• GoHome Professional
do 649 eura/m2 300 m2 prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 300 m2 prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 300 m2 prizemlje

  • Za upit "do 649 eura/m2 300 m2 prizemlje" pronađeno 171 nekretnina - prosečna cena 507 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • bazen
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ĆUPRIJA, 50.000 €, 300,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća ,u mirnoj ulici, površine 300m2 na pravilnom placu površine 4.82 ara. Kuća poseduje prizemlje i sprat i može biti idealna za dve porodice. Takođe na placu se nalazi i pomoćni objekat. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 300,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE NEPOKRETNOST KOJA SE NALAZI U NASELJU DUBOČICA. NA PLACU OD 4.5 ARA NALAZE SE DVA STAMBENA OBJEKTA OD KOJIH SE JEDAN OBJEKAT SASTOJI OD DVE ETAŽE OD PO 120 KVADRATA, SVAKA ETAŽA JE STRUKTURE TROSOBNOG STANA. DRUGI OBJEKAT JE POVRSINE U OSNOVI 60 KVADRATA TAKODJE NA DVE....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 212.000 €, 300,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se sa kompletnim inventarom. Poseduje podrumske prostorije i dve velike sale, jedna u prizemlju i jedna na spratu. U potkrovlju su sobe za goste. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 649 eura/m2 300 m2 prizemlje'
105.000 €
160.000 €
90.000 €
  Plac, BOLJEVCI, 45.000 €, 300,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se gradjevinsko zemljište od 3ara ( 9) blizu samog centra Jakova, odlična lokacija, retko u ponudi. Do samo placa su dovedeni asfaltni put, voda, struja,gas.Plac je ograđen. Front ka asfaltnoj ulici je 23,5 metara. Porodična je gradnja, može se graditi Prizemlje-1.sprat i....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara,aristokratska kuća.Grejanje na gas ima na spratu,a u prizemlju nema. Na spratu ima 7 soba,a u prizemlju 6 soba i sveukupno 4 kupatila. Delimično zamenjena stolarija, stavljena PVC. .

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 190.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju prelepo sredjena kuća površine 300m2 koja se nalazi na placu površine 7ari u Obrenovcu (Mala Moštanica). U pitanju je dvojna kuća, fizički i papirološki odvojena kao zasebna celina. Nalazi se u brdovitom delu na asfaltnom putu, u neposrednoj blizini prodavnice, autobuske....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – Kuća bruto površine 300m2 (prizemlje + sprat + potkrovlje) koja se sastoji od trosobnog stana površine 93m2, četvorosobnog stana površine 145m2 i još jednog trosobnog stana sa letnjom kuhinjom u dvorištu neto površine 62m2 sa garažom i nastršnicom za parking na placu površine....

 
 
 
  Kuća, MALA VRBICA, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Mladenovac, Mala Vrbica, kuća za uživanje, uknjižena. Na putu od Beograda ka Mladenovcu, na 48.-om kilometu nalazi se Mala Vrbica sa prelepom prirodom i malo kuća. Ova komforna kuća sagrađena 2006 godine, adaptirana 2012 (urađena fasada), smeštena na brdu sa koje se pruža predivan....

 
 
 
  Kuća, KULA, 103.000 €, 300,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju novija kuća u Crvenki ima oko 300 m2 i sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. Podrum poseduje garažu, špajz jednu malu prostoriju u kojoj se nalazi kotao za gas i jednu veliku prostoriju. U prizemlju poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 300,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju prostrana šestosobna kuća površine 300 m², smeštena na placu od 6 ari, u mirnom i porodičnom naselju Budžino brdo, udaljenom svega 3 km od centra grada. Kuća je idealna za veću porodicu ili za one koji žele komfor, prostor i mir, uz odličnu povezanost sa gradom. Raspored....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2023.,

