• GoHome Professional
do 649 eura/m2 barem 280 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 barem 280 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 barem 280 m2 parking

  • Za upit "do 649 eura/m2 barem 280 m2 parking" pronađeno 640 nekretnina - prosečna cena 420 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 44000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • parket
    • centralno grejanje
    • potkrovlje
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 165.000 € na 159.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 159.000 €, 280,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 165.000 €
23.03.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Inđija, Novi Slankamen, Cara Dušana, 200m2+80m2+30a 200m2+80m2+30a, 6.0+, PR/1, gas, terasa, parking. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Dvospratna kuća ukupne....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 199.000 €, 280,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Sopot, Kosmaj, Aminačka, 280m2, 20a . 280m2, 7.0, PR/1, EG, terasa, garaža, parking, podrum, telefon, lux, uknjižen. Na prodaju bajkovita kuća sa panoramskim pogledom na prelepu prirodu i Kosmaj.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 189.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Barajevu, udaljena oko 2km od centra Barajevo, idealna za veću porodicu ili kao investicija za više stambenih jedinica. Kuća je uknjižena 1/1, u osnovi ima 68m², dok ukupna površina objekta iznosi oko 280m², smeštena na placu od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 649 eura/m2 barem 280 m2 parking'
150.000 €
159.000 €
170.000 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 280,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119592, 10a, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. Vrnjci, 600m od Železničke stanica, 200m od Magistrale 3km od centra Vrnjačke banje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 199.000 €, 280,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Terasa Podrum Aminačka Spratnost: 1 Soba: 7 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 280,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična uknjižena kuća u Velikom Borku O kući Samostalna kuća Etaž: 2 Površina: 280 m² Površina placa: 7.25a Grejanje na čvrsto gorivo Dodatne prostorije: kupatila (2), ostava, terasa Opremljenost: Prazno - internet Pogled na: ulicu, dvorište Materijal gradnje: cigla Uknjiženo Oglas....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 189.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 145.000 €, 280,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K754 Na prodaju prostrana kuća sa štalom i 50 ari placa u prirodi, u srcu Šumadije u Selu Topola. Ova autentična porodična kuća površine 280 m², koja svojim izgledom podseća na dve spojene kuće – sa više ulaza i višestrukim terasama, što joj daje poseban šarm i funkcionalnost.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 95.000 €, 280,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Kacarevu,legalizovana,280 m2 na 6.5 ari placa . Kuca je sa dva sprata I potkrovljem,4 sobe,dve kuhinje,DVA kupatila,tri terase,parking.Gas uveden,PVC stolarija. Cena 95000 e.Moze ZAMENA za stan,auto,dzipa. Kontakt: 0643004001 .

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 196.000 €, 280,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80372, 5a. Kuca se nalazi u Kaludjerici, 5 ari placa, pidrum, garaza, prizemlje, sprat, podkrovlje i u sklopu kuce lokal sto moze da bude i stambena jedinica ukupno 280 kv. Stanovu odvojeni kao u zgradi, telefon, kablovska, video nadzor,etazno grejanje na cvrsto i struju.....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 130.000 €, 280,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična porodična kuća u Leskovcu u Radničkom naselju korisne površine oko 280m2 sa lokalom ispred kuće. Kuća je pravljena 80-ih godina kombinacija pune cigle i blokova sa betonskim nosećim stubovima i zidovima i gvožđem. Kuća je ukopana u zemlju što znači da se u podrum....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću u Knjaževcu. Poseduje 283m2 i prostire se na dva nivoa. Uknjiženo 1/1 na vlasnika. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za ostale informacije možete nas kontaktirati na 065 800 8281 ili 066 829 2224 N Nekretnine. