• GoHome Professional
do 649 eura/m2 480 m2 do 43000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 480 m2 do 43000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 480 m2 do 43000 eura

  • Za upit "do 649 eura/m2 480 m2 do 43000 eura" pronađeno 111 nekretnina - prosečna cena 39 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 2400 eura
    • do 3000 eura (prosečna cena)
    • do 3600 eura
    • do 30 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 41.000 €, 461,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac sa započetim objektom u Donjem Međurovu. Površina placa je 461m2, pogodan je za izgradnju kuće. U blizini su kuće tako da je moguće priključiti vodu i struju. Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 5 ari na Zlatiboru, u blizini restorana Čumićevo sokače. Plac se nalazi se u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju vašeg budućeg doma ili vikendice. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo građevinski plac, površine 405 m2, u Bukovcu u odličnom delu naselja. Plac je odlično pozicioniran. Na placu postoji mogućnost izgradnje samostojećeg objekta ili objekta sa dva stana. Put do placa je asfaltni, a svi priključci vodovod, kanalizacija, struja i gas se nalaze....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 649 eura/m2 480 m2 do 43000 eura'
40.000 €
40.000 €
40.000 €
  Kuća, BARAJEVO, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen građevinski plac u Barajevu, površine 5 ari, na odličnoj lokaciji – svega 700 m od Svetosavske ulice, 2,5 km od centra naselja i 1,5 km od jezera. Na placu se nalazi kuća u fazi izgradnje, sa postojećim projektom za trosobnu kuću od 70 m², građenu čvrstom gradnjom....

 
 
 
  Plac, BANJA, 40.000 €, 470,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

plac Višnjička banja, Nedeljka Košanina, 4,7 ara Plac pod blagim nagibom u građevinskoj zoni ali još uvek nije usvojen DUP. Put do placa je makadam, a 200m dalje je asfalt. Kanalizacija na 200 metara, struja na 70 metara od placa. Uknjižen. Provizija 750. 065/683-00-00 R-ID: #2495....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljista od 5 ari, front 25m, u blizini centra i glavne saobracajnice. Na deset kilometara od aerodroma "Nikola Tesla", u blizini "Jakovačke petlje", uključenja na "Miloš veliki", budućeg "Nacionalnog stadiona", "Expo centra". Zemljište pogodno za porodičnu gradnju, ali i....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 39.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela površine 488 m2 na Zlatiboru, u naselju Zova. Ovaj ravan plac nalazi se u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju vašeg budućeg doma ili vikendice. Svi potrebni priključci (struja, voda, kanalizacija i gas) su u blizini. Lokacija placa je....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 39.000 €, 452,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prazan plac u Vikend naselju površine 452 m2. Plac je bez prikljućaka. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 39.000 €, 516,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nova Crnja - Spratna kuća izgrađena 1990.godine, površine 516m2 sa velikim potencijalom. Na odličnoj lokaciji, pored glavnog puta i u neposrednoj blizini Kikinde 25km, Zrenjanina 45km i granice sa Rumunijom (blizu Jimbolie). Kuća je čvrste gradnje, poseduje sprat i dobar raspored....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 39.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 39.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.900 €, 456,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište u Jagodini, u naselju Solaris, predstavlja odličnu priliku za gradnju u naseljenom delu grada. Plac je pravilnog oblika i ima prilaz do puta, što omogućava lak pristup i dobru funkcionalnost parcele. Površina zemljišta iznosi 4.56 a, odnosno 456 m². Nalazi se....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 37.500 €, 507,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac-građevinska parcela u Sokobanji, površine 507m2 idealna za gradnju stambenog objekta. Nalazi se na veoma atraktivnom mestu, pravougaonog oblika, dimenzija približno 25x20 metara. Plac je gradsko građevinsko zemljište, po kulturi građevinska parcela, postoji....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac od 5ari, blizu centra Obrenovca, u Šljivicama, udaljen od škole, vrtića, pošte na desetak minuta hoda. Na placu struja, voda, kanalizacija do asfaltnog puta sa dve strane. Dimenzije placa 29x17 m. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj....

 
 
 
  Plac, BELO POLJE, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 35.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 497 m2 na Zlatiboru u blizini vrha Tornik. Parcela je poljoprivredno zemljište i okružena je vikendicama. Lokacija placa je pristupačna jer se nalazi u blizini puta. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 33.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Planina Goč je jedno od najlepših mesta u Srbiji, smeštena u blizini Vrnjačke Banje, idealno za ljubitelje prirode, sporta i rekreacije. Sa ski stazama, restoranima, vikend naseljem i prelepim jezerom Selište na samo 2 km udaljenosti, ova lokacija pruža savršen ambijent za opuštanje....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 44.750 €, 526,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac u zoni individualne gradnje. Gradsko građevinsko zemljište, dozvoljena gradnja. Pored placa je struja, voda. U blizini je okretnice autobusa 48 i 505. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. Bobana Milića.