www.heroldo.com

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju iz pravca Jagodine. Objekat se sastoji od tri lokala u prizemlju bruto površine oko 150m2 pogodni za razne delatnosti (trgovina, kancelariski prostor, uslužne delatnosti ) U drugom nivou (na spratu) se nalazi stambeni prostor koji poseduje....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127031, 6.2a, spratna, uknjizen. Na prodaju porodicna kuca na Klisi sa placem od oko 620m2 . Na placu je glavna kuca koja ima 123m2 u osnovi i sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. U podrumu je garaza i radionica. Prizemlje: dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 155.000 €, 300,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kuća u Stanovu površine 300m2, podeljena na više stambenih jedinica, idealna za nezavisan život više porodica.Prizemlje obuhvata dvosoban stan sa dnevnim boravkom, kuhinjom, spavaćom sobom i kupatilom, kao i odvojen veliki poslovni prostor koji se može preurediti u stambeni.Spoljne....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u naselju Stara stočna pijaca. Kuća je po spratnosti Su+Pr+Sp+Pot, ukupne korisne površine oko 300м2 i nalazi se na placu od 465m2. Unutrašnji prostor je povezan unutrašnjim stepenicama. U suterenu je....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna porodična kuća na Kelebiji, u asfaltiranoj ulici, na placu od 2193 m². Kuća je građena od čvrstog materijala i izolovana stiroporom. Ima 300 m² i sastoji se od prizemlja, potkrovlja i podruma. U prizemlju se nalaze terasa, hodnik sa stepeništem, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 210.000 €, 300,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom deu Sopota, u blizini centra i svih potrebnih sadržaja za život, u prilici smo da Vam ponudimo ovu prelepu porodičnu kuću koja se nalazi na 14ari placa. Kuća se može podeliti i u više stambenih jedinica.U prelepom dvorištu , na sredini placa od ukupno 14 ari, pozicionirana....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena prostrana porodična kuća površine 300 m², smeštena na uređenom placu od 7 ari, u naselju koje nudi mir, prirodu i odličnu povezanost sa gradom. Kuća se prostire na tri etaže. Suteren čine dve prostorije pogodna za ostavu, radionicu, teretanu ili druge....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju iz pravca Jagodine. Objekat se sastoji od tri lokala u prizemlju bruto površine oko 150m2 pogodni za razne delatnosti (trgovina, kancelariski prostor, uslužne delatnosti) U drugom nivou (na spratu) se nalazi stambeni prostor koji poseduje....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Trnavskoj Baluzi, površine 300m2, koja se nalazi na 38 ari placa. Kuća se sastoji iz prizemlja i sprata. Prizemlje je trosoban stan, koji se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potkrovlje je trosoban....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127031, 6.2a, spratna, uknjižen. Na prodaju porodična kuća na Klisi sa placem od oko 620m2 . Na placu je glavna kuća koja ima 123m2 u osnovi i sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. U podrumu je garaža i radionica. Prizemlje: dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 150.000 € na 130.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.07.2025 - 170.000 €
05.09.2025 - 150.000 €
03.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće u naselju Bagljaš ukupne površine oko 300m2 na placu od 5.45ari. Prizemna kuća nalazi se na uličnom delu parcele i sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, ostave, kupatila i natkrivene terase. U produćetke iste nalazi se dvorišni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su opremljeni za život, identičnog su rasporeda i sastoje se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Opovu selu na oko 30 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 300 m2 sa 16 ari placa. Kuća spratna, sa visokim suterenom, u osnovi 134 m2. Kuća sređena uz manja ulaganja odmah i useljiva. U prizemlju 1 spavaća sobeasa ulice,veliki dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,hodnik,terasa....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 300,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆ DOGOVOR OKO CENE! Materijal: Puna opeka Parcela: 610m² Izolacija: Demit 5cm Garaža: DA Spratnost: Po+P+1 Grejanje: Gas, crepane peći Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska Fiksni telefon: DA | CATV: DA Terasa: 3 terase Pod: Parket, Brodski pod, Pločice Tereti:....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 300,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