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene jedinice. U prizemlju je hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, kupatilo, 2 spavaće sobe. Na spratu je hol, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 105.000 €, 284,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo petosobnu porodičnu kuću od 284m2 na placu od 870m2 koja se nalazi u strogom centru Čerevića, u Karađorđevoj ulici na minut od predivnog , relaksirajućeg pogleda na Dunav. Stambeni deo se nalazi do ulice i ima oko 150m2. Čine ga tri velike sobe, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 118.450 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na samo pedesetak metara od Dunava nalazi se predivna prizemna kuća puna potencijala. Odlična za život, kao i za pretvaranje u poslovni prostor tipa staračkog doma, ugostiteljkog objekta Nalazi se u centru Čerevića, u blizini marketi, autobuska stajališta, pošta, ambulanta - sve....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 108.150 €, 284,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća 284m2 blizina Dunava 50m2, top lokacija. Kuća ima četiri pomoćna objekta i uknjiženi su 71m2 . Pomoćni ojekti su Kačara, tri garaže, letnja kuhinja sa čardakom, pušnica. Kuća ima anfor. Struja trofazna, gradska voda , centralno grejanje, septička, podovi pločice i parket.....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 105.000 €, 285,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuca je u dobrom stanju! Kuca je sagradjena od sitne i kvalitetne cigle. Iza kuce se nalaze pomocne zgrade pogodne za izdavanje, letnja kuhinja i velika sala, garaza i veliko dvoriste! Iza pomocne zgrade je basta od 11 ari. Kuca je uknjizena 1/1. Moguc dogovor oko cene. Terasa, Parking,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 200.000 €, 285,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću od 285m2 (kuca je knjižena kao dva stana) sa garažom koja se nalazi na ravnom placu od 7 ari. Kuća je spratnosti: prizemlje plus 2. sprata. Kuća je ukrovljena i postavljena je stolarija na celoj kući a fasada treba da se radi. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 286,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114446, spratna, terasa(3), uknjižen, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, ZAJEČAR, 100.000 €, 286,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114446, spratna, terasa(3), uknjizen, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Zaječar | Prodaja · 286m² · 100.000€.

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 159.650 €, 279,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, u centru Vrbasa. Kuća sa dve odvojene trosobne stambene jedinice. Bez ulaganja!!!! Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična spratna kuća u prelepom kraju Bačke Palanke, na odličnoj poziciji u samom gradu. Kuća se nalazi u mirnoj, odličnoj stambenoj ulici, gde su kuće lepo uvučene, i imaju prelepe prilaze. Kompletna kuća je izolovana i građena čvrstim materijalom 80tih godina. Raspored je odličan,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 288,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starija kuća 288m2 uknjiženo u centru Erdevika. Kuća je za kompletno renoviranje. Kuća ima 6 soba , kupatilo i sremački trem skoro celom dužinom kuće. Struja i voda su isključeni ali su instalacije razvedene po kući . Plac je 2173m2 iz 3 parcele. Vlasnik 1/1, kuća legalizovana. Ispred....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 169.999 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 200.000 €, 290,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2 stambena objekta ukupne neto površine 290m2, podeljene u 4 stambene jedinice. Uknjižena površina je 83m2, vlasnik 1/1. Nalazi se u Batajnici, naselje Šangaj. Prvi objekat čini jedna prizemna stambena jedinica od 70m2 sa garažom od 35m2. U pitanju je starija porodična....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 180.000 €, 290,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opis kuće: Kuća smeštena u naselju Ralja, u katastarskoj opštini Popovići, 13 km od Sopota i 33 km od Beograda. Kuća ima ukupnu površinu od 290 m² i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja (PR+I+PTK). Nalazi se na uređenom placu od 10 ari, sa puno zelenila i u mirnom okruženju,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 170.000 €, 291,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju polovina porodične kuće, sa odvojenim ulazom, sa pola placa sa izlazom na glavni asfaltni put. Prikljucak za vodu, prikljucak za trofaznu struju, prikljuceno na kanalizaciju a poseduje i septičku jamu, grejanje na čvrsto gorivo, telefon i interenet nisu uvedeni ali kablovi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 292,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska prostorija, ( Korišćena kao lokal sa kupatilom ) dve ostave - u jednoj je kotao na struju i podrum. Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, dnevne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 206.000 €, 292,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