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 32.000 €, 475,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA PLACA ZLATIBOR, VODICE Na prodaju izuzetan plac na Zlatiboru, u naselju Vodice, površine 4,75 ari. Parcela se nalazi u prelepom prirodnom okruženju, okružena zelenilom, mirom i netaknutom prirodom, što ovu lokaciju čini idealnom za odmor, život ili investiciju. Plac se nalazi....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija uknjizen Ljubica 064/239-2248 ST/0 Đure Jakšića -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija uknjizen Ljubica 064/239-2248 ST/0 Đure Jakšića -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 45.000 €, 500,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 4.5 ari u naselju Rudine na Zlatiboru, u neposrednoj blizini teniskih terena. Nalazi se uz asfaltni put, što omogućava jednostavan prilaz tokom cele godine. Savršeno za one koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u planinskom vazduhu i prelepim pejzažima.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnom mestu nedaleko od već postojećeg obeleženog parkinga nudimo Vam 3 placa (u nizu) u građevinskoj zoni. Jedan je od 6 ari, a druga dva po 5 ari (6.000€/ar). Nalaze se na veoma dobrom mestu tako je sigurno uživanje tokom cele godine. Za ljubitelje skijanja napominjemo da....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U Starim Banovcima prodaje se građevinska parcela površine 5 ari. Nalazi se unutar građevinskog područja, što omogućava izgradnju stambenog objekta. Parcela je u mirnom delu naselja, a istovremeno nadomak svih važnih sadržaja, prodavnica, škole, autoputa. Stari Banovci su poznati....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 30.000 €, 523,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 523m2 u naselju Gornja Vrežina. Plac je po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljiste. Front placa je oko 30m, ima izlaz na asfaltni put i idealan je za gradnju porodične kuće ili vikendice. U blizini placa su svi priljuci za struju i vodu. Uknjižen je....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 27.810 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac u Bukovcu od 524m2 Plac nema priključke,mali deo do placa je tucanik. Kroz plac protiče potok. Postoji mogućnost dogovora oko cene! Plac je za svaku preporuku,vredi pogledati! Za sve dodatne informacije,kontakt telefon 066-82-92-700,065-27-27-091 Nikola Ljuboja-reg.posrednika....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 
  Plac, VODICE, 27.000 €, 475,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

PRODAJA PLACA – ZLATIBOR, VODICE Na prodaju izuzetan plac na Zlatiboru, u naselju Vodice, površine 4,75 ari. Parcela se nalazi u prelepom prirodnom okruženju, okružena zelenilom, mirom i netaknutom prirodom, što ovu lokaciju čini idealnom za odmor, život ili investiciju. Plac se nalazi....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 26.000 €, 527,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Čigota-Stvarna površina-527m2 , ugovorna površina-527m2, plac u građevinskom području. Odlična pozicija. Asfaltni put do placa. Blizina Ribničkog jezera i Čigote-naselje Smiljanića zakosi. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra Oznaka....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 26.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se više građevinskih parcela u Kragujevcu - naselje Vinigradi. Placevi se mogu kupovati pojedinačno ili grupno u paketu zbog svoje povezanosti i to sledeće površine: 1ha, 10 ari, 10 ari, 5,19 ari, 5,18 ari, 5,21 ari. Asfalt, neposredna blizina komunalne infrastrukture. .

 
 
 
  Plac, SLANCI, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac u Slancima od 5 ari, na slici označen pod brojem 2. Uknjižen. Provizija 750. 063/77-20-223 R-ID: #2547 .

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlican UKNJIZEN plac na Srebrnom jezeru na 50m od vode u vikend naselju Ostrovo. Prikljucci za vodu i struju su u blizini placa. .

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka Banja, plac za gradnju 3 km od centra, naselje Reka, cena 25000 evra. .

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 25.000 €, 454,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Plac površine 454 m2 nalazi se na obodu šumarka, nedaleko je struja,a do placa je nasipani put. Plac ne na potezu Zaugline. Plac je uknjižen na vlasnika-privatna svojina 1/1. Vredi pogledati. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21946 STATUS....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljista od 5 ari u Borci, Put za Crvenku. Poljoprivredno zemljiste, jedan vlasnik. U blizini placa voda i struja. Po trenutnom urbanistickom planu obelezeno kao ”Zelena povrsina” Agent Ivana: 5454 Broj u registru posrepnika: 1768 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo građevinsko zemljište, izvan građevinskog područja, površine 500 m2, u naselju Zova, na Zlatiboru. Plac je smešten u mirnoj zoni, pored asfaltnog puta. U neposrednoj blizini se nalazi vodovodna i elektro mreža. Plac je blago naget, iskčen od rastinja i drveća. Dozvoljena....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 24.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Sremčica,građevinski plac,ul.Moštanička,dozvoljena gradnja P+1+PK. U prilici smo da Vam ponudimo placeve namenjene za individualno stanovanje u zoni A,pod zona A 1. Indeks izgrađenosti parcele je 0,60. Indeks zauzetosti parcele je 40%. Plac se nalazi na nekih 900 metara od glavne....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 23.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BANJA, 23.000 €, 448,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u naselju Nikola Tesla. Plac je površine 448m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini se nalaze svi komunalni priključci ( voda, struja, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 107)

<< <1 2 3> >>