• GoHome Professional
do 649 eura/m2 480 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 649 eura/m2 480 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 480 m2 što manji

  • Za upit "do 649 eura/m2 480 m2 što manji" pronađeno 425 nekretnina - prosečna cena 269 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 22000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PARAĆIN, 100.000 €, 480,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stambeni prostor 400m2 poslovni prostor 80m2 osnova kuće 162m2 Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 480m² · 100.000€.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 480,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca sa tri etaze: povrsine 280 m2; prizemlje + sprat + potkrovlje, na placu od 11,5 ari. Prizemlje: jednosoban stan, tri garaze, podrum. I sprat: dvosoban stan, Potkrovlje-trosoban stan. Kuca je dobro odrzavana. Kuca ima 5 terasa. Grejanje je uz pomoc kotlarnice, moze i na cvrsto....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 95.000 € na 75.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LJIG, 75.000 €, 480,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 95.000 €
29.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Kuca na odlicnoj lokaciji za svaku preporuku,pr+pk,480m2,nezavrsena,uknjižena, visenamenska( restoran, kafe, staracki dom),31 ar placa,asfalt,voda,struja,prevoz agencijska provizija 2 % .

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 180.250 €, 480,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Rakovcu, uknjižena kao porodična stambena zgrada površine pod objektom (u osnovi) 127m2, pogodna za više namena: poslovanje (za različite delatnosti), stanovanje (jedna ili više stambenih jedinica) ili kombinovano. Ima 4 etaže: - suteren, bruto površine 127m2; -....

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 12.000 €, 481,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Dostupni priključci za vodu, struju i kanalizaciju u blizini placa. .

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 290.000 €, 481,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nekretnina u mirnom delu grada na 5 minuta hoda od samog centra. Obdanište, osnovna škola kao i sve srednje škole 100 metara udaljene. Kuća je useljiva za stanovanje. Takodje je pogodna za adaptaciju za izdavanje.Kontakt: 064/643-2470 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 16.870 €, 482,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo više placeva površine oko 5 ari na 300 metara od jezera Zaovine . Pored placeva prolazi put, a moguće je dovesti i struju i vodu. Na nekim placevima su urađeni temelji u skladu sa građevinskom dozvolom. Za više informacija pozovite. We offer several plots of land with....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 250.000 €, 483,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pogodna za staracki dom. Kuca je uknjizena, ima 483m2 i 8,11ara kultivisanog placa. U prednjem delu dvorista su breze, kedrovi, borovi i jelke, parking mesta za dva auta, zidana kuca za psa, dok je zadnje dvoriste pod vocnjakom. Prizemlje: hodnik u mermeru, kupatilo, kuhinja i dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 113.500 €, 484,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

HALA! Na ulasku u Čonoplju iz Sombora,idelano smeštena parcela od 955m2, na kojoj se nalazi novo sagardjena hala sa vagom.Zidana hala,pokrivena,prilagodjena ulasku i velikih šlepera na vagu,do 60t,posebno armiran beton u i oko hale,prilagodjen pristup sa dve ulice,dodatno uvedena....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 315.000 €, 484,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća koja pruža savršen spoj komfora, privatnosti i prirodnog okruženja. Nalazi se u KO Ribnica, uz samu reku Ribnicu, na putu ka Goču, svega 4 km od centra Kraljeva. Kuća ima dva puta kojima moze da se dodje, a završetkom auto-puta do Kraljeva iz Beograda se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 55.000 € na 51.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, RUMENKA, 51.500 €, 484,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 55.000 €
29.04.2026 - 51.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 484m2 u građevinskom području u Rumenci. - Plac uz put, ravan, bez nagiba - svi priključci prolaze uz plac - front širine 20m, dubina 24m - uknjiženo. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 300, 065 27 27 091, Bulevar Evrope 44,....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 185.660 €, 485,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću, bez ulaganja u Begeču. Ima tri sprata koji mogu funkcionisati kao tri trosoban stan. U svojoj strukturi imaju dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo i veliku zatvorenu terasu. U suterenu kuće nalaze se prodrumske prostorije koje mogu koristiti....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 180.200 €, 485,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 77.250 €, 486,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

41920, 063 526 063 Milovan, Plac je na izuzetnoj lokaciji u zoni porodične gradnje. Pogodan je i za uzgradnju URBANE VILE sa tri stana. Pogled na Frušku goru daje placu dodatni kvalitet i draž. Spajanjem sa susednim placem nepokretnost dobija dodatnu dimenziju(943m2 front 28m) pogodnu....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 103.000 €, 486,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji. Kuća se nalazi u opštini Niška Banja, u blizini teniskih terena i poznatog restorana Gurmanova tajna. Nalazi se na placu površine 6a, ima mogucnost povećanja površine do 23 ara. Kuća u osnovi ima 162m2 a sastoji se od suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja,....

 
 
 
  Kuća, VARVARIN, 95.000 €, 486,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: RASINSKI OKRUG- Varvarin-centar, , , 486m2, 16.67ari, 95000 eur .

