20 m, nalazi se na 2 katastarske parcele. Na placu se nalaze porodična kuća, objekat za poslovnu namenu i sušara sa pečenjarom. Kuća površine 337 m2 uknjižena je na 202 m2, ostatak....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika od 7.31a,od čega je 1.77 uredan voćnjak a ostatak zemljište u građevinskom području.Izuzetno očuvane i održavane prostorije, domaćinski i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 65.000 €, 112,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan, funkcionalan, višenamenski magacinsko-poslovni prostor u naselju Čalije. Objekat je novije gradnje, uknjižene površine 102m2, ali je ukupna površina 112m2. Nalazi se u suturenu zgrade i sastoji se od velike višenamenske prostorije sa garažnim vratima i izdvojene....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 139.000 €, 245,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen poslovni prostor površine 245 m² u TC Danica, u blizini gradske bolnice i centra grada. Lokal se nalazi na drugom spratu poslovne zgrade, izuzetno je funkcionalan, trostrano orjentisan. Zbog svoje pozicije pogodan je za različite delatnosti (teretana, medicinska....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 649 eura/m2 pogodan uknjižen (744)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>