• GoHome Professional
do 649 eura/m2 300 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 649 eura/m2 300 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 300 m2

  • Za upit "do 649 eura/m2 300 m2" pronađeno 566 nekretnina - prosečna cena 442 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 48000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • ekskluzivan
    • dvorište
    • kablovska
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VINIK, 208.000 €, 311,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuće - Pantalej(Pantelej)Prodaja kuće - Pantelej na placu od 5,23ari. Kuća je preuredjena da se koristi kao poslovni prostor - hostel. Sastoji od 8 prostorija u prizemlju i 4 prostorija na spratu, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i wc-a. Pogodna je kako sa poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, LIPOVICA, 130.000 €, 311,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U atraktivnom naselju, Lipovica smeštena je ova vrlo interesantna nekretnina, na 8 ari placa. Prostrana i porodična kuća, sastoji se od dve zasebne celine, odvojenim ulazima i pogodna je za višečlanu porodicu. U prizemlju je: kotlarnica ( eg na pelet i kotao na struju), dve garaže,....

 
 
 
  Kuća, DRAŽEVAC, 195.000 €, 288,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća površine 288m2 koja se nalazi na placu ukupne površine 45 ari u Obrenovcu (Draževac). Kuća se nalazi u brdovitom delu sa prelepim panoramskim pogledom, sa direktnim pristupom na asfaltni put, na 200m udaljenosti od glavnog puta Obrenovac-Stepojevac(Ibarska magistrala).....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 145.000 €, 312,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2021. - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2021.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Palić, prodaje se dvojna, spratna kuća površine 312 m2 na placu od 445 m2. U prizemlju kuće se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i spavaća soba, dok se na spratu nalaze četiri sobe i kupatilo. Postoji tavanski prostor gde može da se napravi još jedna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 288,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na Baglajšu P+1, na parceli površine 8,13ari.Sastoji se od pet soba, dva kupatila, kuhinje sa trpazarijom, velike letnje kuhinje i pomoćnih prostorija površine 169m2, koje su u službi ekonomskog dela dvorišta.Uknjižena. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, BELO POLJE, 195.000 €, 288,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sa dve zasebne stambene jedinice, 338m2 bruto gradjevinske povrsine, 288m2 korisne povrsine na parceli od 45ari ukupne povrsine zemljista, od toga 10ari uz kucu, i 35ari placa pored, koji ulazi u trazenu cenu, garaža, radionica, šupa, bunar. Kuća se nalazi u brdovitom delu sa....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 288,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo porodičnu stambenu zgardu, površine u osnovi 96 m2, spratnosti Pr+Sp+Pk, smeštenu na placu površine 476 m2. Kuća je građena sa građevinskom dozvolom, zidana ciglanim blokovina, sa betonskim serklažima i fert gredicama između etaža. Kuća se prodaje u sivoj fazi, nisu razvedene....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 185.000 €, 312,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Deču, opstina Pećinci. Deč se nalazi na 35km od Beograda, 6km od Šimanovaca i industrijske zone. Kuća je na dva sprata(prizemlje,prvi i drugi sprat) povrsine 312m2 a pomocni objekti na placu 140m2. Nekretnina se nalazi u centru sela u blizini prodavnice,poste,skole,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 144.200 €, 288,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetna četvorosobna kuća na lepom placu. Odličan kvalitet gradnje i opreme.U prizemlju je: veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik i terasa. Na poluspratu su 2 spavaće sobe i kupatilo. Potkrovlje je u sirovom stanju. U podrumu je vešeraj.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 150.000 €, 288,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća koju je vredno pogledati. Moguća zamena za Vrnjačku Banju Kuća, Paraćin | Prodaja · 288m² · 150.000€.

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 155.000 €, 312,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Bukovcu. Bazna kvadratura je 152m2. Građevinske površine 392m2, a korisne površine 312m2. Ima 180m2 podruma koji je polu ukopan i ima sa donje strane izlaz u vidu 2 garaže. 120m2 izgrađenog prostora za život na srednjem nivou ili nultom zavisi sa koje strane se posmatra.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična spratna kuća u prelepom kraju Bačke Palanke, na odličnoj poziciji u samom gradu. Kuća se nalazi u mirnoj, odličnoj stambenoj ulici, gde su kuće lepo uvučene, i imaju prelepe prilaze. Kompletna kuća je izolovana i građena čvrstim materijalom 80tih godina. Raspored je odličan,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća, odlično održavana na odličnoj lokaciji. Pozovite naše agente za više informacija 064 8 222 154 .