**NOVO U PONUDI** Porodična kuća sa dva poslovna prostora i parkingom ispred. Kuća ima dve terase, veliki podrum i tavan, a iza kuće nalaze se garaža i pomoćni objekti. Kuća ima 350m2, pet i više soba, lepo veliko dvorište. Kuća ima puno potencijala. Prednji front je 20m, zadnji 16m.....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 235.000 € na 200.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOLJEVCI, 200.000 €, 294,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 235.000 €
15.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Boljevci - Ilije Radojčića Zeca kuća, 294m2, terasa 24m2, SUT+PR+I, GAS, parking, struja, voda, asfalt, plac 7. 30 ari Prodaju se dve novoizgrađene kuće na placu od 7, 30 ari. Kuće su izgrađene 2024. godine i potpuno su useljive. Veca kuća je ukupne kvadrature 240m2, uknjižena,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 135.000 € na 125.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 294,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kuće ukupne površine 294m2 na parceli od 339m2 sa kolskim ulazom, koji je pod krovom i koristi se kao garaža, Mužljanska kolonija. Prva kuća je prizemna, 144m2 i sastoji se od ulaznog hola, predsoblja, 2 sobe, kuhinje s trpezarijom, vešeraja, toaleta, kupatila i terase. Renovirano....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 294,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u naselju Bagremar, površina 294 m2, za koju je potrebno renoviranje, može se koristiti I kao poslovni objekat. Ima sve priključke, kao i građevinsku dozvolu. Nalazi se na placu površine 374 m2, uvučena je od ulice. Stepenište koje vodi na potkrovlje koje se može preurediti u....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 190.960 €, 294,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Klisi uknjižena. Garaža, suteren, prizemlje i potkrovlje. Stan ima dva ulaza, moze da se živi. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Kontakt telefon: 0612440951 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 210.000 €, 295,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u naselju Čalije u jednoj od mirnijih ulica. Nalazi se na placu od 382m2. Kuća je spratna, sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja ukupne površine 295m2 bruto površine (250m2 neto površine). U prizemlju se nalazi garaža i jedna stambena jedninica dvosobne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 295,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostojeća kuća prizemelje, sprat i potkrovlje na parceli 382m2 u Donjoj Vrežini. Kuća je bruto uknjižene površine 295m2. Prizemlje se sastoji od garaže i stambenog dela koji čine velilka dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Ispod stepeništa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 210.000 €, 295,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vVam ponudimo porodičnu kuću P=295m2,plac 3,82 ara u naselju Čalije Kuća je PR+I+pk. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo, garaža i podrum. Spraat:veliki dnevni boravak kuhinja i trpezarija, 2 spavaće sobe, hodnik,kupatilo i velika....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 110.000 €, 295,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja porodične kuće koja se nalazi u Lebanu. Kuća je površine 260m2, luksuzno opremljena bez ulaganja sa 3 kupatila, i 2 kuhinje, nekoliko terasa malih i velikih. Sastoji se od suturena tj. podruma koji je pretvoren u stambeni prostor, prizemlja, sprata i potkrovlja.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 296,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stambeno poslovni objekat, kuća sa izlazom na dve ulice, pogodna za stambeni ili stambeno poslovni prostor, koji se može koristiti kao dom za stara lica, hostel, dečje igraonice i rođendaonicesmeštena u mirnoj ulici, u naselju Ljubine Livade, u Kragujevcu. Plac površine 296 m2,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 200.000 €, 296,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum, koji može da se koristi za razne namene i delatnosti, površine 100 m2, kao i lokal u dvorištu (dve prostorije i dva toaleta), površine 30....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 87.000 €, 297,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuca na Aerodromu. Kuca se sastoji iz prizemlja gde je lokal od 100m2, prvog sprata koji se sastoji od jedne spavace sobe,dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dve terase,drugi sprat se sastoji iz tri spavace sobe, kupatila i dve lodje. Grejanje je etazno....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?