• GoHome Professional
do 649 eura/m2 460 m2 što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 649 eura/m2 460 m2 što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 460 m2 što manji

  • Za upit "do 649 eura/m2 460 m2 što manji" pronađeno 417 nekretnina - prosečna cena 284 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 23000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • parket
    • prizemlje
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BAČKI PETROVAC, 257.500 €, 477,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Gložani. Opšina Bački Petrovac. Četiri silosa od po 25 vagona, mlinska zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (bez opreme), kolska vaga, druga zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (prizemlje i prvi sprat kancelarije, na drugom spratu apartman). Veličina placa 503m2. Industrijska....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 300.000 €, 477,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju su dva građevinska placa površine po 8,45 ari, smeštena u Trsteniku. Zemljište je ravno, što omogućava lako uređenje i prilagođavanje različitim namenama. Cena placa je 2000e/aru. Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine, ali ne i tačnu adresu. Kupac ne plaća....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 66.700 €, 477,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinske parcele u Jakovu – nova perspektivna lokacija U ponudi je više građevinskih parcela u mirnom i planski razvijenom delu Jakova, idealnih za izgradnju porodičnih kuća ili investicionu gradnju. Površine parcela kreću se od 4,77 ari do 5,37 ari, uz mogućnost kupovine....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 240.000 €, 478,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Prodaje se firma sa celokupnom pokretnom i nepokretnom imovinom, kao i ustupanje svih potrebnih dozvola i odobrenja za obavljenje ugostiteljsko - turističke delatnosti, a izdatih od strane nadležnih republičkih i opštinskih organa. Lokacija preduzeća, odnosno parcele je sa direktnim....

 
 
 
  Kuća, LJIG, 75.000 €, 479,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na kilometar od centra Ljiga, 7km od planine Rajac i 9km od Banje Vrujici, na brdu sa panoramskim pogledom na Ljig, u prilici smo da vam ponudimo uknjiženu višenamensku nezavršenu dvoetažnu kuću, vrlo funkcionalnu, površine 479kvm na 31ar osunčanog placa. Bunar, gradska voda, čist....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 479,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju građevinsko zemljište - formiran građevinski plac u Železniku u ulici Dimitrija Sabova površine 479m2. Prema DPU plac pripada celini "Čitački potok" koja je predviđena za stanovanje, tj. izgradnju porodičnih kuća ( može i kombinacija sa objektima uslužnih delatnosti). Minimum....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 22.500 €, 479,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Osluša Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 480,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Siva faza, ograđen plac. Ima gradska voda na placu. Ispred kuće ima bandera . Tri nivoa, visoki suteren , prizemlje i sprat 480 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 180.250 €, 480,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Rakovcu, uknjižena kao porodična stambena zgrada površine pod objektom (u osnovi) 127m2, pogodna za više namena: poslovanje (za različite delatnosti), stanovanje (jedna ili više stambenih jedinica) ili kombinovano. Ima 4 etaže: - suteren, bruto površine 127m2; -....

 
 
 
  Plac, VINIK, 55.000 €, 480,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.indomio.rs

PODVINIK 4,8ar 55.000 Prodaje se gradsko gradjevinsko zemljiste u Podviniku (prema Komrenu). Pravougaonog je oblika, sa frontom prema ulici od 15m, a u dubinu ide 32m. Ima vrlo blagi (gotovo neprimetan) pad. Moguce je graditi stambeni objekat. Voda, struja, kanalizacija su neposredno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 480,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Jagodini, naselje Solaris, na ograđenom placu površine 5,7 a. Objekat je u sivoj fazi i sastoji se od tri nivoa: visoki suteren, prizemlje i sprat. Površina objekta je 480 m². Na placu je dovedena gradska voda, a ispred kuće se nalazi bandera. Nekretnina je pogodna....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 100.000 €, 480,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stambeni prostor 400m2 poslovni prostor 80m2 osnova kuće 162m2 Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 480m² · 100.000€.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 480,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca sa tri etaze: povrsine 280 m2; prizemlje + sprat + potkrovlje, na placu od 11,5 ari. Prizemlje: jednosoban stan, tri garaze, podrum. I sprat: dvosoban stan, Potkrovlje-trosoban stan. Kuca je dobro odrzavana. Kuca ima 5 terasa. Grejanje je uz pomoc kotlarnice, moze i na cvrsto....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 180.250 €, 480,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 12.000 €, 481,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Dostupni priključci za vodu, struju i kanalizaciju u blizini placa. .