 
 
 
  Farma, BARAJEVO, 60.000 €, 288,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Barajevo, Vranić, Milinka Jelića, 288m2 - mini farma ------------------------------------------------------------------------ Na prodaju posed na kome je sagradjen objekat površine 288m2 . Prvobitna namena objekta je uzgoj domaćih životinja (krava, junadi) kapaciteta 20 do 30 grla.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 288,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starija kuća 288m2 uknjiženo u centru Erdevika. Kuća je za kompletno renoviranje. Kuća ima 6 soba , kupatilo i sremački trem skoro celom dužinom kuće. Struja i voda su isključeni ali su instalacije razvedene po kući . Plac je 2173m2 iz 3 parcele. Vlasnik 1/1, kuća legalizovana. Ispred....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 164.800 €, 312,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komfornu porodičnu kuću novije gradnje koja je gradjena veoma kvalitetno i pažljivo isprojektovana. Ova kuća se nalazi u Bukovcu u blizini centra, odlično pozicionirana sa otvorenim pogledom na ostatak mesta i prelepi proplanak Fruške gore. Kuća izlazi na 2 asfaltirane....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 169.999 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 160.000 €, 287,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Na samom ulasku u selo Varna kod Šapca u prelepom okruženju na placu od 16 ari prodaju se dve kuće (prizemna i spratna), odmah useljive ,bez ikakvog ulaganja,sa alarmom i video nadzorom!Nekretnine se nalaze na glavnom putu,nedaleko od centra sela i na oko 6 kilometara od centra Šapca!....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 313,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se novija samostalna kuća na placu od 2111 m2, u Mz Peščara na asfaltnom putu blizu kelebijskog puta. Kuća ima 313 m2 u bruto površini. Sastoji se iz četiri stana, svaki sa kuhinjom, trpezarijom, dnevnom sobom i kod dve ima posebna spavaća soba. Moguće pretvoriti jedan sa....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 163.000 €, 314,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE – Porodična stambena zgrada sa poslovnim prostorom, 314 m² Na prodaju je porodična stambena zgrada površine 160 m² i poslovni prostor površine 154 m², udaljena svega 2 km od centra grada. Nekretnina je na odličnoj poziciji, Idealna je za kombinaciju stanovanja i poslovanja,....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 110.000 €, 314,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stambeno poslovne zgrade od 314m2 na 6.6 ari placa. Poslovni deo objekta se sastoji od: prijemnog odeljenja sa mašinskom alatnicom, radionicom sa magacinom. Stambeni prostor se sastoji od stana neto povrsine 161 m² - sprat objekta je nezavrsen. cena 110.000eur VISE INFO NA....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 165.000 €, 314,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.indomio.rs

