• GoHome Professional
do 649 eura/m2 barem 320 m2 pogodan što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 649 eura/m2 barem 320 m2 pogodan što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 barem 320 m2 pogodan što manji

  • Za upit "do 649 eura/m2 barem 320 m2 pogodan što manji" pronađeno 1 520 nekretnina - prosečna cena 104 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2900 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEGALJICA, 850.000 €, 1654,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Grocka, Begaljica - Bulevar revolucije magacin (hladnjača) 1654m2, plac 64,04a (front prema ulici 84m) Na prodaju namenski građena industrijska hladnjača iz 2013. godine, ukupnog kapaciteta 900 tona, sa razvijenom infrastrukturom i manipulativnim prostorom za šlepere. Ukupna korisna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 990.000 €, 1668,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirijevo - prodaja lokala - Lokal je u prizemlju sa izlogom. Nalazi se na atraktivnom mestu u Mirijevu .Odlicna lokacija za razne poslovne delatnosti. Lux je sređen. Novija gradnja iz 2008 godine. U celom lokalu je uradjena LED rasveta. Postavljena je aluminijuska stolarija i najkvalitetnije....

 
 
 
  Plac, VINIK, 210.000 €, 1700,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Viniku. Površine je 17ari, gradsko građevinsko zemljište. Pogodan je za gradnju kuće ili poslovnog prostora. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 1700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Suvi dol/ P-17ar/ prilaz sa same saobraćajnice/ pogodno i za poslovne i stambene objektem vrlo blizu puta prema Vranjskoj banji. Širina izlaza na put 13-14m. cena: 12e po m2 017/420991 065/8440014 069/3440014 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 93.600 €, 1703,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Bulevaru Nikole Tesle u blizini kasarne Mija Stanimirović. Ukupna površina placa iznosi 1703 m2. Front koji izlazi na saobraćajnicu je 20 metara. Postoji i prilaz sa druge strane placa. Pogodan za obavljanje raznih delatnosti (skladišta, magacini i slično). Uknjižen.....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 199.000 €, 1711,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam prodaju građevinskog zemljišta koje se nalazi u naselju Bocke, odakle se pruža panoramski pogled na reku Dunav kao i na obronke Fruške Gore. - Parcela uknjižena 1/1 ( 1711m2 ) - Pogodno za izgradnju kuće kao i vikendice - Impresivan panoramski pogled - Izgradnja....

 
 
 
  Plac, ŠID, 18.000 €, 1729,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2024.,

www.indomio.rs

Na glavnom putu Ljuba - Erdevik prodaje se plac u gradjevinskoj zoni. Pogodan za podizanje vocnjaka ili vinograda. Moguca gradnja vikendice. Blizina sela, venarija i jezera. Pravo mesto da sebi napravite kutak za odmor. Sve informacije na broj 0611436777 ID oglasa: 43164. .

 
 
 
  Plac, VRANJE, 24.500 €, 1750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela od 17.5ar u naselju Suvi dol u blizini fabrike "Kolumbo" vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste u građevinskoj zoni. Direktan izlazak na asfaltirani put, širina izlaza na put 22m. Na odličnoj lokaciji, asfaltirani put do placa, infrastrukturno obezbeđen....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 25.500 €, 1759,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veći, čist, ravan građevinski plac pogodan za gradnju porodične kuće. Širina u frontu je 28m, dok je dužina cc62m. Gradski priključci su na ulici. .

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKI PETROVAC, 721.000 €, 1800,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo na 20 kilometara od Novog Sada Pravu Halu od 1800 m2 za Proizvodne,Magacinske i Logističke DelatnostiHala se sastoji iz dva dela po 600 m2 u Prizemlju +600 m2 na Spratu Unutrašnja visina Hale iznosi 5-7 metaradimenzije 15x40 metara U Hali postoje Kamere i Alarm....

 
 
 
  Plac, BANJA, 199.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122115, struja, uknjizen, deljiv, plac. Na prodaju gradjevinsko zemljiste u Visnjici 18 ari. Plac je ravan, nalazi se na visini sa prelepim pogledom na Dunav, Adu Huju. Put je delom asfaltiran,delom zemljani. Pristup sa tri strane. Dovedena struja i voda. Pogodan za....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 24.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 18,5 ari na Štipljanskom putu pogodan za izgradnju porodične kuće. Svi priključci su u blizini placa. Prilaz je makadam. Idealan plac u mirnom delu grada za gradnju kuće, naše preporuke! .

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 206.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan plac na Paliluli. Površine je 18ara, ima front prema ulici 26m. Odlično je pozicioniran, sa prelepim pogledom na grad, pogodan je za gradnju. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 200.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, DOBANOVCI, 200.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 220.000 €
01.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Pravougaoni plac 45x45m2. Pogodan kako za stambenu gradnju tako i za proizvodnu halu. Blizina autoputa i aerodroma.Već je probijen i put ka Ledinama.U ponudi imamo i jedan veći plac od 66ari. .

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 10.866 €, 1811,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo poljoprivredno zemljište površine 1.811 m² , pogodno za izgradnju vikendice, koje se nalazi na potesu Pandurica, u mirnom i prirodom okruženom delu Kamena Gora , u neposrednoj blizini Rasadnika. Kamena Gora se nalazi na oko 20 km od Prijepolja, na nadmorskoj....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 1824,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Kragujevcu, pogodan za izgradnju. Plac je površine 1824 m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište, ali je moguća prenamena zemljišta i dobijanje dozvola za izgradnju. Plac se nalazi u blizini prvog kružnog toka na saobraćajnici Kragujevac Batočina, iz pravca Batočine,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 47.300 €, 1835,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1835m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 18m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 47.500 €, 1843,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1843m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 20m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....