• GoHome Professional
do 649 eura/m2 480 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 649 eura/m2 480 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 480 m2 što skuplji

  • Za upit "do 649 eura/m2 480 m2 što skuplji" pronađeno 415 nekretnina - prosečna cena 270 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 22000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KRAGUJEVAC, 26.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se više građevinskih parcela u Kragujevcu - naselje Vinigradi. Placevi se mogu kupovati pojedinačno ili grupno u paketu zbog svoje povezanosti i to sledeće površine: 1ha, 10 ari, 10 ari, 5,19 ari, 5,18 ari, 5,21 ari. Asfalt, neposredna blizina komunalne infrastrukture. .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 26.000 €, 527,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

��igota-Stvarna povr��ina-527m2 , ugovorna povr��ina-527m2, plac u gra��evinskom podru��ju. Odli��na pozicija. Asfaltni put do placa. Blizina Ribni��kog jezera i ��igote-naselje Smiljani��a zakosi. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra....

 
 
 
  Plac, SLANCI, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac u Slancima od 5 ari, na slici označen pod brojem 2. Uknjižen. Provizija 750. 063/77-20-223 R-ID: #2547 .

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vrnjačka Banja, plac za gradnju 3 km od centra, naselje Reka, cena 25000 evra. .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo građevinsko zemljište, izvan građevinskog područja, površine 500 m2, u naselju Zova, na Zlatiboru. Plac je smešten u mirnoj zoni, pored asfaltnog puta. U neposrednoj blizini se nalazi vodovodna i elektro mreža. Plac je blago naget, iskčen od rastinja i drveća. Dozvoljena....

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican UKNJIZEN plac na Srebrnom jezeru na 50m od vode u vikend naselju Ostrovo. Prikljucci za vodu i struju su u blizini placa. .

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljista od 5 ari u Borci, Put za Crvenku. Poljoprivredno zemljiste, jedan vlasnik. U blizini placa voda i struja. Po trenutnom urbanistickom planu obelezeno kao ”Zelena povrsina” Agent Ivana: 5454 Broj u registru posrepnika: 1768 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 25.000 €, 454,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac površine 454 m2 nalazi se na obodu šumarka, nedaleko je struja,a do placa je nasipani put. Plac ne na potezu Zaugline. Plac je uknjižen na vlasnika-privatna svojina 1/1. Vredi pogledati. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21946 STATUS....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 24.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremčica,građevinski plac,ul.Moštanička,dozvoljena gradnja P+1+PK. U prilici smo da Vam ponudimo placeve namenjene za individualno stanovanje u zoni A,pod zona A 1. Indeks izgrađenosti parcele je 0,60. Indeks zauzetosti parcele je 40%. Plac se nalazi na nekih 900 metara od glavne....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 23.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, NIŠ, 23.000 €, 448,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u naselju Nikola Tesla. Plac je površine 448m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini se nalaze svi komunalni priključci ( voda, struja, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Plac, BANJA, 23.000 €, 448,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 25.000 € na 22.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 22.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 25.000 €
10.04.2026 - 22.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizen ST/0 MIROSLAVA ČOBANOVIĆA UČE Plac, Beograd - PetrovČiĆ | Prodaja · 500m² · 22.500€.

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 22.500 €, 479,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Osluša Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 22.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 21.900 €, 450,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

INVESTICIJA KOJA SE NE PROPUŠTA U ponudi je gradsko-građevinsko zemljište za izgradnju stambene porodične kuće površine 130m2 sa građevinskom dozvolom   LOKACIJA BARAJEVO- GUNCATI Stambeno naselje u zoni izgrađenih porodičnih kuća. Nedaleko od Osnovne škole "Knez Sima Marković",....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 21.500 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, VRŠAC, 21.000 €, 466,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu mirnog mesta Pavliš, nudimo vam jedinstvenu priliku za kupovinu građevinskog zemljišta savršene veličine od 466m2. Plac se nalazi u uređenom delu mesta, u ulici Stefana Stefanovića, sa odličnim prilazom i infrastrukturom. Na parceli je već izgrađen objekat od 16m2 koji se može....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 20.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Placevi dimenzija 20X25m. 12 placeva u nizu (25X250m). Korekcija cene u slučaju kupovine cele parcele. Nasut put širine 4m. Struja, voda i asfalt na 50m od placeva. Uskoro priključak za struju do parcela. Poljoprivredno zemljište njiva 3. klase. Udaljenost od magistralnog puta Batajnica-Ugrinovci....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PASI POLJANA, 20.000 €, 450,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 24.000 €
30.03.2026 - 21.000 €
15.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Površina: 4,5 ara Lokacija: Ulica Miodraga Petrovića Ckalje, Donje Vlase (Palilula) Dimenzije: dužina 115 m, širina 14,5 m Opis nekretnine: Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, idealan za stambenu ili poslovnu gradnju. Na placu je započeta gradnja kuće iz 2014. godine, sa osnovom....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 19.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 500 m2. Na prodaju plac površine 5 ari na Zlatiboru, u naselju Gajevi. Plac se nalazi u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju kuće ili vikendice. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 16.870 €, 482,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo više placeva površine oko 5 ari na 300 metara od jezera Zaovine . Pored placeva prolazi put, a moguće je dovesti i struju i vodu. Na nekim placevima su urađeni temelji u skladu sa građevinskom dozvolom. Za više informacija pozovite. We offer several plots of land with....

