• GoHome Professional
do 649 eura/m2 480 m2 uknjižen parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 480 m2 uknjižen parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 480 m2 uknjižen parking

  • Za upit "do 649 eura/m2 480 m2 uknjižen parking" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 326 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 26000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, LOZNICA, 140.000 €, 526,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2025.,

www.indomio.rs

Lokacija, lokacija! Na jednoj od najboljih lokacija u centru grada - Mala Meraja, u ulici Kneza Mihaila - prodaje se uknjižena kuća sa placem površine 5.26 ari. Ova nekretnina pruža retku priliku za udobno stanovanje u postojećoj kući, ali i za građevinsko proširenje ili izgradnju,....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 70055, 6a, spratna, 4, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja, podrum, stambeno-poslovna. Odlična porodična kuća na Cvetanovoj ćupriji, na 4 etaže sa placem od 6 ari. Nalazi se u delu u kome dominiraju porodični stambeni objekti. Kuća....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 649 eura/m2 480 m2 uknjižen parking'
109.000 €
140.000 €
185.400 €
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 105.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 29,7 ari u jednom komadu. Kuća je 450m2 spratnosti p plus 1 u postupku legalizacije. Prizemlje kuće je opremljeno za život, a spoljne stepenice vode na sprat koj je u sivoj fazi. Prizemlje kuće....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 120.000 €, 525,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće, manja i veća, sa pomoćnim objektima i parcelom površine 653m2. Manja kuća je starije gradnje, kompletno renovirana, izolovana iznutra na zidovima, podu i plafonu stiroporom debljine 5cm i spolja takođe, stiroporom iste debljine, sa pvc stolarijom i roletnama marke....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 250.000 €, 525,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Ratko Jović. U blizini su škola, autobuska stajališta, veliki marketiKuća se nalazi na placu od 346m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Kuća je ukupne puvršine 525m2. Prizemlje se sastoji od velike garaže i dve prostorije....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 102.000 €, 435,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veliki plac u Žablju! Na placu postoji izgrađena kuća u tri etaže - podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje i potkrovlje poseduju po dve terase sa obe strane kuće, koja je dobro locirana u neposrednoj blizini centra Žablja. Kuća je okružena velikim dvorištem, koje ostavlja....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?