• GoHome Professional
do 649 eura/m2 460 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 460 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 460 m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 649 eura/m2 460 m2 što jeftiniji" pronađeno 424 nekretnina - prosečna cena 284 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 23000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 65.000 €, 500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODICNA KUCA SA VELIKIM LOKALOM I MAGACINSKIM PROSTOROM U BLIZINI TRGA CRNI MARKO U LESKOVCU, KUCA IMA TRI POSEBNE CELINE, POGODNA JE ZA VISECLANU PORODICU, SVAKA STAMBENA JEDINICA IMA POSEBNU KUHINJU, DNEVNU I SPAVACU SOBU I KUPATILO. KUCA IMA SOPSTVENO ETAZNO GREJANJE.....

 
 
 
  Plac, UB, 3.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Placevi u građevinskoj zoni Uba, Đunis Placevi površune od 3 do 5 ari Gradska infrastruktura Blizu centra grada Lep panoramski pogled na grad Moguća gradnja stambenih objekata Vlasništvo 1/1 Mogućnost realizacije ugovora u najkraćem mogućem roku CENA: 3.000 €/ar Zakažite....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 3.300 €, 462,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela poljoprivredno zemljište 462 m2. Pogodno za izgradnju vikendice, u blizini su priključci za vodu i struju. Uredno vlasništvo, svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 649 eura/m2 460 m2 što jeftiniji'
280.000 €
65.000 €
6.000 €
 
-24%

Promena cene sa 5.000 € na 3.800 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ŽITIŠTE, 3.800 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 5.000 €
29.03.2026 - 3.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište u blizini centra Međe, opština Žitište. Površina 492m2, širina 13m, bez priključaka. Udaljenost od Zrenjanina 47km, od Žitišta 29km. U selu postoji osnovna škola, ambulanta, marketi... Agencijska provizija: 500 Eur Broj upisa u Registar posrednika:1378 .

 
 
 
  Plac, GOLUBAC, 5.000 €, 493,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 4,93 ar u mirnom delu naselja Usije (Golubac), na oko 600 metara od šetalita i Dunava. Plac je prazan što daje potpunu slobodu za planiranje i izgradnju. Vodi se kao poljoprivredno zemljište (pašnjak 6. kase), uz mogućnost prenamene u građevinsko, s obzirom....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 6.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju udeo na većoj parceli - trenutno poljoprivredno zemljište, prenamenom u građevinsko u delu za industrijsku namenu. Za više informacija pozovite agenciju. Plac, Niš - Trupale | Prodaja · 500m² · 6.000€.

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 7.000 € na 6.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOVILOVO, 6.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 7.000 €
13.03.2026 - 6.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Plac površine 4,87 ari u blizini saobraćajnice T6. .

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 7.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2020.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU ZEMLJIŠTE U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU POVRŠINE 450m2 u NASELJU OBRADA LUČIĆA - ŠTRKOVO NASELJE. .

 
 
 
  Plac, DIMITROVGRAD, 7.500 €, 473,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, DIMITROVGRAD, 7.500 €, 473,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 8.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od asfaltnog puta prodajemo plac u gradjevinskom podrucju. .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 8.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2 koji se prodaje, a parcela je veće površine U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za izgradnju kuće....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 8.000 €, 420,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac sa temeljem pored reke Drine, idealan za izgradnju vaše buduće vikendice.Ovaj plac se nalazi na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Drine, koja pruža prelep pogled i mirnu atmosferu, savršenu za odmor i uživanje u prirodi. .

 
 
 
  Plac, IVANJICA, 8.400 €, 468,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Plac površine 468 m2 nalazi se u selu Kušići, na planini Javor, na nadmorskoj visini od oko 1000 metara. Od strogog centra sela i Moninog hotela Javor, udaljen je oko 700 metara, a od Ivanjice 25 kilometara. Plac je u blagom nagibu, a do njega se stiže makadamskim putem. Pogodan je....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 494,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 494m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 494,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 495,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 495m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 495,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 496,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 496m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 496,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 497,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 497m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 497,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 8.700 € na 9.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MEĐULUŽJE, 9.000 €, 428,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.03.2023 - 5.000 €
21.05.2023 - 5.500 €
03.04.2024 - 6.500 €
06.08.2025 - 8.500 €
18.02.2026 - 8.700 €
20.02.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u neposrednoj blizini magistralng putu Beograd - Kragujevac, tj. Mladenovac - Topola, u mestu Međulužje, na 3 km od Selters banje. Blizina struje i vode. Teren potpuno ravan. U ponudi još placeva različitih površina na istoj lokaciji. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 9.600 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Ulica Revolucije na Carini, 200m od vodovoda. Plac 4,6ari, ravan, sva infrastuktura. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Primenjuje se minimalna agencijska provizija koja uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć....

