• GoHome Professional
do 649 eura/m2 480 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 649 eura/m2 480 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 480 m2

  • Za upit "do 649 eura/m2 480 m2" pronađeno 415 nekretnina - prosečna cena 270 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 22000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • pogodan
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, VRNJAČKA BANJA, 33.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Planina Goč je jedno od najlepših mesta u Srbiji, smeštena u blizini Vrnjačke Banje, idealno za ljubitelje prirode, sporta i rekreacije. Sa ski stazama, restoranima, vikend naseljem i prelepim jezerom Selište na samo 2 km udaljenosti, ova lokacija pruža savršen ambijent za opuštanje....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 160.000 €, 500,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće u Barajevu – Idealna investicija za poslovne delatnosti! Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu prostrane kuće u mirnom okruženju opštine Barajevo. Sa površinom od 500m2 i impresivnih 16 ari placa, ova nekretnina pruža nebrojene mogućnosti za različite poslovne....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 460,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac -gradjevinsko zemljiste, domenzija 15m x 30m. Ulaz je iz ulice Sadika Ramiza. Plac se nalazi blize mostu Gazela. Agencijska provizija 2% -5ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 26.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se više građevinskih parcela u Kragujevcu - naselje Vinigradi. Placevi se mogu kupovati pojedinačno ili grupno u paketu zbog svoje povezanosti i to sledeće površine: 1ha, 10 ari, 10 ari, 5,19 ari, 5,18 ari, 5,21 ari. Asfalt, neposredna blizina komunalne infrastrukture. .

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 295.000 €, 500,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi ispod Avalskog tornja, udaljenog : 500m vazdušnom linijom, 3km pešačkom stazom a 7km asfaltnim putem. Od Trga Republike je udaljena 15km.Do Banjice 9km. Od auto puta 800m. Plac je veličine 7,44 ara. Porodična stambena zgrada ima četiri nivoa i šest stambenih celina.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 295.000 €, 460,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stambeno-poslovni objekat u naselju Aerodrom, sa izlazom na dve ulice, na odličnoj poziciji.Poslovni prostor površine 87m2 u osnovi, sa dva lokala u prizemlju, jednim poslovnim prostorom na I spratu i pet soba za izdavanje sa kupatilom na II spratu.Kuća površine 95m2 u....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 49.500 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo 3 placa u nizu, ukupne površine 27.93 ara, koji se nalaze u Jakovu u blizini. Boljevačke ulice. 2 placa imaju površinu 4.95 ari, a jedan 18.03 ara. Placeve je moguće kupiti pojadinačno po ceni od 8000 €/ar ili kao jednu celinu. Moguć je dogovor oko cene. Voda je dovedena....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe – idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje – svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 185.400 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

kuća 500m2 plac 1149m2/11.49ar trofazna struja gradska voda i bunar u dvorištu gas ispred kuće gradska kanalizacija tri klime u kući podrum 200m2 garaža pomoćne prostorije Prodaje se sa nameštajem uknjižena 1/1 house 500m2 plot 1149m2/11.49 are three-phase current city ​​water and....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 154.500 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća od 500m2 na ravnom placu od 350m2 Kuca ima jos dva odvojena stana sa odvojenim priključcima za struju i gas Svaki stan ima sobu, kuhinju i kupatilo. Kuca je izolovana (bez fasade) Ima trofaznu struju Dve radionice Garažu Podrum Terasu Gas Gradsku kanalizaciju Gradsku vodu Kuća....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 262.650 €, 500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća u centru Rumenke, povoljno! Terasa, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 154.500 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća, u centru Rumenke. Za više informacija zovite agenciju. .

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Kuću-Restoran u Banoštru-Koruška,na glavnom putu za Susek,blizina Dunava,restoran je nekada radio kao Čarda Koruška,trenutno nije u radu,ispred kuće veliki parking,odličan plac 2.600m.Za više informacija pozovite. Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, U blizini....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 309.000 €, 500,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u Vrdniku, u blizini hotela i bazena vila u izgradnji. Objekat je pokriven, instalacije struje razvučene. Ukupne površine oko 500m2 podeljenih na devet apartmana. Odlična investicija, vredi pogledati! .

 
 
 
  Kuća, PAVLOVCI, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Pavlovcima sa poslovnim prostorom (hale). Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 180.000 €, 500,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je poslovni prostor na prvom spratu od 280 m2 koji se sastoji od 8 prostorija i sanitarni deo kao i pripadajući podrumski prostor od 86 m2. Zgrada je u pešačkoj zoni Zrenjanina, na adresi Kralja Aleksandra Karađorđevića 20. Prostor je delimično renoviran a postoji i mogućnost....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 200.000 €, 459,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Samo u Heroldu - Prelepa luksuzno opremljena kuca na atraktivnoj lokaciji u Batočini u blizini zabavnog parka, na prostranom placu od 6, 5 ari, korisne povrsine 459 m2. Sastoji se iz PR+SP+PK, sa dva ulaza , 4 dnevne sobe , 4 spavacih soba , 3 kuhinje , 3 kupatila, sa prelepim prostranim....