NOVA PORODIČNA KUĆA NADOMAK ĆUPRIJE – PROSTOR, MIR I POTENCIJAL NA JEDNOM MESTU! Na prodaju nova spratna kuća, smeštena na samo 10 minuta od centra Ćuprije, idealna za porodičan život, ali i za one koji žele više prostora i mogućnosti za posao ili dodatnu gradnju. Plac: 5,17 ari uređene....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 145.000 €, 300,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, prostrana kuća u naselju Nikola Tesla. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća se nalazi na velikom i izuzetno lepo uređenom placu od 14 ari. Kuća je uknjižene površine 300m2 i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 100.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Petrovac. Kuća se sastoji od prizemlja gde se nalaze dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo, terasa i ostava i prvog sprata na kome se nalaze dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, hodnik,....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Čkaljina, pr+1+ptk, cg, uknjižena-Stvarna površina-300m2, ugovorna površina-119.00m2. Komforna kuća na placu od 15 ari, front oko 18 metara. Nalazi se u samom centru naselja. Kuća je zidana 1985 godine. Izveden mokri čvor i kuhinja, tako da može funkcionisati kao tri zasebne jedinice.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 300,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Barajevo, na 5 km od Ibarske magistrale, u mirnom i tihom delu naselja Vranić, nalaze se ove dve kuće na prodaju. Zasebne su, ukupne površine 300m2 (jedna kuća je 39+39m2 dok druga ima 111+111m2) i smeštene su na placu od 11ari koji je pravilnog oblika sa kamionskim prilazom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Durlanu, u blizini Niteksa. Kuća je površine 300m2, poseduje prizemlje i I sprat. Prizemlje se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila, I sprat ima identičan raspored. Kuća ima dvorište, površine 2ara,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se,u Sumaricama,pored asfalta, dvospratna kuca 300 m2 plus 43 m2 pomoćnih prostorija 8 ari placa,grejanje gas, funkcionalna i projektovana za život dve porodice .Prizemlje i sprat su trosobni stanovi,a u potkrovlju se nalaze Jos dve sobe i prostor za kupatilo .Kuca je ozakonjena....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju predivno uređena kuća na Klisi, nameštena kvalitetna gradnja, 300 kvm, dve vrste grejanja: na gas i na čvrsto gorivo. U nivoima četiri spavaće sobe, dva kupatila. Na prizemlju prostor predviđen za lokal. Kontakt telefon: 064 276 11 89 Danka. Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 140.000 €, 300,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE KUĆA POVRŠINE 300M2 NA PLACU OD 4 ARA NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI. KUĆA JE SA UREDNIM PAPIRIMA ( UKNJIŽENA, SA GRAĐEVINSKOM I UPOTREBNOM DOZVOLOM ) MOGUĆA KUPOVINA NA STAMBENI KREDIT. OBJEKAT SE SASTOJI OD STAMBENOG DELA, PO STRUKTURI TROIPOSOBNOG STANA, I POTKROVLJA KOJE SE....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 90.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vila nadomak grada, idealna za višečlanu porodicu. Nalazi se na uređenom placu od 15 ari i okružena je visokim borovima, koji pružaju prirodnu hladovinu, mir i osećaj potpune privatnosti. Objekat je u sivoj fazi, urađen po izuzetno visokim građevinskim standardima, sa već uvedenim....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji.Ukupna površina placa je 6.33 ara.Porodična stambena zgrada je Su,Pr,Pk (suteren,prizemlje,potkrovlje) kuća je 300m2. Kuća je gradjena za potrebe izdavanja apartmana i soba. U suturenu je apartman. Prizemlje se sastoji od dve sobe i apartmana a potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno rađen objekat, u Ritopeku, na odličnoj lokaciji, u glavnoj ulici, blizu prevoza, škole, prodavnice, Dunava, sa prelepim pogledom koji se pruža sa terase, a i iz dvorišta. U kući duže vremena niko ne živi pa su neophodna izvesna ulaganja. Pored....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 210.000 €, 300,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor idealan za zanatske poslove ili proizvodnju. Nalazi se na oko kilometar od centra Surčina prema Jakovu, u urbanom delu naselja. Smešten u dubini dvorišta, Pored hale i stambenog dela namenjenog za smeštaj radnika ili kancelarije, zakupac može koristiti i....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, GORNJA TREPČA, 75.000 €, 300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste tražili miran dom u prelepom okruženju,izdvojenom od gradske buke,ali dovoljno blizu svih pogodnosti upravo ste ga našli. Predstavljam vam lepu I funkcionalnu kuću u nadaleko poznatom turističkom naselju Gornja Trepča kod Čačka,idealnu za porodicu koja želi da uživa u tišini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 168)

<< <1 2 3 4> >>