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 340.000 €, 487,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremski Karlovci, objekat u izgradnji 487m²++|++Prodaje se stambena zgrada u sivoj fazi, 70% završenosti, SU+P+1+Pk. Zgrada ima 487m² i nalazi se na placu 1.038m². Nalazi se u mirnom delu Sremskih Karlovaca u blizini Kapele Mira sa pogledom na Dunav. Po projektu će imati 8 stanova....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 140.000 €, 487,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Apatinu (zgrada sa 2 stana) potpuno završena. Centralno grejanje, hrastov parket, stepenište i rukohvati od jasena. Izolacija zidna i podna. Struja , voda , kanalizacija, 1 kupatilo i 2 wc u svakoj stambenoj jedinici. Posebni ulazi u kuću i garaže. Sve....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.700 €, 488,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Parcela površine 488m2, gradsko građevinsko zemljište. Parcela se nalazi u naseljenom delu, priključci se nalaze do parcele. Postoji mogućnost kupovine dve parcele. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 319.000 €, 489,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Legalizovana kuća, upotrebna dozvola. Izuzetno kvalitetno odrađena. Mogućnost kupovine sa svim stvarima(sve uveženo iz CH). U celoj kući je tarket, ispod tarketa je podno grejanje kao i u zimskoj bašti. U donjem delu je velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, špajz,spavaća soba,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 270.000 €, 490,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju proizvodna hala površine 490m², koja se nalazi na placu od 48,77 ari. Ovaj kompleks pruža odlične uslove kako za sopstveni biznis, tako i za ulaganje sa sigurnim povraćajem kroz zakup. Sastav objekta: Proizvodna hala – prostrana i funkcionalna, pogodna za različite vrste....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 250.000 €, 490,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Svetozara Miletica 186 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 16.000 €, 492,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Drenovcu, na mirnoj lokaciji, pogodan za izgradnju, na kome je izgrađena vikendica koja nije dovršena, a od prostorija ima u prizemlju veliku sobu i na spratu veliku sobu i terasu. Vikendica nije uknjižena. Plac je građevinsko zemljište. Vlasnik 1/1. Plac je uknjižen.....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 85.000 €, 492,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Kovinu, u mirnoj ulici bez velikog saobraćaja, upisan suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje. Od toga je sređen suteren i prizemlje, a sprat i potkrovlje nisu. U sređenom delu, u suterenu su pločice svuda, a u prizemlju su pločice i brodski pod. Grejanje je centralno i ima....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 160.000 €, 492,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Velika kuća za život i biznis U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) prodaje se velika kuća, koja se sastoji od dva prostorna stana-dupleksa i prostorije namenjene za vođenje biznisa. Ukupna površina kuće izgrađene 2007. godine iznosi 492 m2. Kuća se sastoji od....

 
 
 
  Plac, DRENOVAC, 16.000 €, 492,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, GOLUBAC, 5.000 €, 493,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 4,93 ar u mirnom delu naselja Usije (Golubac), na oko 600 metara od šetalita i Dunava. Plac je prazan što daje potpunu slobodu za planiranje i izgradnju. Vodi se kao poljoprivredno zemljište (pašnjak 6. kase), uz mogućnost prenamene u građevinsko, s obzirom....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 494,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 494m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 115.000 €, 494,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Poslovno stambeni objekt( nezavrsen) ,494m2, suteren+prizemlje+sprat, ozakonjen kao poslovno stambeni, nova struja instalacija, nova voda instalacija, plac 606m2, može za vise namena kao stambeni i kao poslovni objekt agencijska provizija 2 % .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 494,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 495,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 495m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 495,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 39.600 € na 49.500 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 49.500 €, 495,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 39.600 €
16.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo 3 placa u nizu, ukupne površine 27.93 ara, koji se nalaze u Jakovu u blizini. Boljevačke ulice. 2 placa imaju površinu 4.95 ari, a jedan 18.03 ara. Placeve je moguće kupiti pojadinačno po ceni od 8000 €/ar ili kao jednu celinu. Moguć je dogovor oko cene. Voda je dovedena....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 335.000 €, 495,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U centru Vrdnika prodaju se dve kuće (495m2) na placu od 11 ari. Prva kuća pr+ptk (338m2) kompletno uknjižena. Kuca ima 4+ spavace sobe. Druga kuća sut+vpr+ptk (157m2) uknjizena, ima 4 spavace sobe. Gas prolazi pored kuće. Odlična lokacija i investicija. Mapa pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 175.000 €, 495,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Begecu ,uknjizena bez terata.Ukupna povrsina kuce je 495 kvadrata plus pomocni objekti.Koncipirana je kao 3 zasebna stana.Pogodna je i za poslovnu delatnost,poput starackog doma ( vrlo lako se može ugraditi lift , pođto postoji mesto zgodno za to.Od postojećih prostorija....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 496,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 496m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....