Spratna kuća u osnovi 127m2, gradnja 2001. na parceli 4792 sa pomoćnim objektima - dve garaže, letnja kuhinja, ostava i sušara. Termička izolacija (8/5cm). Krovni pokrivač: daska+ter-papi+crep "mediteran". Oluci limen. Objekt uknjižen, upotrbne dozvola, bez tereta. POVOLJNO ZA DVE....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 150.000 €, 286,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuca u Bratstva jedinstva od 286m2 na 397m2 placa Struja ,CG,kanalizacija,voda cena 150.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 180.000 €, 314,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Mala Amerika, površine 314m2, nalazi se na zajedničkoj parceli površine 7,02 ara.Kuća je građena od cigle sa karo tavanicom, salonskog tipa.Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini centra.Uknjižena. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 286,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114446, spratna, terasa(3), uknjižen, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, ZAJEČAR, 100.000 €, 286,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114446, spratna, terasa(3), uknjizen, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Zaječar | Prodaja · 286m² · 100.000€.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 155.000 €, 314,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, u naselju Bresnica, na placu koji ima izlaz na dve ulice. Površina placa je 777 m2. Plac je održavan, ograđen je i na njemu je zasad voća. Kuće su površine u osnovi 117 m2 i 40 m2. Veća kuća se sastoji iz tri nivoa. Prvi nivo je prizemlje, a od prosrorija....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 36.000 €, 314,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE SPRAT U KUĆI POVRŠINE 64m2 NA HISARU U MIRNOM DELU GRADA. STRUKTURA STANA, VELIKI HODNIK IZ KOGA SE ULAZI U SVE PROSTORIJE, TRPEZARIJA SA KUHINJOM, TRI SPAVAĆE SOBE, KUPATILO. U DVORIŠTU POVRŠINE 2,5 ARA NALAZI SE POMOĆNI OBJEKAT POVRŠINE OKO 30m2. GREJANJE JE NA ČVRSTO....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 314,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 75.000 €, 315,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju legalizovana kuća u Tekiji koja poseduje četiri spavaće sobe, prostran dnevni boravak , fizički odvojena kuhinja i trpezarijskim deo Takođe postoji i suturen ispod cele kuće Moguć dogovor oko cene 315 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 36.000 €, 315,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Zaplanjskoj Toponici, na tri etaže, pored asvalta, sa potrebnim priključcima, započeta kao objekat za proizvodnu radionicu ili pomoćnu ekonomsku zgradu a sa useljivim stambenim delom. Odlična prilika za ljude sa idejom i planom za investiranje. Privatna svojina,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 36.000 €, 315,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 315,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KUCA U MARSICU SREDJENA KOMPLENTNO .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 17.500 €, 285,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Duvanika - plac površine 2,85 ara. Plac je očišćen i bez objekata, bez komunalnih priključaka, a u Katastru su postoje upisani uknjiženi stambeni objekat površine 82m2 i pomoćni od 17m2 koji su uklonjeni. Širina placa oko 9m. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 75.000 €, 315,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju legalizovana kuća u Tekiji koja poseduje četiri spavaće sobe,prostran dnevni boravak ,fizički odvojena kuhinja i trpezarijskim deo Takodje postoji i suturen ispod cele kuće Moguć dogovor oko cene .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 285,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Upoznajte ovu očaravajuću spratnu kuću u srcu Petrovaradina, u prelepom delu Sadovi. Ova impozantna kuća se proteže na oko 285 m2, sa dodatnih 56 m2 poslovnog prostora koja može da se koristi kao automehaničarska radnja, smeštenih na prostranom placu od 432 m2. Građena sa temeljnom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 134.000 €, 285,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Porodična kuća građena u dve etaže. U suterenu se nalaze tri sobe,kuhinja,ostava i kupatilo.Na podovima se nalazi laminat,pločice i itisoni.Prizemlje poseduje prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjskom nišom i trpezarijom,tri spavaće sobe i kupatilo.Grejanje na čvrsto gorivo ili....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 105.000 €, 285,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuca je u dobrom stanju! Kuca je sagradjena od sitne i kvalitetne cigle. Iza kuce se nalaze pomocne zgrade pogodne za izdavanje, letnja kuhinja i velika sala, garaza i veliko dvoriste! Iza pomocne zgrade je basta od 11 ari. Kuca je uknjizena 1/1. Moguc dogovor oko cene. Terasa, Parking,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 74.270 €, 285,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična spratna kuća u Novom Slankamenu kod samog centraj. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i sprata. U podrumu se nalaze ostave kao i kotlarnica. U prizemlju kuće je dnevni boravak, dve spavaće sobe i kupatilo. Sprat je u sirovom stanju koji je ostavljen za dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 72.600 €, 285,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Novom Slankamenu *površina kuće 285 m2 *površina placa 1509 m2 *dvofazna struja / gradska voda / *grejanje čvrsto gorivo+priključak gas-a /septička jama *6 soba / 1 kupatilo *podrum *uknjižena kuća vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### *agencijska provizija uračunata....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.950 €, 285,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Kuću u Petrovaradina, u prelepom delu Sadovi. Ova kuća se proteže na oko 285 m2, sa dodatnih 56 m2 poslovnog prostora, smeštenih na prostranom placu od 432 m2. Građena sa temeljnom čvrstinom i pažljivom izolacijom, ova kuća donosi spoj sigurnosti i komfora, a centralno grejanje na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 436)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>