• GoHome Professional
do 649 eura/m2 parking 4.sprat barem 60 m2 pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 parking 4.sprat barem 60 m2 pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 parking 4.sprat barem 60 m2 pala cena

  • Za upit "do 649 eura/m2 parking 4.sprat barem 60 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 255.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 250.000 €, 68,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 285.000 €
03.12.2025 - 279.990 €
22.02.2026 - 274.990 €
13.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 260.000 €
10.04.2026 - 255.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru, na četvrtom spratu zgrade bez lifta, koji iznenađuje lakoćom. Nalazi se nadomak Hrama Svetog Save i spaja sve što tražite - otvoren pogled, puno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 170.000 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 210.000 €
02.03.2025 - 199.800 €
07.04.2025 - 195.000 €
22.03.2026 - 180.000 €
19.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban dupleks stan 74m2, na 4.spratu u zgradi sa liftom izgrađenoj 2019.godine, u Temerinskoj ulici, ( u neposrednoj blizini Gundulićeve ulice ). Stan je dvorišno orijentisan. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje, kupatila i terase na donjoj....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 427.000 € na 359.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 359.900 €, 61,00 m2 cca 5900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.01.2024 - 427.000 €
20.05.2026 - 359.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Kopaoniku imamo u ponudi izvanredan trosoban apartman na četvrtom spratu zgrade , u kompleksu Woodside, pored ski staze. Apartman je površine 61 kvadrat , a od prostorija ima dnevnu sobu , kuhinju , kupatilo i dve spavaće sobe . U dnevnom boravku se takodhe može organizovati spavanje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 189.000 € na 185.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 197.000 €
17.04.2026 - 189.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan stan u Vojvođanskoj ulici, u zgradi iz 2015 godine, korisne površine 59m. Stan se nalazi na četvrtom spratu, iznad je tavanski prostor, u zgradi sa liftom. U zgradi se nalazi garaža, vlasništvo Parking servisa. Prostorije: hodnik, kuhinja....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 242.000 € na 236.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 236.000 €, 81,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 252.300 €
21.01.2026 - 242.000 €
06.05.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno komforan i funkcionalno organizovan trosoban stan na Limanu 1, jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija za život u Novom Sadu. Stan je uknjižen, površine 81 m², smešten na četvrtom spratu uredne i redovno održavane zgrade sa liftom, potpuno dvorišno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.800 € na 163.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 163.800 €, 55,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 178.000 €
08.05.2026 - 166.800 €
10.05.2026 - 163.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan – Liman 4, 55 m² – prodaja Na prodaju dvosoban stan površine 55 m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada – Liman 4. Stan je istočno orijentisan i gleda na mirno dvorište, što obezbeđuje prijatnu atmosferu i dovoljno prirodne svetlosti tokom dana. Nalazi se....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 162.000 € na 159.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 159.000 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 173.000 €
08.05.2026 - 162.000 €
15.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV. Objekat je uvučen od glavnih ulica, u zelenilu gde je izuzetno mirno za stanovanje. Stan je na četvrtom spratu pa ima lepo osvetljen u svim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 430.000 € na 396.500 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 396.500 €, 96,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 395.000 €
07.12.2025 - 375.000 €
26.01.2026 - 430.000 €
13.03.2026 - 396.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 65153, IV/VI, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Lep 3.5 stan sa sopstvenim parking mestom na prestižnoj lokaciji u srcu Beograda, na par minuta hoda od parka Tašmajdan. Smešten je na 4.spratu održavane predratne....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 269.000 € na 235.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 235.000 €, 102,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 269.000 €
27.02.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Grbavici, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Doma zdravlja "Novi Sad". Ovaj duplex se nalazi u zgradi standardne gradnje, veoma kvalitetnoj, koja poseduje i video....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda, na jednoj od najpoželjnijih lokacija Starog grada, u mirnoj i diskretnoj Šantićevoj ulici, nudimo vam izuzetan, moderan duplex koji predstavlja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking 4.sprat barem 60 m2 pala cena (31)
  • do 649 eura/m2 parking barem 60 m2 pala cena (83)
  • do 649 eura/m2 parking 4.sprat barem 60 m2 (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>