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 290.000 €, 481,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nekretnina u mirnom delu grada na 5 minuta hoda od samog centra. Obdanište, osnovna škola kao i sve srednje škole 100 metara udaljene. Kuća je useljiva za stanovanje. Takodje je pogodna za adaptaciju za izdavanje.Kontakt: 064/643-2470 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 16.870 €, 482,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo više placeva površine oko 5 ari na 300 metara od jezera Zaovine . Pored placeva prolazi put, a moguće je dovesti i struju i vodu. Na nekim placevima su urađeni temelji u skladu sa građevinskom dozvolom. Za više informacija pozovite. We offer several plots of land with....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 250.000 €, 483,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Pogodna za staracki dom. Kuca je uknjizena, ima 483m2 i 8,11ara kultivisanog placa. U prednjem delu dvorista su breze, kedrovi, borovi i jelke, parking mesta za dva auta, zidana kuca za psa, dok je zadnje dvoriste pod vocnjakom. Prizemlje: hodnik u mermeru, kupatilo, kuhinja i dve....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 55.000 € na 51.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, RUMENKA, 51.500 €, 484,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 55.000 €
29.04.2026 - 51.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 484m2 u građevinskom području u Rumenci. - Plac uz put, ravan, bez nagiba - svi priključci prolaze uz plac - front širine 20m, dubina 24m - uknjiženo. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 300, 065 27 27 091, Bulevar Evrope 44,....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 315.000 €, 484,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća koja pruža savršen spoj komfora, privatnosti i prirodnog okruženja. Nalazi se u KO Ribnica, uz samu reku Ribnicu, na putu ka Goču, svega 4 km od centra Kraljeva. Kuća ima dva puta kojima moze da se dodje, a završetkom auto-puta do Kraljeva iz Beograda se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 113.500 €, 484,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

HALA! Na ulasku u Čonoplju iz Sombora,idelano smeštena parcela od 955m2, na kojoj se nalazi novo sagardjena hala sa vagom.Zidana hala,pokrivena,prilagodjena ulasku i velikih šlepera na vagu,do 60t,posebno armiran beton u i oko hale,prilagodjen pristup sa dve ulice,dodatno uvedena....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 180.200 €, 485,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću, bez ulaganja u Begeču. Ima tri sprata koji mogu funkcionisati kao tri trosoban stan. U svojoj strukturi imaju dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo i veliku zatvorenu terasu. U suterenu kuće nalaze se prodrumske prostorije koje mogu koristiti....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 185.660 €, 485,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 77.250 €, 486,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

41920, 063 526 063 Milovan, Plac je na izuzetnoj lokaciji u zoni porodične gradnje. Pogodan je i za uzgradnju URBANE VILE sa tri stana. Pogled na Frušku goru daje placu dodatni kvalitet i draž. Spajanjem sa susednim placem nepokretnost dobija dodatnu dimenziju(943m2 front 28m) pogodnu....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 103.000 €, 486,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji. Kuća se nalazi u opštini Niška Banja, u blizini teniskih terena i poznatog restorana Gurmanova tajna. Nalazi se na placu površine 6a, ima mogucnost povećanja površine do 23 ara. Kuća u osnovi ima 162m2 a sastoji se od suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja,....

 
 
 
  Kuća, VARVARIN, 95.000 €, 486,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: RASINSKI OKRUG- Varvarin-centar, , , 486m2, 16.67ari, 95000 eur .

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 340.000 €, 487,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremski Karlovci, objekat u izgradnji 487m²++|++Prodaje se stambena zgrada u sivoj fazi, 70% završenosti, SU+P+1+Pk. Zgrada ima 487m² i nalazi se na placu 1.038m². Nalazi se u mirnom delu Sremskih Karlovaca u blizini Kapele Mira sa pogledom na Dunav. Po projektu će imati 8 stanova....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 140.000 €, 487,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Apatinu (zgrada sa 2 stana) potpuno završena. Centralno grejanje, hrastov parket, stepenište i rukohvati od jasena. Izolacija zidna i podna. Struja , voda , kanalizacija, 1 kupatilo i 2 wc u svakoj stambenoj jedinici. Posebni ulazi u kuću i garaže. Sve....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.700 €, 488,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Parcela površine 488m2, gradsko građevinsko zemljište. Parcela se nalazi u naseljenom delu, priključci se nalaze do parcele. Postoji mogućnost kupovine dve parcele. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 319.000 €, 489,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća, upotrebna dozvola. Izuzetno kvalitetno odrađena. Mogućnost kupovine sa svim stvarima(sve uveženo iz CH). U celoj kući je tarket, ispod tarketa je podno grejanje kao i u zimskoj bašti. U donjem delu je velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, špajz, spavaća....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 270.000 €, 490,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju proizvodna hala površine 490m², koja se nalazi na placu od 48,77 ari. Ovaj kompleks pruža odlične uslove kako za sopstveni biznis, tako i za ulaganje sa sigurnim povraćajem kroz zakup. Sastav objekta: Proizvodna hala – prostrana i funkcionalna, pogodna za različite vrste....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 250.000 €, 490,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Svetozara Miletica 186 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 85.000 €, 492,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Kovinu, u mirnoj ulici bez velikog saobraćaja, upisan suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje. Od toga je sređen suteren i prizemlje, a sprat i potkrovlje nisu. U sređenom delu, u suterenu su pločice svuda, a u prizemlju su pločice i brodski pod. Grejanje je centralno i ima....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 160.000 €, 492,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Velika kuća za život i biznis U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) prodaje se velika kuća, koja se sastoji od dva prostorna stana-dupleksa i prostorije namenjene za vođenje biznisa. Ukupna površina kuće izgrađene 2007. godine iznosi 492 m2. Kuća se sastoji od....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 16.000 €, 492,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Drenovcu, na mirnoj lokaciji, pogodan za izgradnju, na kome je izgrađena vikendica koja nije dovršena, a od prostorija ima u prizemlju veliku sobu i na spratu veliku sobu i terasu. Vikendica nije uknjižena. Plac je građevinsko zemljište. Vlasnik 1/1. Plac je uknjižen.....

 
 
 
  Plac, DRENOVAC, 16.000 €, 492,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com