• GoHome Professional
do 649 eura/m2 500 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 500 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 500 m2 kablovska

  • Za upit "do 649 eura/m2 500 m2 kablovska" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 426 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 480 m2 (malo manji)
    • 520 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 44000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • parking
    • 1.sprat
    • klima
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAŠKA, 315.000 €, 484,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća koja pruža savršen spoj komfora, privatnosti i prirodnog okruženja. Nalazi se u KO Ribnica, uz samu reku Ribnicu, na putu ka Goču, svega 4 km od centra Kraljeva. Kuća ima dva puta kojima moze da se dodje, a završetkom auto-puta do Kraljeva iz Beograda se....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće u Kaluđerici – idealna prilika za život ili investiciju. Na prodaju je uknjižena kuća u jednom od najlepših delova Kaluđerice, u blizini crkve, na placu od 10 ari. Osnovne karakteristike: • Površina objekta: 474 m² građevinske površine, 402 m² korisne površine • Garaža....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 130.900 €, 500,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Terasa Podrum Salas 373 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 649 eura/m2 500 m2 kablovska'
200.000 €
200.000 €
262.650 €
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJEMO KUĆU 500m u KORUŠKOJ glavni put Lokacija: Banoštor (Srbija, Beočin) Ulica i broj: KORUŠKA Kvadratura: 500m2 Površina zemljišta: 2500m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe – idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje – svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Kuću-Restoran u Banoštru-Koruška,na glavnom putu za Susek,blizina Dunava,restoran je nekada radio kao Čarda Koruška,trenutno nije u radu,ispred kuće veliki parking,odličan plac 2.600m.Za više informacija pozovite. Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, U blizini....

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 295.000 €, 500,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi ispod Avalskog tornja, udaljenog : 500m vazdušnom linijom, 3km pešačkom stazom a 7km asfaltnim putem. Od Trga Republike je udaljena 15km.Do Banjice 9km. Od auto puta 800m. Plac je veličine 7,44 ara. Porodična stambena zgrada ima četiri nivoa i šest stambenih celina.....

 
 
 
  Kuća, PAVLOVCI, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Pavlovcima sa poslovnim prostorom (hale). Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 360.500 €, 508,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na lepom mestu. Grejanje je etažno na kaljevu peć ili na klime. Veliko, lepo dvorište. Suteren: teretana, soba i iz nje je moguć izlaz u garažu. Prizemlje: dnevni boravak, još jedan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve radne sobe, kupatilo. Sprat: dve dnevne....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 226.600 €, 510,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Bačke Palanke Stambeni objekat od 510 m2 na TOP LOKACIJI Kuća se nalazi u širem centru grada u blizini bioskopa na placu od 643 m2, širina fronta 15 metara, poseduje stari deo kuće od 260 m2 i novi od 250 m2 Dozvoljena izgrađenost 40% P+3+PK POGODNO ZA....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 226.600 €, 510,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u srcu Bačke Palanke Stambeni objekat od 510 m2 na TOP LOKACIJIKuća se nalazi u širem centru grada u blizini bioskopa na placu od 643 m2,širina fronta 15 metara,poseduje stari deo kuće od 260 m2 i novi od 250 m2Dozvoljena izgrađenost 40%P+3+PKPOGODNO ZA INVESTITORE....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 103.000 €, 486,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji. Kuća se nalazi u opštini Niška Banja, u blizini teniskih terena i poznatog restorana Gurmanova tajna. Nalazi se na placu površine 6a, ima mogucnost povećanja površine do 23 ara. Kuća u osnovi ima 162m2 a sastoji se od suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja,....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 185.660 €, 485,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću, bez ulaganja u Begeču. Ima tri sprata koji mogu funkcionisati kao tri trosoban stan. U svojoj strukturi imaju dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo i veliku zatvorenu terasu. U suterenu kuće nalaze se prodrumske prostorije koje mogu koristiti....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 300.000 €, 517,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo legalan-ozakonjen stambeni objekat, spratnosti p+1+pk. Objekat je fizički i papirološki podeljen na dve stambene jedinice korisnih površina od po 228 m2. Uvedeni priključci za struju i vodu. Kuća je podeljena na dva stana sa dva posebna ulaza. Svaki od dva stana je troetažni,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 300.000 €, 519,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2. Kuća je građena 2016. godine. Od čvrstog je materijala (sendvič zid), sa kompletnim planom i programom gradnje, a ima i upotrebnu dozvolu. Kuća se sastoji iz tri nivoa, prizemlje, sprat i potkrovlje. Struktura prizemlja....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 523,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2022.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Čardak. Uknjižena šestosobna vikend kuća u neposrednoj blizini autobuskog stajališta i marketa. Ovaj stambeni prostor čine prizemlje,međusprat, sprat, međusprat i potkrovlje. Prizemlje čini dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, međusprat je rezervisan za jednu spavaću....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 330.000 €, 525,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Terasa Banjalucka 10 Soba: 7 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 250.000 €, 525,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Ratko Jović. U blizini su škola, autobuska stajališta, veliki marketiKuća se nalazi na placu od 346m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Kuća je ukupne puvršine 525m2. Prizemlje se sastoji od velike garaže i dve prostorije....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 120.000 €, 525,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće, manja i veća, sa pomoćnim objektima i parcelom površine 653m2. Manja kuća je starije gradnje, kompletno renovirana, izolovana iznutra na zidovima, podu i plafonu stiroporom debljine 5cm i spolja takođe, stiroporom iste debljine, sa pvc stolarijom i roletnama marke....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 109.000 €, 470,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u Ohridskom naselju, pored magistralnog puta Leskovac-Vučje. Kuća je po spratnosti Pr+I+Pot, ukupne površine oko 470m2 i nalazi se na 11.85 ari placa. Unutrašnji prostor je organizovan u tri posebne jedinice....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 319.300 €, 470,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u izgradnji koja se nalazi u neposrednoj blizini Fruških termi i na 2 minuta hoda do centra Vrdnika i manastira Ravanice. Kuća je rađena sa građevinskom dozvolom. Poseduje kompletnu infrastrukturu (voda, struja, gas). Građena je najkvalitetnijim materijalima i postavljena....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 241.000 €, 540,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa 15 apartmana u BANJI VRUJCI , sa razrađenim biznisom! Na odličnoj lokaciji u srcu Banje Vrujci, nudimo vam izuzetno kvalitetnu i lepo uređenu kuću sa ukupno 15 kompletno opremljenih apartmana, savršenu za nastavak uspešnog ugostiteljskog poslovanja. Struktura objekta:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 21)

<< <1> >>