 
 
 
  Plac, GOLUBAC, 9.900 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac pravilnog oblika, ravan, nedaleko od Dunava, građevinska zona. Agencijska provizija za kupca 500eur (protivvrednost u dinarima). .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u građevinskom području 461 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u gradjevinskom području Plac, Jagodina | Prodaja · 461m² · 10.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u gradjevinskom području .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Parcela je gradsko građevinsko zemljište, pogodna za izgradnju kuće. .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 11.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda. Prilaz do parcele seoskim putem, koji je nasut i urađen do samog placa. Pogodno za gradnu vikendice za pecaroše ili postavljanje....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 11.000 €, 445,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u blizini hotela Malča i strelišta veličine 445m2, Parcela je pogodna za gradnju vikend kuće, trenutno se vodi kao poljoprivredno zemljište ali je moguća prenamena. U blizini su dostupni priključci za struju i vodu pored asfaltnog puta. .

 
 
 
  Plac, MALČA, 11.000 €, 445,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se parcela u blizini hotela Malča i strelišta veličine 445m2, Parcela je pogodna za gradnju vikend kuće, trenutno se vodi kao poljoprivredno zemljište ali je moguća prenamena. U blizini su dostupni priključci za struju i vodu pored asfaltnog puta. Plac, Niš - Malča | Prodaja....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.500 €, 471,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac od 4.71a u blizini Vinoračkog puta. Prilaz placu makadam. Pored placa su izgrađene vikendice. Plac je četvrtastog oblika i do puta se nalazi. Priključci su u blizini. .

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 11.900 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U zoni Bavaništanskog puta u ulici Pančevačkih pisaca nalazi se plac 4.80 ari sastavljen od dve katastarske parcele. Plac je oblika romboida, nejednakih stranica, približnih dimenzija širina 12-13m, dužina 40-42m. Na samom placu nema struje i vode a način uvođenja istih propisuje....

 
 
 
  Plac, LOZNICA, 12.000 €, 466,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Plac sa nedovršenom kućom u Banji Koviljači U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) na mirnoj lepoj ulici udaljenoj 1 km od parka se prodaje plac površine 4.66 a sa nedovršenom kućom (površina osnove iznosi 47 m2). Do kuće je sprovedena struja (na današnji dan....

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 12.000 €, 481,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Dostupni priključci za vodu, struju i kanalizaciju u blizini placa. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 12.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130249, uknjižen, plac. Prodaju se dva placa jedan5.4 ara,drugi 5.7 ari,nalaze se u ulici Vasilija Oszroskog ,gde ce biti ulica koja ce izlaziti na Svetog Savu ulicu,cena ara je 12000 evra,uknjizeni 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 13.200 € na 12.200 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMSKI KARLOVCI, 12.200 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.09.2023 - 16.000 €
26.01.2024 - 16.200 €
07.01.2026 - 13.200 €
30.03.2026 - 12.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Blizu raskrsnice Banstol (potes Dobrilovac), prodaje se parcela - poljoprivredno zemljište, 5 ari. Plac je zarastao. Do parcele ima nekategorisan put. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.700 €, 488,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela površine 488m2, gradsko građevinsko zemljište. Parcela se nalazi u naseljenom delu, priključci se nalaze do parcele. Postoji mogućnost kupovine dve parcele. .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 13.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja placa Beograd, BARAJEVO, Ravni gaj, Milije Mihailovića, UKNJIŽEN 1/1 građevinsko zemljište, 5 km od centra Barajeva, naselje Ravni gaj. Dimenzije placa 18 x 28m autobuska stanica 60m2 bus 5536 - Ravni gaj - stajalište Vitkovica KONTAKT: 063/761- 0253 Prikaži broj Agencijska....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 13.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

prodaja placa Beograd, BARAJEVO, Ravni gaj, Milije Mihailovića, UKNJIŽEN 1/1 građevinsko zemljište, 5 km od centra Barajeva, naselje Ravni gaj. Dimenzije placa 18 x 28m autobuska stanica 60m2 bus 5536 - Ravni gaj - stajalište Vitkovica KONTAKT: 063/761-0253 Agencijska provizija za....