• GoHome Professional
do 649 eura/m2 480 m2 opremljen klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 480 m2 opremljen klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 480 m2 opremljen klima

  • Za upit "do 649 eura/m2 480 m2 opremljen klima" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 451 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 299.000 € na 280.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 280.000 €, 456,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 400.000 €
24.08.2025 - 320.000 €
19.09.2025 - 300.000 €
10.10.2025 - 320.000 €
06.02.2026 - 299.000 €
01.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetna nekretnina u srcu Palića – pravo porodično ili investiciono utočište koje spaja udobnost, funkcionalnost i šarm tradicije, udaljeno svega nekoliko minuta hoda od Krvavog i Palićkog jezera. Na prostranom placu od 13,88 ari, smeštena je očuvana glavna kuća ukupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 265.000 €, 500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan restoran , razrađen, kompletno opremljen sa grejnim i ventilacionalnim sistemima, kvalitetne gradnje, odličnom kuhinjom sa svim potrebnim sadržajem i odličnim osobljem, prodaje se posao, a ne objekat. Površina 250m2 unutrašnjeg dela i 250m2 spoljni-terasni deo koji je....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 105.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 29,7 ari u jednom komadu. Kuća je 450m2 spratnosti p plus 1 u postupku legalizacije. Prizemlje kuće je opremljeno za život, a spoljne stepenice vode na sprat koj je u sivoj fazi. Prizemlje kuće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 649 eura/m2 480 m2 opremljen klima'
250.000 €
250.000 €
  Apartman, TOPOLA, 103.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u B.Topoli, nalazi se ova neobična poslovna zgrada, koja pruža bezbroj mogučnosti za malde ljude koji bi voleli da sebi obezbede krov nad glavom a ujedno ida obezbede sebi kroz biznis pristojnu zaradu. Zgrade poseduje tri celine. U prizemlju se nalazi lokal od....