 
 
 
  Plac, DRENOVAC, 16.000 €, 492,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Drenovcu, na mirnoj lokaciji, pogodan za izgradnju, na kome je izgrađena vikendica koja nije dovršena, a od prostorija ima u prizemlju veliku sobu i na spratu veliku sobu i terasu. Vikendica nije uknjižena. Plac je građevinsko zemljište. Vlasnik 1/1. Plac je uknjižen.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 16.000 €, 492,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi plac u gradjevinskom području za izgradnju kuće. Plac je veličine od 468m2. Dimenzije placa cca 33x14m. Plac pozicioniran na uglu dve ulice. Asfalt do placa. Svi priključci se nalaze u ulici ( struja, voda, kanalizacija, gas). Udaljen od centra grada 2km. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Opornica, 16.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Opornica kod Kragujevca, na prodaju plac u mirnoj ulici. Nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola, smešten je plac površine 505 m2, pogodan za svaku gradnju. Na placu je i manji objekat, a postoji i mogućnost svih priključaka. Parcela je uknjižena. Vlasnik 1/1. Za sve informacije....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 5 ari, savršen za izgradnju porodične kuće! - Lokacija: Udaljen samo 1 km od grada – dovoljno blizu za brz i lak pristup svim gradskim sadržajima, a opet u mirnom i prijatnom okruženju. - Asfaltni put vodi direktno do samog placa – bez makadama i nepristupačnih....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naseljenom mestu Ečka površine 4.96 ari. Vodi se kao zemljište u građevinskom području, njiva I klase. U mirnoj ulici u blizini centra naseljnog mesta. Uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda u SELEKT NEKRETNINAMA! 5 ari zemljišta u građevinskom području na nepuna tri kilometra od centra grada. U ponudi je 14 parcela. Moguća je kupovina više parcela odjednom. Svi priključci su dovedeni do parcela i sve što je potrebno je da nam se javite na 063 322 300....

 
 
 
  Plac, APATIN, 15.000 €, 502,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu, u blizini Nove ulice prodaje se gradjevinsko zemljište, odnosno plac za izgradnju kuće 5a. Na placu nema ni vode ni struje. Širina placa oko 15m.Uredni papiri, vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uvedena je voda, na placu postoji priključak na struja , prošao gas, kanalizacija je prošla pored placa. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 14.000 €, 462,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 4,61a u Trnavi. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 14.000 €, 457,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji placeva u Nišu, na Gabrovačkom putu, od 457 kvadrata po ceni od 14 000 evra. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. -------------------------------------------- Plac....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.500 €, 499,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaji je 10 placeva na putu prema naselju Trnava II od istog vlasnika. Sve parcele imaju asvaltirani put prilaz do placa. Na gradskoj su lokaciji gde su prošli svi prikljuci Sve parcele su po 5 ari Ekskluzivna ponuda agencije Heroldo. Kontakt 0658222445 .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 13.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja placa Beograd, BARAJEVO, Ravni gaj, Milije Mihailovića, UKNJIŽEN 1/1 građevinsko zemljište, 5 km od centra Barajeva, naselje Ravni gaj. Dimenzije placa 18 x 28m autobuska stanica 60m2 bus 5536 - Ravni gaj - stajalište Vitkovica KONTAKT: 063/761- 0253 Prikaži broj Agencijska....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 13.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

prodaja placa Beograd, BARAJEVO, Ravni gaj, Milije Mihailovića, UKNJIŽEN 1/1 građevinsko zemljište, 5 km od centra Barajeva, naselje Ravni gaj. Dimenzije placa 18 x 28m autobuska stanica 60m2 bus 5536 - Ravni gaj - stajalište Vitkovica KONTAKT: 063/761-0253 Agencijska provizija za....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.700 €, 488,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela površine 488m2, gradsko građevinsko zemljište. Parcela se nalazi u naseljenom delu, priključci se nalaze do parcele. Postoji mogućnost kupovine dve parcele. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 13.200 € na 12.200 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMSKI KARLOVCI, 12.200 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 16.200 €
07.01.2026 - 13.200 €
30.03.2026 - 12.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Blizu raskrsnice Banstol (potes Dobrilovac), prodaje se parcela - poljoprivredno zemljište, 5 ari. Plac je zarastao. Do parcele ima nekategorisan put. .

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 12.000 €, 481,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Dostupni priključci za vodu, struju i kanalizaciju u blizini placa. .

 
 
 
  Plac, LOZNICA, 12.000 €, 466,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Plac sa nedovršenom kućom u Banji Koviljači U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) na mirnoj lepoj ulici udaljenoj 1 km od parka se prodaje plac površine 4.66 a sa nedovršenom kućom (površina osnove iznosi 47 m2). Do kuće je sprovedena struja (na današnji dan....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 12.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130249, uknjižen, plac. Prodaju se dva placa jedan5.4 ara,drugi 5.7 ari,nalaze se u ulici Vasilija Oszroskog ,gde ce biti ulica koja ce izlaziti na Svetog Savu ulicu,cena ara je 12000 evra,uknjizeni 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija....