• GoHome Professional
do 649 eura/m2 460 m2 što jeftiniji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 460 m2 što jeftiniji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 460 m2 što jeftiniji porasla cena

  • Za upit "do 649 eura/m2 460 m2 što jeftiniji porasla cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 247 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 19000 eura
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 8.700 € na 9.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MEĐULUŽJE, 9.000 €, 428,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.03.2023 - 5.000 €
21.05.2023 - 5.500 €
03.04.2024 - 6.500 €
06.08.2025 - 8.500 €
18.02.2026 - 8.700 €
20.02.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.indomio.rs

Plac u neposrednoj blizini magistralng putu Beograd - Kragujevac, tj. Mladenovac - Topola, u mestu Međulužje, na 3 km od Selters banje. Blizina struje i vode. Teren potpuno ravan. U ponudi još placeva različitih površina na istoj lokaciji. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 39.600 € na 49.500 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 49.500 €, 495,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 39.600 €
16.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo 3 placa u nizu, ukupne površine 27.93 ara, koji se nalaze u Jakovu u blizini. Boljevačke ulice. 2 placa imaju površinu 4.95 ari, a jedan 18.03 ara. Placeve je moguće kupiti pojadinačno po ceni od 8000 €/ar ili kao jednu celinu. Moguć je dogovor oko cene. Voda je dovedena....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 39.600 € na 49.500 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BOLJEVCI, 49.500 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 39.600 €
16.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 649 eura/m2 460 m2 što jeftiniji porasla cena'
85.000 €
179.000 €
288.100 €
 
+3%

Promena cene sa 100.000 € na 103.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, 103.000 €, 475,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 100.000 €
13.05.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja građevinskog placa površine 4,75 ara u mirnom delu Petrovaradina. Odlična prilika za izgradnju porodične kuće u kraju koji se ubrzano razvija. Plac je ravan, dobro održavan i potpuno ograđen sa dve kapije i asfaltiranim prilazom. Sva infrastruktura (struja, voda, kanalizacija)....

 
 
 
 
+32%

Promena cene sa 95.000 € na 125.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 125.000 €, 450,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 95.000 €
05.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuća u sirovom stanju Su+Pr+I+Pk, osnova kuće je 134m2.lepa parcela od 994 m2 i predivan pogled na okolinu. Nalazi se u neposrednoj blizini restorana ,,4 vetra,, na Ibarskoj magistrali. U suterenu su predviđene garaže i prostorije namene po iznoru. Prizemlje i sprat su....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>