 
 
 
  Poslovni prostor, REKOVAC, 100.000 €, 458,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovna zgrada se prodaje sa kompletnuim inventarom u funkciji. Sastoji se iz mlina 80 m2, lokala za prodaju hleba od 100 m2,Velikog magacina za skladistenje zita i brašna od 200m2 , i pekare potpuno opremljene i kalupovima i pecima i mesalicama za testo od oko 120 m2. Dva mokra....

 
 
 
  Plac, APATIN, 15.000 €, 502,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu, u blizini Nove ulice prodaje se gradjevinsko zemljište, odnosno plac za izgradnju kuće 5a. Na placu nema ni vode ni struje. Širina placa oko 15m.Uredni papiri, vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 159.000 €, 457,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na dobroj lokaciji u Mladenovcu imamo u ponudi kuću od 457m2 na 4,5ari lepog sređenog placa delimično popločan kamenom dok je ostatak u prelepom održavanom zelenilu. U sklopu kuće su četiri stana, lokal, garaža i kotlarnica, kao i pomoćni objekat. Stolarija izuzetno kvalitetna, terase....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 14.000 €, 457,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji placeva u Nišu, na Gabrovačkom putu, od 457 kvadrata po ceni od 14 000 evra. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. -------------------------------------------- Plac....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 201.570 €, 457,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odlicnu kucu u Veterniku! Za vise informacija i gledanje pozovite agenta prodaje! .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 300.000 €, 504,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – osmosobna kuća površine 504m2 sa tri etaže + podrumom na placu površine 6 ara (dvorište svega 50m2) sa garažom u sklopu kuće. Tri kupatila i dva toaleta, unutrašnji bazen, podovi parket i mermer. Trofazna struja, plin, kanalizacija, klime, uknjižena 1/1. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 299.000 € na 280.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 280.000 €, 456,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 400.000 €
24.08.2025 - 320.000 €
19.09.2025 - 300.000 €
10.10.2025 - 320.000 €
06.02.2026 - 299.000 €
01.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetna nekretnina u srcu Palića – pravo porodično ili investiciono utočište koje spaja udobnost, funkcionalnost i šarm tradicije, udaljeno svega nekoliko minuta hoda od Krvavog i Palićkog jezera. Na prostranom placu od 13,88 ari, smeštena je očuvana glavna kuća ukupne....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 270.000 €, 504,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji . Agencijska oznaka nekretnine 3091239, Sremski Karlovci . Cena za kuće je 270000 e+ agencijska provizija 3 %. Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 288.400 €, 504,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji . Agencijska oznaka nekretnine 3091239, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u blizini prodavnice, pekara, i sve što je potrebno za....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 192.610 €, 504,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam oazu mira sa bazenom u srcu prirode. Raj za dušu i odlična prilika za zaradu. Ušuškana vikendica među prelepim zelenilom, daleko od gradske buke, a opet dovoljno blizu svega što ti treba. Ova prelepa vikendica je prava dragocenost na tržištu. Smeštena je na idealnoj....

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 275.000 €, 504,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na opštini Čukarica u naselju Ostružnica na samo 15 min od Banovog brda. Mikro lokacija odlična. U neposrednoj blizini kuće su dva vrtića, osnovna škola, prodavnice, prevoz i ostale uslužne delatnosti potrebne savremenom životu. Kuća je novije gradnje, kvalitetno građena.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 288.400 €, 504,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji +++ Agencijska oznaka nekretnine 3046487, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u blizini prodavnice, pekara, i sve što je potrebno....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 52.000 €, 505,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Sremski Karlovci, potes Ćušilovo. Predstavljamo poljoprivredno zemljište njiva 3.klase, veličine 505m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa pogledom na Dunav. Struja i voda u blizini placa. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uvedena je voda, na placu postoji priključak na struja , prošao gas, kanalizacija je prošla pored placa. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Opornica, 16.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Opornica kod Kragujevca, na prodaju plac u mirnoj ulici. Nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola, smešten je plac površine 505 m2, pogodan za svaku gradnju. Na placu je i manji objekat, a postoji i mogućnost svih priključaka. Parcela je uknjižena. Vlasnik 1/1. Za sve informacije....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 330.000 €, 505,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA!Odlicna investicija! Na prodaju dve kuce na placu,legalizovane i uknjizene!Izuzetno kvalitetna gradnja Kuce se nalaze preko puta hotela Termal,pored kompleksa Suncev breg! Vredi pogledati! Za detaljnije informacije i jos fotografija javiti se na 0628524283 Terasa,....

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 9.000 €, 506,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim kućama, a blizu centra naselja. U blizini su železnička stanica, OŠ, pošta, marketi, itd. Plac je ukupne površine 506m2, u građevinskom području,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 9.000 €, 506,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 25.000 €, 454,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Plac površine 454 m2 nalazi se na obodu šumarka, nedaleko je struja,a do placa je nasipani put. Plac ne na potezu Zaugline. Plac je uknjižen na vlasnika-privatna svojina 1/1. Vredi pogledati. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21946 STATUS....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 22.500 €, 479,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Osluša Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Mapa .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Mapa .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 416)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>